Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
27. aug 2006

bude, musi, ja uz som sa s muzikom dohodla, aj ked trebalo by nam postel skladat ... no uvidime
ak tam fotecky nechas tak si ich urcite kuknem 😉 (najskor vsak asi az v sali)

kaprik
27. aug 2006

Asi ich tam necham. Dreheho to zatial prslo, ze to tam nechce mat, tak kym mi nepovie ze stacilo tak to tam necham. Ty opat pracujes?

Ja by som mala ist do tesca nkupit par drobnosti, ale nechce sa mi obliekat a tak.

kaprik
27. aug 2006

Asi sa premozem a idem obliect. Potrebujem vybrat aj peniaze z bankomatu, takze kazdopadne musim ist.
Polovicka pred chvilou odisla na ryby, tak ja mozem vecer kludne pozerat telku a popri zehlit, aby som sa moc nenudila. Nastastie budici tyzden je skrateny a tak sa tesim do roboty, lebo iba 1 den v praci a opat netreba robit.

zab_ka
autor
27. aug 2006

no hej buduci tyzden je super 😉 ja opat pracujem, teda hram sa 😀
aj u nas je take nanic pocasie? akurat n aryby?

csikike
28. aug 2006

kde ste dnes vsetky? hm? Co sa deje?

kaprik
30. aug 2006

Ahojte!
Ja tu do tej 13-tej nebudem, ale dajte mi vediet do IP co s tym stretkom.

zab_ka
autor
30. aug 2006

haloo holky, co s dneskom?

evatu
30. aug 2006

Ahoj zabka,to stretko sa dnes nekona..

csikike
30. aug 2006

Ahojte, co ste mali asbstinenciu?

lia
30. aug 2006

csikike,ty nezehlis?? 😀
ty vzdy o takomto case 😉

csikike
30. aug 2006

Ahoj lius, nie prave sa chystam prat, takze az zajtra budem 😉 , a ty ako?

lia
30. aug 2006

ty gazdinka jedna 😉
ja som varila segedin,akurat som muzikovi druhy krat nakladala 🙂
dobre znamenie-chuti mu 😉

csikike
30. aug 2006

ja som dnes nevarila... 😀 taka som ja dobra gazdina, a zajtra rano idem na sluzobku vobec sa mi nechce, ale nastastie sa poobede aj vraciame...
mnam segedin 😝 , si sikulka, ked manzelikovi tak chuti 😉 ten moj je prave v robote a tak som sa prisla pozriet ci budeme mat stretko alebo nie...

lia
30. aug 2006

kedy mate stretko a kde??
ja som preto navarila,aby sme mali aj na zajtra,dojdu nam robit sklo do kuchyne,tak nemala by som ani kedy varit.
a musim si ist nakupit na dlhy vikend,dojdu aj nasi na obed,aj svokra 🙂

csikike
30. aug 2006

mali sme mat dnes, ale nevyslo to ☹
teda, a co dobre budes varit pre rodicov? Mate daku oslavu alebo len tak? Som ale zvedava, co? 😀

lia
30. aug 2006

prave neviem co mam varit.v sobotu mam meniny,tak sme ich zavolali.
minuly tyzden sme mali vepro knedlo zeli,tak nechce sa mi to robit aj tento vikend.rozmyslala som nad majonezovym salatom a reznami.
nemas nejaky dobry tip??

csikike
30. aug 2006

fu, teraz si ma naozaj zaskocila...co ja viem, u nas sa celkom dobre ujalo toto:
oprazis slaninku, pridas cibulku a por, trocha podusis, pridas maso (na male kocecky bud prsia ale vykostene stehno) spolu podusis (ak je treba pridas aj trocha oleja) potom pridas na kocky nakrajanu kuraciu pecienku a dochutis korenim, na konci este pridas trocha cerstvej papriky pokrajanej na kusky, je mnamky 😀

lia
30. aug 2006

no,tak to vyzera velmi dobre.
musim ich zase niecim dobrym prekvapit,lebo oni strasne radi chodia k nam,nevedia sa dojest vzdy ked navarim.aspon nieco mi ide. 🙂
ja zase nezehlim.
a co bytik,v akej ste faze??

csikike
30. aug 2006

aaaaaaaaaaale ani sa nepytaj, dnes sme dokoncili kachlickovanie a v piatok sparujeme a natahujeme sterku ale predtym este treba steny pripravit, osmirglovat a tak, ja este treba kupelnu dosparovat a este aj oskrabat malovku, no proste des...a do kuchynskej linky sme sa este ani nepustili 😲
teraz ma napadlo, ze by si mohlla aj lokse spravit plnene husacou pecienkou, mnamky 😝

lia
30. aug 2006

lokse s husacinou??tak to by bolo super,ale najprv by som ich musela niekde kupit 😀 .akurat nam kamarat hovoril/maju husacinu v grobe/,ze maju v sobotu den otvorenych dveri....husacinka,lokse,pecienka,mnnnnaaaaaam 😅
tak to mate este dost robotky a kde byvate ,u vasich??
ci mate prenajaty byt??

csikike
30. aug 2006

byvame v garzonke, vlastnia ju nasi a je o poschodie vyssie ako oni (teraz som dole u nich, lebo tam nemame net a ani PC), lius, ved skocis v piatok do grobu, donesies a v sobotu zohrejes...inac prajem krasne meninky 😉,
takze ty rada vyvaras, aj ja a uz sa neviem dockat kedy budem moct varit vo vlastnej kuchyni 😔 , teraz sa packam s dzemmy, som vcera robila taky ovocny mix s vodkou, ale len male mnozstvo a ked som to rozratala, ze ak dam svokre, mame, svagrinej a brachovi (ak pride na vianoce domov-sice nie kao vianocny darcek) tak mi vysli, ze nam zostanu 2 flasky, tak ma drahy ukecal na dalsiu varku 😀

lia
30. aug 2006

tak taketo veci vobec neviem,ale chcela by som,ale to by som musela vidiet ako sa to robi.ale s tym musi byt piplacka a na koniec ti ostanu dve flasky chudatko??tak to sa da,aspon,ze ste sami zatial,aj ked v garsonke a hocikedy si odbehnes k vasim,to by moja mama bola stale u nas.
pane boze!!! 😅

lia
30. aug 2006

prepac csiki,dakujem za blahozelanie 🙂

csikike
30. aug 2006

lius, dzemy sa robia strasne lahucko, kupis si gelfix, najlepsie 2:1, tam potrebujes 1-1,2 ovocia a 0,5 kg cukru, osupes ovocie, pomixujes a varis, pridas ten gelfix uvedies do varu a potom cukor, nechas to este prevarit a nalejes do flaiek, cely postup je pisany aj na navode...ale ty si asi myselal lokse, co? Tak to som este nerobila... ☹ Nasi praveze vobec nechodia k nam ☹ , mozno tak 1 x za 3 mesiace, lebo vraj nech nas nemaju na krku, ale my sme denne dole...lebo tu varim (bud ja alebo mama pre celu family) a ani pracku nemam...a teraz ked ani otec nie doma do konca tyzdna, aj manzel je na nocnej, no co budeme kazda sama 😀 ...
ak este najdem daky receptik zaujimavy tak ti napisem...a zakusok uz mas vymsleny ci kupis hotove?

lia
30. aug 2006

jeeeej,ty si zlatucka,tak niekedy skusim.
ked budes receptik,posli,rada varim.a skusim niekedy aj dzemik.
kolace sa mi nedaria volajako,asi urobim smotanovu tortu a kupim slivkovy osuch,mnnnnaaaammm 😝

csikike
30. aug 2006

ja som vcera robila smotanku, tu manzel zboznuje a aj ju spraskal na posedenie (robila som len malinku z 2 kelimkov), ozaj teraz ma napadlo, ze mam receptiky...skusim sa dosta na kompv robote tem ich mam, tak sa mozno za chvilku ozvem ci sa mi to podarilo stihanut

lia
30. aug 2006

csiki,musim sa s tebou rozlucit,idem spinkat.zajtra sa dufam vidime.
dobruuu nocku,zachvilu ti dojde manzel 😉

lia
30. aug 2006

jeeej csikike a zajtra ich nebudes moct stiahnut??
uz nevidim.diagnoza:slepota,z coho:modrykonik.sk 😀
hhmm??

csikike
30. aug 2006

lius, mam ich, podarilo sa, posli mi tvoju mailovu adresu a uz aj ti ich posielam, bohuzial manzel pride az rano, teraz ma nocnu, takze len o 20 tej isiel

zab_ka
autor
31. aug 2006

ahojte, kde sa vsetky motate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre