Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
18. jún 2008

stretko bolo super, hned pridam fotky 😵
bashka daj aj ty please 😉

sonenschein
18. jún 2008

kuk do albumu 😎
vitame dalsie Salanky - Vecanky 😀

csikike
18. jún 2008

son, tak uz Lea am nachystane miestecko, uz len vazne pockat na manzela a sup von na svet 😀

bashka
18. jún 2008

Sonen, zlaty albumik...
A super bolo to stretko 🙂 Ty sa pri nas tolko naucis Luc, ze budes profi mamina 😀

bashka
18. jún 2008

Jaj a mne to bude trvat s tymi fotkami...ale posnazim sa

zab_ka
autor
19. jún 2008

ahoj csikike tomasko je zlatunky 😵 by som ti ho hned spapkala 😀

csikike
19. jún 2008

ahoj zabi, ako sa ti dari? co v skole? teraz je uz klidek, mas uz vsetky skusky porobene?

zab_ka
autor
19. jún 2008

ahojki, pokoj ako pokoj ... labaky su sice prazdne, studaci vystresovani 😀 ale tym padom treba pracovat v tych prazdnych labakoch 😒 😎 ... tak sa realizujem-konecne a navyse som sa dala na 4-tyzdnove sebazdokonalovanie (kurz podnikania) a to mi zerie vela casu ale je to take motivujuce 🙂 teraz si lamem hlavu k comu vypracujem biznis plan 😔 potrebovala by som pomoc nejakeho IT, co sa zaobera vyrabanim webov na zakazku (nepoznas 😀 ), aby zodpovedal moje vsetecne otazky 😎 😎 😎

na konika chodim pomenej, predsa len motivacia ziadna, zato okupujem modrustrechu 😀 , to mam blizsie do buducna

csikike
19. jún 2008

zabi, poznam, dam ti na neho cislo? je tiez na PhD a dost blizko na strojarine a vo volnom case, teda popritom vsetko ma firmu a robi stranky...
ak chces poslem ti do IP jeho cislo

zab_ka
autor
19. jún 2008

dobre daj, ale lepsi by bol asi email ak mas 😉 a myslis, ze zodpovie otazky za dakujem 😕 😎

csikike
19. jún 2008

jasne, pockaj, maila na neho nemam, ako surne to potrebujes? skusim zistit aj maila

bashka
19. jún 2008

Cavte babule...tak malá Lea je uz tu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nepamatam si presne miery, ale hlavne je, ze ju uz máme 🙂

csikike
19. jún 2008

coze? to vazne? to bolo rychle...

bashka
19. jún 2008

No ze? Este som rano rozmyslala, ci uz Lucia nieco netusila vcera...sa mi zdala nejaka takaaaaaa

csikike
19. jún 2008

bash, ani neviem, lebo mne cestou domov vravela, ze este ani netusi ake je to ked tvrdne brucho 😲 a rodila normal ci cis?

csikike
19. jún 2008

samozrejme, ze gratulujeme a vsetko naj... dufam, ze Lea bude take dobre stvrtkove dietatko ako tomik 😀

bashka
19. jún 2008

neviem este nic, ozve sa mi neskor, len o 16 mi pisala smsku, takze teraz oddychuje

bashka
19. jún 2008

Aha, akze som mohla s Barbi pockat jeden dnik? Ale nie, nestazujem sa, to len dnes mame zasa jeden z tych dni 😝 😝 😝 Chuda male urcite jej je strasne teplo, ani doma neni dobre, ani vonku...ach jaj

csikike
19. jún 2008

bash, to je len tak, zo srandy, to prejde, prvych par mesiacov je to horsie (ak sa to tak da nazvat), ale kazdy vek ma svoje caro 😵

kisska
19. jún 2008

ahojte babulky, ja sa pridavam k potesenym zo vcera. csiki tomik je uzasny, dufam, ze aj Adamkovi to zostane, hlasim, ze dobre deti sa rodi aj v pondelok 😉 ... Akurat teraz mal taku koliku jak svet, alebo na neho vplyva spln alebo co 😒

Boooze sonenn - ty si teda bleskovka 😀 😀 😀 . Babule, dnes jej aj mal prist drahy, ze? Tak dufam, ze dorazil... Gratulujem straaasne moc, dufam, ze su obe krasky ok...
Bashka mozes jej prosim poslat moje cisielko? Ze keby cokolvek potrebovala, nech sa ozve...

evitkamalicka
20. jún 2008

ahojky

sonen gratulujem 😵

bashka
20. jún 2008

Jasne kisska, odovzdam

Inac my sme mali taky horrorovy den, vecer, noc vcera, ze strach. Naozaj neviem co to bolo, som myslela cez den, ze z tepla...nespala od 13.00...o polnoci uz z vycerpania zaspala 😝 😝 😝 . Tak tolko este neplakala za cely svoj zivot 😝

zab_ka
autor
20. jún 2008

ahojte, gratulujem k novemu prirastku 🙂

evitkamalicka
23. jún 2008

dobre ranko 🙂

kisska
23. jún 2008

bashka - to mi je luto, nemas nahodou odsledovane, ako na nu vplyva spln? Viem, ze to moze byt kravina, ale na niektore babenka to posobi. Aj na mojho draheho a aj na Adamka - je vtedy ovela nepokojnejsi ako inokedy... Uz len cakam, kedy bude namesacny 🙄

bashka
23. jún 2008

Kisska, no musim to nejak vyzistit...lebo uz sm si aj myslela, ze to z toho, ze si dam jednu kavicku denne, rano na tlak...ale uz nepijem, hlava ma boli jak kona a ona furt nespi. Prvy den ako som prestala pit to aj vyzeralo nadejne...Dnes napriklad rano od 5.30 hore, vrieskala do 10.00 a odvtedy spi az doteraz. No nieze by som sa stazovala, ale 4,5 hodky vkuse hore pre take male babo je dost. O tej 10.00 som ju zobrala von a zaspala, len nie vzdy to funguje. Vcera sme s nou boli vonku cele poobedie a nezaspala. Aaaaaale co, nechavam to na nu...zistim ten mesiac este. Na mna vplyva trosku...ked je spln tak bud v noci nespim, alebo sa mi snivaju strasne somariny...ale dik za tip 😉

Oneee, nie tento weekend, ale buduci ideme do Zigardu na sobotu a nedelu, tak ked budes doma mozeme zajst na prechu, alebo kofcu, alebo co 🙂

caramelka
24. jún 2008

ahojte,

pisem aj sem gratulaciu Lucke ku krasnej Leuske 😵 Prajeme vela, vela radosti a vsetkeho dobreho.

evitkamalicka
24. jún 2008

ahojky kocky...kde ste vsetky?

kisska
24. jún 2008

caramelka - zajtra ma Olivka meniny, tak prajem vsetko najlepsie 😉 Krasne meno....

bashka myslis vikend 5.-6.? Zatial by som mala byt doma, tak sa tesim, vybehneme niekam 😉 Inak ani bolenie hlavy nie je bohvie co... stresove hormony sa vyplavuju do mlieka rovnako ako kofein... pijes dost vody? Hlavne v tychto horucavach, na zvysenie tlaku by ti mohlo pomoct aj nieco ine nez kava. Aj horucava moze sposobit placlivost malej. Ked nie je riziko, ze ju niekde ofukne, normalne obliekat co najmenej (Adam uz dva dni chodi aj po dome aj bez ponoziek len v kratkych gatoch a tricku)...

Som dnes bola vo Vlcanoch u jednej skvelej babizne na masazi. Ta baba je uuuplne bozska, dokonca som aj maleho mala pod lehatkom, aby vydrzal. Ma zlate ruky a 140,-Sk za 40minut masaze chrbta je aj super cena... to ale ci budem vediet zajtra vstat z postele je este vo hviezdach 😕

csikike
25. jún 2008

ahojte, tak my sme chory, tomik ma chytene priedusky, kasle ako keby 30 rokov fajcil
ale nastastie mu nic ine nie je, len berie antase
este dobre, ze nie je nesika po mame, predstavte si, ze ked som vyberala sirup (antibiotika) z chladnicky (bol v krabicke) tak sa mi otovoril spodok krabice a sklenena prask na zem, samozrejme na milion kuskov... tak hanba, nehanba, vychystala som tomika a hajdek dokine nech nam ich predpise este 1x
a ked som prisla domov, tak som dala tomula do postielky a isla som chystat varenie, len sa mi zdala, ze je dake prilis cudne ticho, idem ho kuknut a on sedi , som myslela, ze skapem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre