Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
14. máj 2008

kam ste sa vsetci podeli?
Bashka ako sa mate?

Ozaj co je s Kisskou davno som ju tu nevidela 😖

evitkamalicka
14. máj 2008

sanny ahojky, je to dost mozne, vcera sme s manzelom boli v tescu

sylvasik
14. máj 2008

ahoj sanny este ze nebyvame v takej velkej dedine ze sa nevieme stretnut ale uz aj sem chodim menej teraz ked je vonku teplo tak doma ani nesedime a vecer vacsinou odpadnem od unavy 🙂 certica mala horucky tri dni nedostala ani ovcie kiahne len ju to preslo, ty chodis sem k lekarovi?

evitkamalicka
16. máj 2008

ahojky

idete tento vikend na Vecu na hody?

sanny
16. máj 2008

hojte

sylvasik, chodim na vecu vaskovej, a preco ste cakali kiahne? esteze to preslo 😉

na veci su hody? 😎

sylvasik
16. máj 2008

bola som s kamaratkou ktorej mala sa na druhy den ked sme boli spolu vyhadzala, a ked mala tie horucky a dychanie ciste aj hrdlo dobre tak povedali ze to budu asi kiahne a u nas v dedinke malo teraz dost deti kiahne ale hlavne skolkarov

sonenschein
20. máj 2008

Ahoj kocky tusim to tu tak trosku flakame 😎
bashka ako sa mate bambulka poslucha, mne sa to pomalicky blizi 😵 strasne rychlo ten cas leti.

Ivica, Evitka co nove?

sonenschein
20. máj 2008

Ivica este neviete co to bude? vobec nepridavas nove foto 😢
dobru noc vsetkym 😉

bashka
22. máj 2008

Ajoj Sonen, Barborka sa ma fajne, pekne papa, kaka a spinka...ale aj vrieskat vie riadne. Nuz ale co, ked ine este nevie...
Uz som bola s nou vonku v satke a pacilo sa jej, prespinkala celu prechadzku 🙂

No krati sa ti to veru krati... 🙂

bashka
22. máj 2008

csikike, sportovu sme skusali este ked sme ho kupili a aj my sme to s tymi strechami vyriesili tak...len som myslela, ze na sportovy sa bude dat ten vrch z kocika ako nanoznik, ale bohuzel...neviem ci sa mi zmesti este celu zimu do hlbokeho 😕 Tebe sa Tomi dokedy tam vpratal?

evitkamalicka
22. máj 2008

ahojky kocky

sonen nic nove, dufam ze sa nam mimi 4.6. uz konecne ukaze

csikike
22. máj 2008

bash, on by sa tam kludne vtrepal aj teraz, ale nebavi ho lezat, radsej cumakuje von, takze nie je problem o velkosti vanicky,
mne to drahy spravil tak, ze sa mi da dat aj ten nanoznik co ide na hlboku cast, ale tiez to budeme pouzivat iba v zime
evit, prehovaraj, snad to pomoze 😉

bashka
22. máj 2008

csikike, tak to mi potom ukazes niekedy...ked sa zozimí, lebo my sme to skusali a aj sme to tam natrepali, len to nejak divne vyzeralo, ze prilis kratke alebo co uz si ani nepamatam, no kazdopadne som rada, ze sa to dá 🙂

evitkamalicka
26. máj 2008

haloooooooooooooo..kde ste vsetky?

bashka
26. máj 2008

veru, kde ste??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Podte dnes na cafe 🙂

sonenschein
26. máj 2008

ja sa pridam 😀

evitkamalicka
26. máj 2008

ako sa mate? my sme v sobotu objednali nejake veci do vybavicky, kuk do albumu

bashka
27. máj 2008

Sonen, oki, tak dnes...prezvon ma ked vstanes, dohodneme...ale poobede by bolo lepsejsie, bo musim aj obedik navarit...aj jaj, co, to neviem, stale dokola to iste jeme, kedze moc toho nemozem...Ale kojit chcem takze vydrzim... 🙂

csikike
28. máj 2008

ahojte kocky, ako sa dari v tomto krutom pocasi?

ivica.
30. máj 2008

Ahojte kočky, veru veľké teplá k nám zas zavítali.
Som stále v práci, ešte potiahnem posledný mesiac a potom čerpám dovču 3 tt a potom nástup na MD, ale už by som bola najradšej doma. Ja mám prístup na net len práci, doma žiaľ nie a tak sem v poslednom čase nechodím, lebo moja nástupkyňa mi okupuje počítač a ja sedím vedľa nej a kontrolujem ju, takže takto sa na koníka vôbec nedostanem, len keď si odskočí na wécko, alebo ide na chvíľu niekde mimo a tak...lezie mi to ináč dobre na nervy...
Sonen - pán doktor videl na uzv dievčatko, ale nechal mi tam otáznik. uvidíme čo ukáže ďalší uzv - 23.6.08.

sonenschein
30. máj 2008

ahoj ivica, to jej dalsia kocka do poctu, to bude babinec 😵

lucka10
30. máj 2008

Ahojte všetky, pridáva sa k vám ďalšia, dnes som bola na 3D ultrazvuku v Hlohovci a potvrdil mi lekár dievčatko. 🙂 S manželom sa veľmi tešíme. Termín porodu mám 29.9.08.. Takže celé leto s banderom 🙂

lucka10
30. máj 2008

Lucka to si ty? myslím sonenschein

bashka
31. máj 2008

Szia Lucka10, Sonenschein je Lucka, jasne 🙂 Uz to ma za paaaaaaar...ze Sonen? Ozik, kde si? Hadam uz nam nerodiiiis... 😉

sonenschein
31. máj 2008

ahoj kocky ja som tuuuu 😀

sonenschein
31. máj 2008

Lucka10 pozname sa?

baby aj vam je tak teplo? dobre ze za par tyzdnov rodim inak neviem ako by som leto prezila 😕

bashka ako Barborka uska uz v poriadku?

bashka
31. máj 2008

Ty koki Sonen, uz som myslela, ze si vazne isla...Co by vlastne bolo aj super, uz sa urcite nevies dockat, ze...Fu, ja si dobre pamatam na tie posledne tyzdne 😝
Bramborka uz ma uska v poho, 5 dni sa jej to nevedelo zahojit, ale uz dnes to ma dobre

My sme dnes sobotovali na zahradke v Kralovej, jooooj, super, prestahovala by som sa tam normalne 🙂

sonenschein
2. jún 2008

este chvilocku mam cas 😵 brusko znasam v pohode len to teplo ma zabija ☹ ja neviem ale potim sa ako somar v gumikufry
skoda ze tento rok nepojdeme niekde k moru

sonenschein
3. jún 2008

bashka mate nove fotecky aky ste kraasny 😵

bashka
3. jún 2008

Dik Sonen, konecne som sa dostala aj k tomu...ty koki moja malá sa rozhodla nespat. Nic uz nestiham, lebo maximalne co pospi je 10-15 minut a zas je 2-3 hodiny hore a ked sa jej nikto nevenuje tak ziape......no cakam, kedy to prejde...veeeelmi optimisticke 😀 Aspon, ze v noci pekne hajka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre