• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
evit, ani sa necudujem, ja neznasam teplo, a ked si spomeniem ako bolo vlani teplo a ja som uz mala bachor, neviem si predstavit, ze by som rodila v lete, to by som asi pokapala a aj moj drahy zo mna :grinning:
tiez chodime von len max do 11tej (pripadne neskor ak je slusnejsie) a púpotom az po 15tej, lenze uz musim mat tomika na ociach furt bo uz spekuluje a hazarduje so svojou telesnou schrankou :grinning:
19. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fredi tak to sme dve, ja tiez teplo neznasam
19. aug 2008 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my teplo neteplo, ked chcem aby Barbi spala tak sme vonku...uz som fajne opalena aspon :grinning:

Csiki, no co?
20. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, uz sme s5 z dovcy... Neviem, ci sa nevratime, na chate bolo cely cas maximalne 25 stupnov len jeden ci dva dni okolo 30, ale v horach je to ine. S malym sme sa satkovali po lesoch v kopcoch... naberala som kondicku. Akurat sme sa obaja rozozrali ako kyselinky (ved aj vaha ukazala, co nemala :unamused: ). Ako sa mate? Take kedy ideme von? :wink:
21. aug 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caaaves Kisska, takze dovca? No musime uz spraskat to stretko. Obaja kto ste sa rozpapali? Ty a mangel, ci ty a Adamko? Presli ste na UM? Ci ako ste to vyriesili?
21. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obaja = ja a Adam, mamina zrala vsetko, co jej prislo pod ruku a Adam si zacal k mliecku (inak krmenie kazdu hodinu cez den a kazde dve v noci je uplne uzasna :angry: ) pridavat aj mrkvicku. Aspon to bolo vidiet aj na jeho vahe, posledne dva mesiace nepribral skoro nic a teraz za dva tyzdne +200g, takze apson nieco. Ale vratili sme sa na dolniaky a znovu sme na 3-4 hodinovych intervaloch... Jednoducho mu v tychto horucavach nechuti. Ak mu to vydrzi do puberty, nebude mat problem s vahou ako jeho mama :wink:
21. aug 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dohodnime cas a dajme stretko :wink:
tomik sa uz prida ako zubaty...teda, este asi nebude nic vidno, ale od vcera uz citit :dizzy_face:
a kisska, vitajte doma :wink:
21. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,

csiki, son, som sa nakoniec neozvala, Lili ochorela a ja som to dostala od nej. Tento tyzden sme doma v Bratislave, buduci skocime na par dni do Sale a potom hor sa do Tatier. Ale dufam v skore stretnutie :wink:
22. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky...co noveho?
22. aug 2008 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit, o 22.32 vcera bolo nove to, ze som bola spiaca asi hodinku...konecneeeee, po dost narocnom dni. Alebo, ze by som uz vtedy zas krmila? Malá bola hore 4 krat na papanie tuto noc...vcera cely den hucala a nervacila...dost nevladzem...take male certiiiica nam doma vyrasta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty?
23. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a to este asi 100x bola hore kvoli vypadnutemu dudlu som zabudla napisat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, ale ved vzdy len spi :dizzy_face: :grinning:
caram. to mi je luto, dufam, ze coskoro vyzdraviete, ked budes v SA ozvi sa :wink:
23. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile: tak uz som tu a uz opät chodim :grinning:
zajtre pojdem doobeda von mozme sa stretnut ak sa niekto prida :sunglasses:
25. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi neviete nieco o Ivici uz ma mimco?
25. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caramelka ved sa este stretneme :sunglasses:
25. aug 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivici sa vcera narodil martinko :slight_smile:
26. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej gratulujem Ivici :dizzy_face:
26. aug 2008 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem tak dievcatko to nieje :sunglasses: uz sa tesim ked sa stretneme na pesej :grinning:
28. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka aj tebe sa to uz blizi kde budes rodit?
28. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen ahojky...budem rodit v Galante
28. aug 2008 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa vas spytat ako to bolo u vas s tym glukozovym testom, kolko krat vam brali krv a tak..
lebo mne je to zvlastne ze mi povedala sestricka ze si mam glukozu kupit, vypit doma a potom o 2hodky prist na krv.. ja som myslela ze aj nalacno sa berie krv.. tak som trosku mimo.. :confused:
28. aug 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja som tiez tak bola :wink:
28. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonca mi dovolili trocha citronky do toho nakvapkat
28. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tebe sa to uz nebezpecne blizi :wink: uz sa neviete dockat, vsak?
kedy dame stretko?
1. sep 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fredi ked sa maly narodi tak aj s kociarikom :grinning: ...to vas uz bude ale pomaly aj chodit
1. sep 2008 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oneee, csiki...a vsak ten nas-vas kocik ma normalnu strechu...tu z hlbokeho. Tu ste preco nenosili?
Ja som uz praskla malu do sportoveho, lebo uz sa nezmesti do koze poleziacky...vies aka je tam stastna? Vykrikuje na ludi a rehni sa...
Ale s hrozou som zistila, ze mi strecha cez leto brutalne vyprasivela, takze ju idem davat reklamovat...to co ma byt? Brutus drahy kocar, no nech mi ju skusia nevymenit :angry: Takze zatial budem nosit tu malinku ako vy

Inac volala som kisske, ale nic a ani naspat nevolala, takze sa dohodnime tu a kto pride pride...ani son som uz davno nevidela, hadam uz ma labku zdravu

Takze ja mozem zajtra...aj po 5tej, stvrtok, piatok do 4tej.
2. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit no naoaj, to ani neni pravda, ze o chvilu mas doma bejbosa...si ta pamatam od zaciatku...Drzkaaaaaam
2. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, no radsej ten stvrtok alebo piatok, dnes maju prist svokrovci, takze musim stihnut poriadit byt, nech neohovaraju :wink:
a tu striesku az na zimu, lebo mi pripada taka velka... :confused:
3. sep 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne zas tato malá strecha pripada moc malá...vsak na nu bude prazit :unamused:

okish, tak dajme zajtra, zavolam este son...a inac preco az poobede, doobeda neni lepsie? Ked este neni tak teplo.
3. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt aj doobeda, len este neviem ci zajtra alebo v piatok, bo ma prist jeden suslik opravit pracku, mal prist dnes doobeda :astonished:
bash, skus slnecnik... ja tu stiresku naklanam ako potrebujem.
3. sep 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok