Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
6. nov 2008

kiss, snad nechces ist do prace? 😲 😀

bashka
7. nov 2008

Cav Kisska...no podla mna si tam nemozes doniest drobca...jedine, ze by ti ho Ema strazila vedla 😀 ...ale ona tam vtedy nie je. Ta zenska to ma od nej prenajate a je to take drahe, lebo ona sa ti individualne venuje...ja uz v utorok pojdem cvicit do tej Exedry, podte niekto

klaudia74
7. nov 2008

Dnes a zajtra je v Šali Colourfest! 🙂
Všetky čo máte šatku, aj keď ju nemáte, dôjditeeeee!!! 😀

bashka
7. nov 2008

Jasne klaudi, o kolkej tam pojdes? A dokedy budes? Ja dnes neviem, zajtra pojdem urcite

klaudia74
7. nov 2008

My pôjdeme dnes asi okolo 6-tej, aby sme pomohli keď ešte niečo bude treba... keď už to organizuje naše obč. združenie. 🙂 A dokedy budeme, to vôbec netuším - na to je mám šéfa, ktorý sa rozhodne na mieste. 🙂

kisska
8. nov 2008

csiki - ani nie do prace, ale obcas by som rada aspon na chvilu vypadla. Mozno len cvicit do Exedry cez den, ked tam nie je milion ludi. Ozaj na utorok sa treba nahlasit, alebo staci prist? Lebo ked sa tam konecne vsetky dovalime, tak im bude telocvicna malo 😀 😀 😀 Bashka ja som odhodlana ist!!!

klaudi niekde som tu zachytila, ze mas nosice - ake? Draheho pomalicky nahovaram. On uz aj satkuje (ale len ked ho nikto nevidi na chate do hory 😎 ) a nosic by sa mu iste pacit a ked este moze aj vyskusat a vybrat si, tak ho iste zlomim 😉 .

Inak babule chcem urobit vacsi nakup na mujobchudek.mojedice.cz, maju tam teraz akciu na detske kase od nutrilonu a predavaju aj Hami, ale maju aj vsetky mozne mlieka a prikrmy od Nutricie. Akcia je na kase, ktore normalne stoja 120-125,-Sk tak teraz 99,90 a maju komplet vyber. Len postovne je 90,-Sk, tak aby sa to oplatilo, musim zobrat aspon 5 krabic. Takze ak by ste mali niekto zaujem, tak dajte vediet, dame to do jedneho balika a postovne podelime. Chcela by som to objednat v pondelok-utorok, tak mi len dajte vediet 😉

klaudia74
8. nov 2008

Kisska, robím poradkyňu pre nosime.sk, mám doma na ukážku nejaké šatky aj nosiče (momentálne len Manducu, ale budú mi poslieť aj Ergo, lebo som ho predala). Kľudne napíš alebo cez IP dám aj tel.č., keď tu budete a môžete sa prísť pozrieť, vyskúšať.

kisska
8. nov 2008

klaudi to je super, urcite ta budem otravovat... zatial sa nam najviac paci prave Ergo, ale uvidime, co to bude nakoniec 😉

kisska
8. nov 2008

ozaj teraz ma napadlo, nemas aj skusobnu kapsu na zimu?

klaudia74
8. nov 2008

kapsu nemám, ale ja som si dala upraviť bundu, v ktorej sa nosíme, je to jednoduché, aj to ti potom ukážem

kisska
9. nov 2008

som zvedava 😀 😀 😀 ja mam budnu, ktoru som obliekla ako tehu, ale Adam je uz teraz velky...

bashka
9. nov 2008

kisska, zajtra tam zavolam a dam ti vediet, ci sa moze len tak prist

bashka
10. nov 2008

No...takze som zistila, ze sa cvici aj v centre volneho casu tak zajtra idem. Kto sa prida? O 17.30 hodina 50 SK. Oni len teraz niekedy zacinali, takze tam nebudem ako blba. V Exedre ktovie ako to je a 80 SK...

csikike
10. nov 2008

bash, ja sa teraz urcite nepridam, mam asi zlomeny malicek 😅

bashka
10. nov 2008

Ale csiki, co sa ti prihodilo? 😕
Inac ani ja nejdem nikam, lebo mangel ide na sluzobku zajtra...a aj buduci tyzden...tak ale potom uz NAOZAJ 😀

kisska
10. nov 2008

csiki co si vystrajala? 😲 😲 😲
jaaaj babule, Adam dal dnes prvy krat pa-pa, cudziemu cloveku. Huraaaa, huraaaa, trenujeme to uz vyse dvoch mesiacov a dnes sa to konecne podarilo, tak sa tesim jak mala 😀 😀 😀

kisska
10. nov 2008

klaudi teraz som precitala stare veci a mam na teba par otazok - kde si zohnala babulu k malemu? Co je to zac? Kolko berie? Nema rovnako sikovnu kamosku?
No a dalsia vec je, ze by som potrebovala zdroje z coho by som ju platila 😉
Babule neviete o nejakej slusnej robote, ktora sa da zvladat pri malom? Ja som velmi sikovna, ak ma niekto zaujem o moje CV, rada poslem. A slubujem, ze zo zaciatku nebudem ani draha... az ked ukazem aka som dobra 😎

csikike
11. nov 2008

kisska 😀 neviem ci sa ti oplati hladat si robotu a zaroven platit strazcu k malemu 😕
A asi som niekde zakopla, u svokrovcov, nepamatam 😅
vcera tomikovi vysiel dalsi zub, teda, uz ho ma prerezany, moc nevidno...

bashka
11. nov 2008

fiiiha kisska...to treba trenovat? No moja zatial dokaze vyskrabnut oci, vytrhat vlasy...nieco podobne ako paa paa 😀 A ani sme to netrenovali 😀

A co by si chcela robit? Teda ja na robotu ani len nepomyslim. Ja mam tooooolko roboty doma...mozno potom neskor by som zas doucovala anglictinu, ale teraz nestiham popri malej ani samu seba 😀

klaudia74
11. nov 2008

Kisska, nie je to klasická opatrovateľka na x hodín denne, nosí malého len kočíkavať 3x do týždňa. A je stredoškoláčka, čo má výhody aj nevýhody - neberie veľa, ale môže prísť len poobede po škole...
Ja sa snažím pracovať doobeda, keď malý spí a potom poobede, keď sú preč, no a keď ešte vládzem tak večer, ale priznám sa, že to sa moc často nestáva...
Ale keď rozbehnem všetky moje kšefty, sľubujem že na vás budem myslieť 😀 (myslím tak, že potom môžete robiť u mňa 🙂 ). Tak mi držte palce, aby to tak bolo! 😵

csikike
11. nov 2008

klaudi, budeme ta volat sefka 😀

evitkamalicka
11. nov 2008

ahojte maminy

csiki nahodou som niekde zahliadla ze sa chystate mat druhe baby, super 😵

csikike
11. nov 2008

Evit, no hej, planujeme druhe, nech neni velky rozdiel medzi nimi, pridas sa aj ty? 😵

evitkamalicka
11. nov 2008

csiki no ja zatial nie...po cisaraku by mal byt dalsi porod najskor po roku a pol, my planujeme zacat pracovat na druhom az ked bude mat maly nieco vyse 2 rokov, aby bol medzi nimi cca 3 rocny rozdiel, aby uz Adamko zacal chodit do skolky...ale to je este daaaaaaaaaalekooooooooo

kisska
11. nov 2008

evit neboj, ani sa nenazdas... Ja som nasho Adama doniesla domov tot nedavno a vcera som s nim prvy krat tapkala po ulici. Vsetky tetky sa divili, ze uz mu to tak pekne ide. Stvornozkovat este nevie, ale na nohoach stoji jak cinovy vojacik 😀

bashka - ja som doteraz maleho prehovarala, aby vyskriabal tatinovi (nielen jemu) nejaku peknu vzorku na tvar 😉 , vlasy sa este cudujem, ze mam nejake 😠 A robotu jasne, ze mam aj doma, ale tu mi nikto nezaplati, teda vlastne chodi mi zato par korun zo socialky, ale ja ich minam malemu na plienky, takze mi nezostane ani tringelt.
A je mi v podstate jedno co, ked som robila, tak som si nosila domov obalky a robila som hromadne zasielky (mam rekord 7500 obalok za vikend 😉 ).
Doteraz som sa zivila organizaciou kongresov, meetingov, vikendov pre velke skupiny ludi (marketingova asistentky) a robila som to este aj ked som bola doma na rizikovom - stacil mi telefon, comp a rychly net. Len mi to dvihalo tlak, tak som musela prestat 😒 , ale uz sa zase mozem rozculovat 😎

klaudi - presne taka babula by mi stacila. Aby maleho pokocikovala a bola schopna mi zavolat, keby sa nieco dialo. Tak asi za padika na hodinu... Takze u teba musim zarobit aspon 55 😉

csikike
12. nov 2008

kiss, to za 5.- sa ti oplati robit?
inac ja som upúlne zufala, maly mi spi cez den iba 30 min. a pritom je ospaly, ale spat ani nahodou, nic nestiham pri nom, ani len uvarit... tuto noc som mala aj koncert od 4.30 kazdu pol hodinku zacal revat..., som myslela, ze cez den dospi zameskane, ale prd... asi si slehnem kavu, lebo nevladzem fungovat 😔
a ked sme vonku, tak nedojem dalej ako od nas po kulturak, lebo spusti taky rev, ze radsej idem s nim domov aby som ho nemusela pocuvat 😔

bashka
12. nov 2008

csiki, my este horsie...ja uz som taka vypatlana, ze som vcera nevedela jak sa volam...to fakt som povedala ine priezvisko 😝 😝 😝 Akurat som damu vybralaz postielky, rycala tam jak nenormalna, dnes od rana spala tiez len pol hodinu, uz jej vsetko pada z ruk a mrnci, ale spat ani za ten svet... 😝
Idem si aj ja dat kafe, bo moja vidina zdriemnutia sa rozplynula a asi pojdeme von pekne krasne

bashka
12. nov 2008

jeziiiiis, ja som akurat strasne strasne vynadala zateplovacom, baby ja som sa odtrhla z retaze uplne totalne, ty koki, to co zo mna vyslo 😕 😨 Strasne velmi prevelmi som kricala a nadavala a...ach jaj. Ale tak ma na*rali, ze inac sa nedalo. Mi zobudili malu, to sa da pochopit. Uz tyzden su na nasom balkone. Oni ale tie hlavy murarske su tupe aj tak a ani som si velmi nepomohla, lebo naschval zacali robit este vacsi buchot. Tak som malu obliekla, revala strasne a som sa s nou posadila na balkon...tak sa spakovali. Teraz mi zaspinkala zas chuda total na nervy... ☹ Ale ja naozaj nemozem s nou byt cely den vonku, vsak je total kosa. Este do minuleho tyzdna sa ako tak dalo. Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

bashka
12. nov 2008

...a ciganky vsetkym vo vchode pokradli eurokalkulacky...len aby ich mali na co pouzit 😀 😠

csikike
12. nov 2008

bash, obdivujem ta 😉 , teda, ze to este tak dobre znasas, ja uz mam pohar preteceny z tomika...
a ze si na nich nakricala, no co, ve vazne nemozes byt s malou vonku cely den... a keby chceli tak ten balkon maju zmaknuty urcite za menej ako za tyzden
a ciganky...nekomentujem, ja som za rovnopravnost bielym biele sanitky, ciernym cierne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre