Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
3. apr 2008

A idem vypatrat Kissku 😕

bashka
3. apr 2008

Ozik...uz mam plus 7 kg 😀

sonenschein
3. apr 2008

pozrela si moje stavenisko bashka? nechala som ti linky

daj si stupel ked pojdes do mesta 😎

tych sedem dobehnem hned 😀 ja mam + 6kg 🙄 ale v pohode

uz sa tesim na tvoje mimco 😵 nebojis sa? ja by som bola nervozna pred porodom ( asi )
papa

sonenschein
3. apr 2008

ozi kde ste kupovali ten nabytok v obyvke, ja som sa don zalubila 😀

bashka
3. apr 2008

pozerala som Sonen, podobne to bolo aj u nas...horror
Ten nabyok je Black Red White, mavaju ho vselikde, opytaj sa v obchodoch s nabytkom, my sme ho zrovna v Dunajskej Strede, ale na trznici v Sali maju obchod tusim.
A nebojim sa, coho? Tesim sa praveze 🙂 🙂 🙂

sonenschein
3. apr 2008

..povedz malej nech sa narodi zajtra bude mat super datum 😀

pozriem to cez vik v SA 😉

bashka
3. apr 2008

mala som sen, ze mi niekto povedal, ze sa narodi 10, alebo 11.4., neviem kto to bol, ale 11.4. je tiez pekny datum, moze byt

bashka
3. apr 2008

Kissku som nevypatrala nikde dnes, videla som ju v porodnici GA, ale uz davno

sonenschein
4. apr 2008

vies co, vcera som nasla ten tvoj nabytok, (kusom od mojej prace je Black Red White) a keby ma na to kamoska neupozornila ani neviem.
uplne super mam aj katalog ale ta tvoja obyvacka je aj tak najlepsia maju aj v tmavej farbe ale to nieje onco 😉

bashka
4. apr 2008

A ty co tu tak skoro? No ja viem, ten tmavy sme chceli najprv, potom zvitazil bledy...neviem ci mas novy katalog a je tam este ten zeleny taky retro styl...joooj, ten sa mi paci, ale skor do domu...vsak ked postavime, ja to tu vsetko necham a do noveho mozem vymyslat novy nabytok. Ale to tak o rok-dva.
To moje mimco este stale drzi, uz mam taky svalovicu z nosenia takeho nakladu, ja mam celych tych 7 kg len v brusku a to je teda radost nosit 🙂

sonenschein
4. apr 2008

to mas este len 7kg a zober si ze ine holky mavaju aj dvojnasobok
no ja neviem ako bude moje brucho vyzerat v 38tt ja ho mam velke teraz ako ty len iny tvar a o kilo menej 😀 😀

chystate sa stavat domcek? budem k vam chodit na opekacky xixi
pozriam v SA aky maju nabytok na trznici a mala by som zacat kupovat vybavicku, hrebienok noznicky vanicku uteracik hmm tesim sa

bashka
4. apr 2008

Ale baby co priberu viac priberu aj inde a tak sa to da lepsie, myslim. Ja som schudla z noh aj ruk aj zadku a mam len to brusko co ma vsade tahaaaa. Take neprimerane mojmu telu.

Domcek by sme chceli, ale asi nie stavat vlastne...na to by som nemala nervy asi...taky nejaky posaveny uz by bol lepsi, nie nejaka chajda ale zase, obyvatelny, trosku prerobit...

Vybavicku uz mame chvalabozku celu okrem odsavacky hlienov, ale to maju vsade v lekarni ked bude treba. Jaaaj, ozaj este nemame vanicku, ale to tiez no problem, len neni cas ist pre nu...

evitkamalicka
5. apr 2008

ahojky kocky...tak manzela ustupil, ze nemusi byt samuel, ale o Jurkovi nechce ani pocut

csikike
5. apr 2008

evit, neboj, najdete kompromis 😉

evitkamalicka
5. apr 2008

Fredi pochybujem, lebo jemu sa nepaci ziadne chlapcenske meno co mne, no uvidime

csikike
5. apr 2008

evit, mate este koooooooooooooopu casu a urcite sa na niecom zhodnete 😉 , my sme chceli najskor Mareka a potom sa nam viac zacala pacit konbinacia Tomas a priezvisko

sonenschein
7. apr 2008

dobre ranko kocky, evitka neboj nakoniec to bude baba 😵

uz mam postielku 😵 je aj v albume, vyrobil ju svokor, len skoda ze nedociahnem na dno 😅

evitkamalicka
7. apr 2008

dobre ranko, my sme prave objednali postielku, matrac a stojan na baldachyn 😀

sonenschein
7. apr 2008

a kde ste objednavali?

bashka
7. apr 2008

Sonen, uz som docitala tu knizku..no docitala...vsak to bolo 200 stran furt o tom istom, v kazdej kapiole rozoberali tych istych 5 bodov 😕 No ale jo, co ma zaujalo som si precitala a mozem vratit, kedy?

sonenschein
7. apr 2008

fiha ty si sikula, aj si sa nieco nove naucila? 😀

neviem kedy ak budes este doma tak asi cez vikend alebo vies co v piatok mam pol dna dovolenku o 13.00 som objednana na taku lampu vraj mi to pomoze proti nadche tak budem mat druhe sedenie. potom sa mozeme niekde stretnut alebo dobehnem k tebe ako ti to vyhovuje 😉

ella1
7. apr 2008

ozaj baby.hľadám nejakú maminu,ktorá by chcela alebo nie je v dobrej situácii,ktorej by som dala veci pre dievča od cca 2 rokov až po 7-8.
ak by ste vedeli o niekom,dajte mi prosím vedieť,ja som to odkladala pre rodinu,len tí sa nečinia a už mi to strašne zavadzia

bashka
7. apr 2008

Hmmmm, no budem tych 5 bodov skusat, len s tym sumom neviem...neviem si predstavit naucit babo na vysavac, fen, microvlnku a cojaviemcoeste...alebo vozenie po meste v aute, niektore veci tam boli divné, ale zavazovanie, dudel, hupanie v pohode. Ten bok/brusko asi tiez nie,ved to sa vobec neodporuca kvoli SIDS, to by som sa bala. No a ked do piatku vydrzime vcelku tak sa ozvi kde si...ja zvyknem hajat tak do 16.00 potom mozeme vybehnut, donesiem ti knizku.

sonenschein
7. apr 2008

dobre tak o 16,00 ti brnknem a mozme ist niekam na kafco, ovsem ak nas tvoja princeznicka nepredbehne 😵

ivica.
8. apr 2008

Ahojte kočky, ako sa máte ??? A drobcovia ???
Už som tu nebola sto rokov, v práci nestíham a už zaúčam aj novú kolegyňu, takže sa sem dostanem fakt len občas... 😒
Evi - máš kráááásne bruško, a som rada, že bábenko je v pohode, držím palce, len tak ďalej
Sonen - sledujem vašu prerábku, kedy plánujete ukončiť? To si prerábate sami, že? My už máme bytík komplet prerobený, dokonca sme museli dávať aj lam. podlahy, pretože tie parkety keby sa zachraňovali, tak by to vyšlo ešte drahšie ako laminát. Už máme kúpené aj matrace a roštami (zatiaľ bez posteľ. rámu, ten bude kúsok neskôr, ale spať sa tam už dá), zajtra príde skriňa a už sa môžme sťahovať.... jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂
Od 16.4. som sa nahlásila na kurz k Emöke, tak sa tiež teškám 🙂

Tak sa majte krásne, opatrujte sa a .... do skorého čítania 🙂

sonenschein
8. apr 2008

Ahoj Ivica, to hej davno si tu nebola 🙂
mas pravdu prerabame sami, je to dost narocne kedze drahy je doma cez vikendy (teraz ma uz dovcu 2 tyzdne) a oco chod tiezi do prace. Uz je vybudovane WC, ciastocne kupelna chce to este obkladacky, podlahy v celom byte, nova malovka, ajaj este je toho hodne.
ja budem na materskej az koncom aprila tak pridem omrknut uz len cvicenie pre tehulky ale kurz je pre mna uz neaktualny prednasku o porode som uz absolvovala a tiez som bola na exkurzii SA GA - ale je to dobra vec, som rada ze take nieco v SA mame 😉
zatial pa

sonenschein
8. apr 2008

ozik este neviete pohlavie drobca ?
ja zatial nie 😎

maminecka26
8. apr 2008

ahojte salanky..... Tak vy ste ale riadne rozbehnute, prerabka bytu, cakanie baba....to je super....popritom práca....no nezavidim.... Ja uz ako som minule spominala mam syna Kristiana, 15mesacneho. My sme teraz zacali stavat tu v Ulanoch, kam som sa vydala, ale da to riadne zabrat, to Vam poviem....hlavne pri dietati, ktoré vám stále placka pre nieco....
Mimochodom neviete o niekom , kto by chcel kupit kocik BAMBINO 3komb, pouzivany pol roka, nakolko som potom kupila mensi sportovy kocik. Ak by ste vedeli, ozvite sa a ja napisem blizsie info. Je ako novy.

evitkamalicka
9. apr 2008

ahojky kocky, tak sme doma z poradne...ultrazvuk mi nerobil, bude robit az o mesiac ten velky ultrazvuk, zobrali nam krvicku na tripple testy 18.4. si mam volat na vysledky...a pocuvali sme srdiecko babatka, bolo to nadherne pocut zvuk srdiecka...dalsiu kontrolu a teda aj velky ultrazvuk mame 7.5.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre