Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
31. mar 2008

ja citim take bublinkovanie alebo steklenie na spodku bruska ako je mimi tak troska na pravo

sonenschein
31. mar 2008

ako to robis ze ked pridas novu fotku ulozi sa niekde v predu a nie posledna?

neboj tvoje tusenie sa neskor urcite potvrdi ked sa pohyb bude opakovat 😎

evitkamalicka
31. mar 2008

pri kazdej fotke su take sipky hore doboka atd a tymi to posuvas

sonenschein
31. mar 2008

ty si ina hlavicka 😉 super dik to som potrebovala sama by som na to neprisla 😅
da sa menit aj text ked ho oznacis parada a ja som vymazavala cele fotky 😔

evitkamalicka
31. mar 2008

hej da sa menit...zas som pred chvilou citila tie bublinky 😀

sonenschein
31. mar 2008

to je urcite mimco po obede byva aktivnejsie 😀 prisun energie 😵

evitkamalicka
31. mar 2008

tak to asi naozaj bude ono 😀 😀 😀 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim

sonenschein
31. mar 2008

urcite je to ono 🙂 len si davajte na seba pozor a pestra strava ovocie zelenina a ochvilocku budes s veeelikanskym bruskom
..aj moje teraz kopka drobec nezbedny len skoda ze stale neviem pohlavie 😖

evitkamalicka
31. mar 2008

este vam teda neukazalo co ma medzi nozkami?...ja som zvedava kedy a ci vobec nam to odhali to nase mimi

sonenschein
31. mar 2008

doki to zatial neskumal 😠 podla neho to nieje podstatne tak zatial so isti neutralna vybabicka 😝

csikike
31. mar 2008

ahojte, sonn. stiahla som si obrazok z netu a miesto winnie the pooh som dala tomasko na palube, kupila som papier na ktory sa da tlacit a je priehladny a este aj lepi, to som nalepila na sklo auta a este som to podlepila bielym aby to bolo vyrazne
dnes sme boli na poradni a tomik ma 6350 aj s plienkou a oblecenim

sonenschein
31. mar 2008

fiha to ja idem do poradne zajtra 😉 takze mam volno jupi
typujem ze moje male bude mat mozno 1100 g 😵

csikike
31. mar 2008

son, tak to je realne, ja sa pamatam na tomika v 27tt mal presne 1kg

bashka
1. apr 2008

No Sonen uz napis co cakate 😕

evitkamalicka
1. apr 2008

sonen tak uz nas nenapinaj

my sme dnes vybrali meno pre dievcatko, povodne sme chceli Sofiu, ale to je uz kazda druha dnes, dnes sa skor davaju netradicne mena, tak sme vybrali tradicne slovenske - LENKA 🙂

sonenschein
1. apr 2008

😠 😠 😠 neviem 😔

sonenschein
1. apr 2008

☹ na uvz som vobec nebola takze bud pojdem na 3D alebo to bude prekvapko

sonenschein
1. apr 2008

iba pocuval srdiecko, odmeral ma a dovi dopo dalsi termin 29.4. 😕

evitkamalicka
1. apr 2008

sonen no co uz, tak hadam na buduce...som na teba myslela cely den

bashka
2. apr 2008

Sonen 😒 hmmmmm...ale neva, vies co, my sme praveze vobec nechceli vediet, ale na 3D sme isli, aby sa pozrel na babo aj iny doktor, pozrel, ci je zdravucke...aj sme mu hovorili, nech nepatra po tom, co to je...nuz ale ked nas mala namiesto usmevu privitala rozkrocenymi nozkami 😕 😕 😕 😀 😀 😀 Uz by som to mozno nechala aj na to prekvapko, ked uz doteraz ste nevedeli. Knizku citam, ciiiitammm...
Evitka, Lenka je pekne meno, ale skor by som povedala, ze teraz je vsade samy Samko 😝 . To je ale jedno, mozno do septembra tento osial prejde...a ked sa ti paaaaci, tak nech sa paaaaci 😉

evitkamalicka
2. apr 2008

bashka mne nie, ale manzel chce samka, tak sme si to podelili ja som vyberala pre dievcatko a on pre chlapca, tak nech ma Samka, co uz s nim 😀

sonenschein
2. apr 2008

ahoj baby, dakujem ze spoluucast, bola som z toho dost smutna ale nevadi 😅
bashka mas pravdu necham to na prekvapko, uz nebudem ocakavaz z dalsej poradne ze sa to dozviem potom som len sklamana.
dolezite je aby bol drobcek zdravy, vcera som mu kupila par veciciek a pre mna jednorazove nohavicky do porodnice 😀

Lenka je pekne meno ale Samko 😒 uz je strasne otrepany skus manzelika prehovorit 🙂 pockaj ked pojde Samko do skolky alebo skoly budu tam minimalne traja. Aj Sofia je teraz in tiez by som nedavala. Ale hlavne ze rastie v brusku v poriadku nie to je hlavne a ze sa nebude volat Vinetu alebo Scarlet 😀

evitkamalicka
2. apr 2008

ved prave ze ja by som nerada Samka, ale on si to neda vyhovorit...mne by sa pacil napr. Jurko

bashka
2. apr 2008

Alebo Corado Bertók, ako jeden chudacik v nasom vchode 😀
Jurko je ake zlate meno. ja som tiez chcela, aby vymyslel moj muzik, ale musi sa aj mne pacit. Inak este stale nie je iste ake to nakoniec bude, sme sa rozhodli, ze az ked ju uvidime...co nas napadne 😕

sonenschein
2. apr 2008

😵 ake mile som uz zvedava ake meno vyberiete.
citas citas 😵 mna do do pokly knihy dost chytilo 😀 su tam dobre rady, ako sa ti zatial pozdava ceske citanie??

inak 29.4 ma meniny Lea ked idem do poradne sranda nakoniec sa dozviem ze to bude baba 😵

sonenschein
2. apr 2008

ozi bashka ved si mozes omrknut nasu prerabku tu:
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

a co sa mi paci:
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

zato tvoj byt nema chybu, velmi sa mi paci nabytok v obyvke aj spalni 😵 podlaha, zarubne, vstavana skrina uplne super 🙂

bashka
2. apr 2008

Dakujem za pochvalu...no, snazili sme sa, take co najjednoduchsie a nie vela nabytku vsade...este chyba klavir a ten chcem tento rok...len kam ho dat, ze 😒
Citat po cesky je horor pre mna a vzdy aj bude, ale da sa, mam slovnik 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. apr 2008

baby ja som teraz zazivala infarktove stavy, isla som dole do schranky a nevedela som sa dostat do bytu, zasekol sa nam zamok, tak som skoro dve hodiny sedela na schodoch kym mi svokor neprisiel pomoct a konecne som dnu

sonenschein
3. apr 2008

tak to ti veru nezavidim, len sa prosim ta nestresuj moc ber vsetko z nadhladom ..ved vies mimco

dobre ranko vsetkym, ozi vsimli ste si Kisska knam uz vobec nechodi vykacava sa v porodnici v GA 😢
papa

bashka
3. apr 2008

No Evitka, nic moc...to by si u nas vo vchode mna nechcel nikto priat na schodoch dlhsie ako par minut, nie este v stave nas.atom...mna nemaju radi cierne decka co u byvaju ani za normalnych okolnosti, za to, ze ich furt vyhanam von a ziapem na nich...no len by tam boli keby sa zamok zasekol 😠
Inac hlasim som po poradni, este zatvotena, ale krcok makky, inac nic, len som zas nespala v noci a uz ma dost pobolieva brus ked chodim, vsak mala je uz tak nizko, ze myslim, ze mi vypadne niekde cestou po meste 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre