Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
25. aug 2006

csikike vcera som sa dozvedela, ze nase maciatko uz nezije ☹ , vraj ich macke niejake zviera vsetky pojedlo, takkze cakame na novu varku (ja som sa doma akurat pytala, lebo ved reku pojdeme si ho kuknut)
jeeeej ked mozes macky, tak skusim hodit par fotos nasich,a le nas komp je momentalne v skrini, tak to tak skoro nebude 😀
ja rybicky asi tiez moc nemusim, ale neviem, nejedavaju sa u nas doma a file bleee, toho som uz prejedena

zab_ka
autor
25. aug 2006

a samozrejme kreacie pofot, sa budem tesit, mne sa paci atake pekne vecicky 🙂

csikike
25. aug 2006

to mi je luto ☹ , pred nasim vchodom sa zvykne tulat take krane maca, je skoro pasikave, ale nie to klasicke, ale ako v reklame na wiskas ale trocha tmavsie sive. Teraz robim rybku so slaninkou, cesnakom a syrom, voni to tak krasne, ze mozno ochutnam. 😀

zab_ka
autor
25. aug 2006

mnaaam, nerob chutky

zab_ka
autor
25. aug 2006

neporaidite si aj vy nejaky taky stvornohy prirastok 😀
moj sa nevie dockat, tak je mozne, ze si adoptujeme nieco z ulice, ak opat nieco objavi 🙂

csikike
25. aug 2006

aj by sme si, ale sme tak malo doma, ze to by bolo tyranie... 🤐 , uz sa to dopieklo, prave priniesla mam fotky, su super

zab_ka
autor
25. aug 2006

ake fotky? to uz vam vyvlali, super 😉 tak v stredu dones omrkneme

csikike
25. aug 2006

no skusim doniest...ak nebudu niekde kolovat po rodine 😀 , ale toto su aj z oslavy a tak
sa tesim na stredu, ale dovtedy asi nestihnem porobit album...alebo ak nebudem mat co robit v utorok....ale to asi nehrozi...sice manzel bude mat poobednu takze casu bude haba dej, len asi budem nieco na byte stvarat nech uz sa pohneme, bo takto sa to strasne vlecie 😔

zab_ka
autor
25. aug 2006

mi hovor, prave bol u mna manzel, zase nikde v baumaxe nemaju posuvne dvere 😠 a to im v stvrtok mali prist take, ako sme chceli, takze aj my bude stat, bo sa nemozu dokoncit sokle, kym nevieme ako na dvere

vcera sme si boli pozriet nabytok, milacika stale drzi pohovka a hladali sme aj skrinu na chodbu spolu s chodbovou stenou, no nic pekne nebolo 😒

zab_ka
autor
25. aug 2006

a este sme pozerali pracky, milacik mi chce kupit jedine a jedine zhora plnenu a asi to bude whirpoolka (v datarde ine fajn nemali), ale ja som dnes bola v nay a tam ich mali spustu

kaprik
26. aug 2006

Ahojte!
Zabka ty pravdepodobvne pracujes, tak ak sa nudis,tak ja budem teraz pri PC.

zab_ka
autor
26. aug 2006

ajoooj kaprik, straaasne sa nudim, uz neviem,c o od dobroty 😵

zab_ka
autor
26. aug 2006

ako sa mas? a co robkas?

kaprik
26. aug 2006

Ja som si sadla, ze dnes si mozno dokoncim 1 kapitolu z prace. A som stastna, lebo sme si pred chvilou rezervovali izbu v tatrach. Je to sice len na tri noci, ale cloveka aj to potesi.

zab_ka
autor
26. aug 2006

jeeej tak to gratulujem, viem ako to potesi 😉 mna musia tesit ine veci
a co dari sa pisat?

kaprik
26. aug 2006

Moc sa mi nechce, ale myslim si ze aj hej. Nastastie pan prstenov ma nebavi tak to nemam tazke donutit a ist k PC. A vy ako? Uz spavate na byte?

zab_ka
autor
26. aug 2006

jeeej om zabudla, ze dnes davaju to
hej mam za sebou prvu noc (nevedela som zaspat 😠 , vsetko ma svrbelo) a spali sme tak akurat medzi rurami a krabicami nabytku 😀
a co manzel, ten pozera?

kaprik
26. aug 2006

Hej, on pozera. Uz sme to raz videli a ja nerada pozeram nieco 2x. Akurat zboznujem gothiku - ale neviem ako sa to pise. To som videla aj 5x.

zab_ka
autor
26. aug 2006

coze? ten film s berry halle a robert downey jr.? ja som to este nevidela a nie je to zrovna moja krvna skupina, ja radsej romantiku, komediu, normalne scifi
Moj naj filmik Je afera thomasa crowna s pierceom brońsmanom

kaprik
26. aug 2006

Hej ten, ale ja neviem ktory je ten tvoj naj. U mna je to blbe ze si moc ani film nezapamatam, proste nies om ten typ, ktory by som vedela rozpravat obsah filmu a tak. Ja viem co sa tam udeje ale napriklad vzdy si spomeniem ak sa to uz deje.

zab_ka
autor
26. aug 2006

Jasne, j amam uchylku, ze ja si to pamatam, ako aj hercov, neviem, preco staci mi vidiet raz, ale napriklad v hudbe som slaba, to si nepamatam vobec

ten moj davali davnejsie, je o tom ako zbohatlik anonymne "ukradne" z muzea obraz a ako nahradu muzeu poskytne iny obraz (premalovany povodny ukradnuty) a nevedia mu polisi ani poistovna dokazat, ze to bol on
obraz vrati velkolepou sou s muzmi v klobukoch ... ale asi si to nepamatas (malokto to vobec videl)

mam rada take filmy s pointou na konci ako ronin, shawshank

zab_ka
autor
26. aug 2006

a co manzelstvo? ako vam to ide? zvykla si si pouzivat slovo manzel? mne to prve tyzdne vobec neslo do ust, znelo mi to divne a radsej hovorim o nom ako o drahom
ja nemam rada tu otazku, ze ako sa citim ako vydata (aj dnes sa ma pytali 😠 ), no ako asi ...

kaprik
26. aug 2006

No davam si pozor aby som hovorila o manzelovi a nie o priatelovi, ale skor pouzivam spojenia drahy alebo polovicka. A u nas sa zatial nic nezmenilo. Akurat som mu rano nakazala urobit postel, povysavat a ja som zatial pripravovala ranajky a on vobec nenamietal.

Asi sa to zmeni az ked sa osamostatnime (co zatiel u nas nehrozi) alebo ked bude krpec ci krpata. 🙂

zab_ka
autor
26. aug 2006

😀 zlatucka, ze nakazala 🙂
ja mam problem s tym, ze vsetko je "moje", neviem si zvyknut na "nase" a casto mi to uleti, na com sa doma zabavaju 😖
a fotecky uz mate vyvolane a rozdane? ja som chcela do banoviec cez vikend zobrat, ale akosi druha varka nestihne prist dovtedy, tak budu musiet este pockat 😒

kaprik
26. aug 2006

Dali sme zatial len tie od fotografa rozmnozit, tie budu v pondelok a dovtedy chceme spisat tie ostatne.

S tym moje a nase mam problem aj ja. Kupovali zo spolocnych penazi zehlicku a a hrnce a ja dnes hovorim svokre, ze z penazi co sme dostali som si kupila zehlicku.

Ale s polovickou si casto hovorime - co je ty moja manzelka , manzel. Ale to len zo srandy.

zab_ka
autor
26. aug 2006

😀 to je zlate moja manzelka 😉
ale v konecnom dosledku budes zehlit ty teda je to tvoja zehlicka, to iste som ja povedala muzovi, ked sa zhacil, ze aku pracku chcem, reku prat budem ja, tak si vyberiem

ja uz ratam peniazky a snad o chvilu zdrhnem na bus, ak sa manzel dostavi 😵
tak sa lucim papa kaprik, pekny vecer a nech muzik poslucha 😉

kaprik
26. aug 2006

Akurat som si stihla aj ja dopisat, co chcela, takze aj ja sa lucim.

Teba prajem tiez príjemný vecer! 🙂

Pozdravuj manzela.

kaprik
27. aug 2006

Ahojte!
Tak ja som si prave doplnila svoj svadobny album a tak som nakukla aj sem, ci tu nenajdem niekoho.

zab_ka
autor
27. aug 2006

ahoj, skoda, ze sa nemozem pozriet 😒

kaprik
27. aug 2006

Ale ved urcite budes mat raz prilezitost. Fotky sme este z obradu a hostiny nedavali robit, tak na stretko mozem priniest jednie cd - ak bude to stretko. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre