Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
10. apr 2008

evit, na zaciatok som mala pampers newborn- si dobre a neskor som skusala aj ine, ale najlepsie su tesco fialove, skusila som aj huggies aj sleep and play (celkom ujdu, ale maly ich obcas prekakal) a najhorsie boli fixies
a z vlhcenych utierok su dobre z kauflandu tie wickiers (28.-/72ks v baliku) ale nie su zle ani pampers, ani tesco a nivea su vynikajuce, ale dost drahe pri tom mnozstve ake spotrebujes...
inac mne sa dnes tomik tak pos...., ze som ho musela umyt v umyvadle 🤐

sonenschein
11. apr 2008

ahoj kocky,

Evitka no mna by na latkove plienky nikto nenahovoril, aj ked ich mam doma az moc nieco nove, jedna farebna a dost takych po mne a braskovi ale to bude len na klbiky a pod hlavicku makovicku. Inak jednorazovky to istia 😎 asi by som na to nemala nos este to aj prat a vyvarat ci co, ble.

malicka je krasna baska stale sa na tu pozeram este si par fotiek musim vytlacit, pre tatka, pre babky. Manzelik ju este nevidel az dnes, mam pol dna dovcu tak sa tesiiiiim jupiii.
ozvem sa stou kavou

krasny dnik

csikike
11. apr 2008

Ahojte, inac Evit, asi nalepsie bude kedz zistis sama, ze to vyvaranie plienok nie je za taka zabava, okrem ineho hlavne zo zaciatku, bo to mas co robit okolo babatka a domacnosti a rychlo prides na to, ze cas sa da aj lepsie vyuzit ako machanim plienok

sonenschein
11. apr 2008

bashka keby si porodila 19.4 bolo by akurat na moje narodky 😀
.. odkaz pre drobceka v brusku ..anielik pockaj este 8 dnickov a potom mozes 😎 😉 😀

sonenschein
11. apr 2008

evitka skusila som ten tvoj Ticker ale vypisuje mi hluposti ze vraj 2,3 kg a 42cm pritom moja mala vazi 1,4 kg a aj to je o tyzden väcsia
..tak som to zmazala 😎 a mam povodne

evitkamalicka
11. apr 2008

sonen ja to mam len tak lebo sa mi to pacilo a tiez tym mieram a vaham tam neverim, lebo moje babo este nemoze mat 20cm

bashka
13. apr 2008

Mrrrrrrrrrrrtvo...ako cez weekend
No ale aj ja som len na skok, navarime obedik a frcime do Kralovej na zahradku, slnit sa. Papa

maminecka26
13. apr 2008

Ahojte salanky moooje..... rada by som sa Vas spytala....Neviete o kto by chcel kupit kocik? Predavam pekny ako novy kocik Bambino 3komb.tmavomodra-bledomodra kombinacia....je velmi dobry, ma vanicku prenosnu pre dietatko, tasku, prsiplast a co sa tyka kocika je do januara este v zaruke, pouzivali sme ho len pol roka. Potom som kupila sportak....Tak ak by ste o niekom vedeli, dajte vediet. Na cene by sme sa dohodli, len ho nemam kde uskladnit, tak ho chceme predat.pa

sonenschein
14. apr 2008

ahoj skus ho ponuknut na mimiaukcie.sk
mi uz kocik mame tak nie papa

sonenschein
14. apr 2008

bashka uz si opalena? vyhrievala si drobceka 🙂 ozaj ako sa volala ta znacka nohavic uz som zabudla

bashka
14. apr 2008

No jo, Sonen, som sa spalila fajne, tvar a okolo tielka...este dufam, ze sa osupem....v aprili 😀 Slniecko svietilo, ale nepovedala by som, ze az taaaaaaaak. Inak steberg. Idem pozriet ci uz su tam tie photos

bashka
14. apr 2008

Pre tehotne este nie su tam tie fotky, ale mozes kuki aspon ake ostatne veci robia. Dost kvalitne a vsetky gate boli pohodlne...

sonenschein
14. apr 2008

ahojky, ozi uz mas meno pre drobceka hm? ci zatial tajomstvo?

zasa som si vydrazila par veciciek za super ceny, to je ina paradicka 😵

sonenschein
14. apr 2008

ozik baby bashka, evitka nemate zaujem o kupu monitoru dychu?
ak sa kupia 2 naraz tak na stranke www.babatko.sk jeden stoji 2900 sk hladam druheho dobrovolnika 😵

sonenschein
14. apr 2008

v obchode v SA stoji 3500 sk 😲

bashka
14. apr 2008

Sonen, my dostaneme monitor dychu zadarmo od Union poistovne na 6 mesiacov, lebo som tam poistena a aj malu tam poistim...takze super...ty si dufam neni vo vseobecke 😕

sonenschein
14. apr 2008

fiha to vazne ake dobre 😵
ja som Apolo ja nic nedostanem ?? 😕

sonenschein
14. apr 2008

ale nasla som toto:

Novorodenecký balíček

Narodenie dieťaťa je veľká zmena v živote každej rodiny a zároveň jeden z najkrajších okamihov, ktoré vo svojom živote každý rodič prežíva. APOLLO ZP sa teší s Vami a pomáha dieťatku s úspešným štartom do života. Pre každého novorodenca, ktorého aspoň jeden z rodičov je poistencom APOLLO ZP sme pripravili novorodenecký balíček.
Ako postupovať:
- rodič (poistenec APOLLO ZP) si môže novorodenecký balíček vyzdvihnúť na našej najbližšej pobočke.

bashka
14. apr 2008

To bude asi ten balicek, co dostaneme vsetky este v porodnici. Taky kufrik, myslim, ze to je ono. To davaju vsetky poistovne...jedine, ze by to bolo nieco ine, ale neviem. Ale aj tak v tom kufriku nic moc neni, jedna plienka, vzorky masticiek, casopis a kopa letakov...

sonenschein
14. apr 2008

to mas pravdu 😉

sonenschein
14. apr 2008

ako pozeram Union ponuka siroku skalu sluzieb, no neviem ci tam aj ja nepoistim mimco

evitkamalicka
14. apr 2008

ja tiez rozmyslam nad zmenou poistovne

csikike
14. apr 2008

baby, nechcem vas sklamat, ale ja som v unione a nic take som nemala, maleho sme poistili v apole a dostal balicek (deka, flaska, a podbradnik)

zab_ka
autor
15. apr 2008

dobre rano zelam salankam ... ako sa mate? 🙂

sonenschein
15. apr 2008

csikike lebo si si nepytala, na to treba vypisat nejaku ziadost

Dobre ranko zabka 🙂

bashka
15. apr 2008

Csikike, kamoska mi robi v Unione a urcite je to tak, uz mam aj ziadost na to. Mozno to este vtedy nebolo, ked ste cakali Tomiho. Ja mam tiez celkom dobre vhody, na cvicenie mam zlavu 50%, moznost asistentky 6 tyzdnov po porode, co mi bude chodit domov pozerat babo aj mna napr. 🙂

bashka
15. apr 2008

vhody=vyhody

bashka
15. apr 2008

A jaaaaj, to preto, ze si maleho nedala poistit do Unionu, ved jasne, to je podmienka 😉

sonenschein
15. apr 2008

A ked poistim drobca v Union a my s manzelom niesme pride tiez asistentka?

sonenschein
15. apr 2008

Kde v SA je Union?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre