Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
21. nov 2008

jaaaaj baby, akurat som dostala obalku s obcianskym, no neporazilo by vas? Ty koki, tak uz aspon vsetko mi mohli poslat, ovela dolezitejse veci som tam mala, fotky a take vselico moje, obciansky si aj tak musim vybavit novy...no ja zasnem

csikike
21. nov 2008

bash, aspon nieco... mozno dostanes aj ostatne veci, pekne postupne 😉

kisska
21. nov 2008

no potesi,
bashka inak to som sa ta chcela spytat, kde a ake topanocky si kupila malej, ked tak veselo dupoce 😀 😀 😀 Adam sa uz tiez stavia na nohy a chodil by jak siron, ani na spicky sa nestavia... Len sme mu kupili len take capacky, ktore velmi rychlo skope z nohy, ale na chodenie potrebuje nieco poriadne. Len 17ky este malokde dostat. Csiki maju tam aj pre takchto uplnych drobcov? Zbehnem zajtra kuk, len neviem, ako, ked drahy este tiez dnes teplotoval a s kreditkou moze nakupovat len on 😒
nastatie teraz vecer Adamovi uz teplota klesla, ale stale je spavy a mrzuty ☹

bashka
22. nov 2008

kisska, na mimibazare, take kraaaaaasne bordove, za 80SK, ako nove. Tiez som zhanala 17-ky, ale potom som nasla v inzeratoch ze 18-ky a vnut. dlzka 12cm, 19-ky a vnut. dlzka 11cm, tak som mala v tom chaos, takze na tie cisla by som sa nespoliehala. Nakoniec som kupila jedny 19-ky s vnut. dl. 11, 5cm a to jej pasuje perfektne, nozku ma dlhu 10,5, ale plus pancucha, alebo este ponozka to je akurat...a nevyzeraju jej vobec velke, skor si myslim, ze jej ani dlho nevydrzia. Nekupuj take malinke...teraz na zimu aspon o cislo vacsie. A dojdite volakedy do Sale, nech si zacupkaju mali spolu 🙂 A tie topky su take normalne tvrde, aj podrazka pevna, normalne na von. Mam plno capaciek doma, ale uz jej davam aj doma tieto, ma spevneny aj clenok.

bashka
22. nov 2008

v tom obchode co spominala csikike som nasla jedny topky za 799SK, skoro mi oci vybehli, tak preto som searchovala na bazari, akoze tolko za topanocky, co jej vydrzia mesiac-max. 2 nedam. Ale teraz, ked tam maju za polovicu tak kukni. A som rada, ze sa ma Adamik trosku lepsie 😉

csikike
22. nov 2008

bash, aj mna sokuje ceny tych topaniek a teraz som kupila malemu na zimu 19ky, tak som zvedava kolko mu vydrzia... vnutornu dlzku maju 12,5 a realne ma nozicku s hrubymi ponkami 11.5 tak snad mu vydrzia aspon na lyzovacku a vidim to tak, ze mu budeme musiet kupit aj 20 este na zimu 😲 , ale neoplati sa kupit dobredu (to hovorim ja co mam doma nakupene 20ky sandalky, 23 prechodne a 25 zimne 😀 ) ale to vsetko dokopy za taku cenu ako tie jedny co ma teraz 😀

bashka
22. nov 2008

jasne, ani ja nekupujem dopredu, ani vacsie by som jej nedavala, teda o moc vacsie, tieto co ma vyzeraju a aj su take mini a predsa su 19-ky. V porovnani s Tomikovymi topkami ked hovoris, ze su 19-ky tak to je rozdiel, nie? Ved si ich videla.

Sniezik sa nam chumelil, zimicka uz prisla 🙂 😉 🙂 😉 🙂

kisska
22. nov 2008

no snieziku je celkom slusne, prave som odhadzala auto, ktore sme boli lenivy schovat do garazky 😒 , ale vyblaznila som sa .
csiki - dik za tip, kupila som Adamovi krasne zimne 19ky (take oranzovo cierne, mozno si ich videla), tapka v nich ako v lyziarkach 😉 . Takze uz len potrebujeme poriadnu kombinezu a sanky. Som sa dnes skoro rozplakala, ked som videla klasicke sanky za dva litre... to nemam odvahu ani od dedka pytat pod stromcek... Idem asi vybehnut na MMB, aj ked zrovna minule sa mi tam pacila jedna superna kombineza za 750, ale 74, esteze som ju nekupila, Adamca podrastlo, tak by mu aj mala bola 😉

kisska
24. nov 2008

babule, co vas zavialo? 😉

csikike
24. nov 2008

ahoj kiss, ja som akurat prisla domov 😉
dnes mam super den, bola som u mamci, vcera sa smykla, tak ma narazenu nohu (boli aj na pohotovosti) a ked som prisla domov, tak som zistila, ze nemam telefon, tak spat...kedze som nechcela aby skala tak som si otovorila dvere mojimi klucami... no tie som nechal u nej, ale to som zistila az ked som doma nemala cim odomknut... no proste chaotacka... ale to je tym vekom, alebo zeby znova tehudemencia 😀 😵 😲

kisska
24. nov 2008

no prave, kym som ta celu docitala, tak ma napadlo, ze ja som bola presne taka, ked som bola tehu 😀
zeby uz?

csikike
24. nov 2008

kiss, no neviem, aj moze byt 😵

csikike
24. nov 2008

ale asi nie, lebo o necely tyzden mam dostat ☹

bashka
24. nov 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeeej, csiki, tesim sa..teda prajem ti 😉 Uz nedostan! nac podobne veci robim aj ja 😀 😀 😀 , ale tehu este prosim nieeeeeeeeeee. Este si musime kupit domcek. Drzkajte palce nech nam to vyjde 🙂

csikike
24. nov 2008

bash, drzime a do noveho domceka nove dieta 😉

bashka
24. nov 2008

No ved potom aj 5 😀 ...jaaaj, taka som z toho uz unavena, teda moj mozog...tolko rozmyslame a kujeme plany ze co ako by bolo najlepsie, este mame tyzden, ked nic tak nam ujde ten domcek ☹ . Inac predavame byt jednoizbak aj dvojizbak, keby ste vedeli o niekom...veeeeelmi vyhodne 😉

kisska
24. nov 2008

bashka - jedine zeby ste chceli vymenit za byt v Ziharci 😉

kisska
24. nov 2008

dievcata, prave ma baby v marcovkach inspirovali na robenie vianocnych pohladnic s nasimi deckami. Nerobili ste to uz niekto? Alebo nemate chut skusit to so mnou? Potrebujem zohnat vianocne oblecka, capice a pod... viem dodat dobry fotak, priestor a cas, pripadne sa k niekomu rada nasackujem, co poviete? Alebo nie je v sali pozicovna kostymov, kde maju aj taketo mini veci? Nechce sa mi to kupovat, ked to pouzijem len raz...

bashka
24. nov 2008

kisska, v sali je pozicovna len som tam este nebola a neviem, co tam maju...ale tusim len karnevalove masky, ale taketo capice a ine vianocne somariny maju v eurovom obchode...mne sa to nechce robit, ja by som chcela zrusit vianoce radsej 😝

csikike
24. nov 2008

kiss, ja mam kratkorukavove obodynko 9-12m a sobie uska, (ale 1 los som uz stihla zlomit)
ja vyrabam kalendare...teda takym tempom ako to robim neviem ci ich rovno nedam na 2010 😅 , ale pozvanky na narodky mam

bashka
24. nov 2008

csiki, kukla som, pekne pozvanky mas, ja uz aby som zacala vyrabat nieco, nech to do aprila stihnem pri tej mojej malej opici 😀

kisska
24. nov 2008

bash dik za tip, pojdem tam kuk. Ja som rusila vianoce pred dvomi rokmi ked sme prerabali byt a ja som sa zatala, ze vecerat uz chcem doma(sme boli prestahovani u mamy v NR) a drahy s brachom este 23. o polnoci domalovali byt. Vecerat sme sice vecerali este u maminy, lebo varit nebolo kde, ale hned potom sme prasili domov.
csiki krasne mas pozvanky, ja pridem asi na skolenie, lebo v grafike som lava. To uz si vazne skor nafotim... Mozem si sobie usi pozicat na psa? 😉 Ma sobiu velkost aj farbu 😀 😀

csikike
24. nov 2008

😀 kiss, jasne

kisska
25. nov 2008

si zlata 😉
babule ide ma picnut, od rana nemame vodu 😠 😠 😠 som volala vodarnam a na obecny, ze do tretej a zajtra zas. Ja doma nachcipana, nemam si ani ako ruky umyt, malemu prdel tiez v mineralke neumyjem... Mam nervy, lebo tetuska povedala, ze vyhlasovali rozhlasom - U NAS NIE JE ROZUMIET. Boooze kedy sa skonci tato doba kamenna.

csikike
25. nov 2008

kiss, ani nevrav mi pernamentne nemame elektrinu... teda, uz teraz je to o nieco lepsie, ale niekedy sa stalo, ze aj 3-4x za dne sme nemali, trvalo to skor mesiac 😖 , sme si robili srandu, ze asi nevladzu v elektrarna tolko slapat na bicykloch 😀
dnes mi postarka s balikmi zobudila maleho, chuda az sa triasol, nechapem preco nemozu zazvonit 1x a nie si tam zabudnut prst, budem musiet drahemu povedat nech skusi dat tichsie ten zvoncek...

klaudia74
25. nov 2008

csiki, naša poštárka 3x dlllho zvoní a potom búcha, hádam kým neotvorím... 😖 Keď sme sa sem nasťahovali a prvýkrát takto prišla, skoro ma porazilo, tak som sa zľakla, že čo sa preboha deje!!! 😨

kisska
25. nov 2008

csiki u nas tiez take byvalo, ale nevadilo mi to, ked sme s drahym chodili domov len spavat... Sa nam stavalo, ze VYHLASOVALI, aby sme prisli zaplatit vodu na obecny. Az ked uz vyhlasovali, ze neplaticom odpoja vodu sa rozculovala suseda a ja som sa az potom dozvedela, ze treba platit vodu. By stacilo hodit mi sprosty listok do schranky. No drahy tam vtedy taky bordel narobil, ze.... dalsi rok uz posielali aspon seky 😉

by som si dala pod zvoncek napis zvonit 1x, dieta spi!

klaudi, to musis otvroit, aj ked doma nie si 😀 sa jej asi neche vlacit zasielka naspat na postu... esteze my mame taku zlatu tetulku

csikike
25. nov 2008

kiss, no ta co nosi doporucene je zlata, s nou pokecame a vzdy zasadne len klope ale tato balikova, no vam bolo... ale nevadi, snad bude spat lepsie, toti spal iba 30 min, za cely den

kisska
25. nov 2008

tak potom mam vyhodu. Baliky mi nenosia vobec,dokonca aj po zasielku, ktora sa nezmesti do schranky si musim ist na postu - otvorene rano od osmej do cca 15,30 a aj cez obed maju hodinovu pauzu. To ked som robila, tak som si kvoli poste brala dovolenku... ja ani neviem, ci pojdem po materskej robit...kedy budem chodit na postu?:o)))))))

csikike
26. nov 2008

😀 , kiss a na poste sa poobede nedaju platit seky s vyssou sumou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre