Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
30. júl 2008

Ahoj kocky, po dlhom case som tu uz byvam v byte nie u nasich tam nemam net, ale nastastie o dve poschodia vyssie mozem dobehnut. Len ten cas si najst 😀

csikike
2. aug 2008

son, super, gratulujem k bytiku
vcera sme isli na stretko so zan

csikike
3. aug 2008

ahojte, tu sa nic nedeje? 😲

evitkamalicka
4. aug 2008

kocky haloooooooooooo

sonenschein
5. aug 2008

ahoj kocky, csikike na ake stretko ste sli?

csikike
5. aug 2008

son, na stretko so zuzkou, len ja ju volam zana

sinka
6. aug 2008

Ahojte Salanky, poradite dobreho gynekologa, moderne zmyslajuceho, nie nejakeho stareho chruna 🤐 , ktory sa o vas dobre staral pocas ocakavania babetka? uz dlho sa potulujem od jedneho k druhemu ☹

evitkamalicka
6. aug 2008

sinka ja odporucam Dr. Laluhu, ja k nemu chodim a som s nim maximalne spokojna

bashka
6. aug 2008

Dr. Vaško, sice starsi, ale nie chruno...skuseny odbornik...max. spokojnost pred tehotenstvom, pocas tehu a aj pri porode...no a po porode zas 🙂

csikike
6. aug 2008

sin, ja ti neodporucim, lebo mne sa zda, ze moj doki to dost bral na lahku vahu, teda, urcite by som uvitala castejsie kontroly ako niekedy po 6 tyzdnoch a tak

csikike
11. aug 2008

ahojte, sem uz nikto ani nezakopne?

bashka
11. aug 2008

kop 😉

csikike
11. aug 2008

😀 , bash, to bolo vystizne 😀
ako sa mate? paci sa barborke hracka? mne ju maly hned rozobral, odmontoval strunu 😅 , ale velmi mu chuti...teda aj struna, ani sa mi ju neoplati namontovat spat, bo ju hned sunda 😀

bashka
12. aug 2008

A ktoru ste kupili? Teda ake zvieratko...my jej to do ruky nedavame, ona by to chcela zuzlat a ktovie cim to je natierane...nad postielkou jej to zavesim nech kukaa...zato Tomik iny vymyselnik 🙂
Kedy dame stretko? Dnes sme boli so Sonen 🙂

csikike
12. aug 2008

bash, vraj som kupila to najhnusnejsie, tu bielu kravu 😀
a ani som nemyslela, ze cim je to natrete, tak uz mu to asi nedam, ale zas nemam to kam dat, lebo nad postielkou uz nema kolotoc, odkedy sa stavia v postielke sme mu to museli zlividovat, bo visel na zvieratkach 😀
a stretko moze byt tento tyzden hocikedy poobede, teda ja chodim zvycajne von trocha neskor (po 17) ked uz nie je tak teplo

csikike
12. aug 2008

ale prisposobim sa

bashka
13. aug 2008

po 17 moze byt v stredu, vtedy mangel nebyva doma, ine dni je uz vtedy doma z roboty...tak bud. streda? Opytam este Son aj Táni a mozeme...

csikike
13. aug 2008

bashm dnes je streda, tuto si myslela ci buducu?

csikike
13. aug 2008

tak asi buducu 😅 , ale aspon sme sa so son presli

bashka
14. aug 2008

csiki, buducu som myslela, aby sme sa vedeli zorganizovat...boli te so Son? Mne zobrala Barbi mama von o 15.30, hned zaspala a som myslela, ze vydrzi tak hodku...to mi ju vzdy mama s revom donesie naspat...ale ona spala a spala...o 18.00 volam mame kde su a ona ze malá spinka...tak hovorim, nech idu blizsie k cinziaku ak sa zobudi nech neplace dlho...o 18.45 som uz isla vystriedat, isli sme na prechadzku a Barbi spala...a spala az do 23.00, s jednym papanim o siedmej, ale to v spanku. O tej jedenastej sme uz isli aj my spat...teda sme chceli...no ale nakoniec sa mi ju podarilo uspat po polhodinke a spala az do rana 7.30 . Takze 16 hodin 😕 len s prestavkami na papanie...tak to neviem co dohanala...

Tak buducu stredu?

csikike
14. aug 2008

bash, buducu uz bude manzel doma...ale este sa ozvem co a ako, dnes je na pohovore a neviem ako sa dohodnu kedy ma nastupit

bashka
15. aug 2008

tak ako? Dostal mangel robotku?
A inac mozeme aj iny den ist, poslem mojho s kamaratmi, aj tak uz dlho nikde nebol a mozeme aj neskor...

zanin
15. aug 2008

Ahojte babulky. Prosim poradte mi nejakeho pediatra v Sali prosiiiim. Ja som sa pristahovala do Diakoviec a k dokymu chcem s malym chodit do Sale len neviem ku komu. Tak keby ste boli take dobre a napisali mi niekoho bola by som velmi vdacna. Dik

csikike
15. aug 2008

zanin, vitaj, my so son, a bash chodime ku Gejdosovej, ja ju poznam od malicka, este aj som k nej chodila, myslim, ze ona je v pohode, teda neviem co ostatne baby na nu, ale ja som spojojna, aj ked zo zaciatku by som privitala viac kontrol ako sme mali, ale mozno je to tym, ze je to nase 1 dieta...

bashka
15. aug 2008

Gejdosova...velmi spoko 😉

martina48
15. aug 2008

Jééééj baby čaute...tak tu ste šalanky..túto stránku som objavila nedávno...super nápad 😀 ...ale vás som objavila práve dnes...tak sa pripájam"ak môžem 😀 "..................zanin...........ak ti smiem poradiť,tak Džugana...Niet nad lepšieho pediatra a nefrológa..chodieval aj na detské odd. na vizity...precízny,milý,...my k nemu chodíme,ale len na kontroly nefrológie,ale velice s manželom uvažujeme nad ním...síce,aj by sme k nemu išly,ale nevieme sa dohodnúť kto z nás pôjde drobca odhlásiť 😒 ..mne je to také blbé..so súčasnou detskou.som spokojná,ale niektoré praktiky sa my nelúbia...a preto džugan 😀

evitkamalicka
15. aug 2008

dobry vecer kocky 🙂

evitkamalicka
19. aug 2008

halooooooooo nejak to tu viazne ☹

csikike
19. aug 2008

ahoj evit, vies ako to je...dobre pocasie, treba vyuzit na prechadzku aby sa deti unavili a aby sme mali s nimi menej starosti 😵

evitkamalicka
19. aug 2008

fredi no u mna je to teraz opacne, radsej sa v tomto pocasi ani von nezdrziavam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre