Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
15. okt 2009

kisska, takze kocka to bude, gratulujeme 😉

bashka
15. okt 2009

kisska, my chodime pondelok a stvrtok poobede, pravidelne. V stredu je zatvorene cely den. A castejsie nechcem, lebo potom sa tam malá nudi. Dojdite. Po minulej navsteve v Ziharci verim, ze mas dost, vsak ja som tam bola od rana do 4tej poobede a horor. Akurat v cintorine sa da vypustit deti, ze 😝
Aj na burzu sa mi dufam podari skocit.

csikike
15. okt 2009

kedy je burza?
takze dnes ste v MC?
ak sa dohodnete prideme mozno aj my

kisska
15. okt 2009

stani to by bolo super, my akurat dnes poobede mavame plavko, ale v pondelok by som dobehla, ked nas neodfukne 😒
csiki - na nete som nasla info, ze v sobotu je samopredajna a v pondelok a utorok klasicka. Len v sobotu Tomi pracuje, tak sa nemam ako dostat tak skoro. A dakujem 😉 Ako sa ma Hanka?
Na Yamahu nechodite nikto? Ake to tam je? Co robia deticky? Adam v poslednej dobe fici hlavne na Pink, tak by to chcelo trochu kultury 😀 😉

angellinka
15. okt 2009

BAsh my sme dnes nedosli,boli sme od vcera u nasich,trochu som si oddychla 🙂 🙂

Kisska.my chodime v pondelok,alebo v utorok,a mozno pojdeme aj zajtra doobeda.
Na Yamahu chodime,paci mi tam a hlavne Norbimu 😉 dostali sme aj CD domov s pesnickami,ktore tam spieva Angelika,a hned bol v pozore doma 😀 😀 to nam islo pomaly cely den...hlavne nejaka zmena,malemu to urcite prospeje,a mame program.Myslim ze aj ostatnym detom v nasej skupine sa tam paci,a stoji inac smiesny peniaz 😨

kisska
16. okt 2009

angell to si ma velmi potesila - mozeme sa prist niekedy kuk? Odkedy to byva? A mozeme sa pridat hocikedy alebo je to nejaky uzavrety kurz? My hlavne potrebujeme zmenu... zmenu a spolocnost, lebo mi z maleho vyrastie dedinsky "balik" 😕 alebo mamina prisavka a mama si to hodi ☹

angellinka
16. okt 2009

kisska-ten kurz uz bezi,nie je mozne sa pridat.Byva to kazdu stredu,je viacero skupin.Ta baba chodi kazdu stredu do Sa,a uci v MC cely den.Pozriet sa mozte,ale pridat asi uz nie.Neviem treba sa popytat....

angellinka
16. okt 2009

BAsh-tak toto som nemala ani sajnu,,,dufam ze nas to necaka ☹
Očkovanie proti osýpkam: 1-2 týždne po očkovaní sa môžu objaviť oslabené príznaky osýpok, horúčka (8. -12. deň) môže byť aj vysoká, trvá asi 1-2 dni, pozorujeme tiež príznaky z horných ciest dýchacích, výnimočne kŕče.
Očkovanie proti parotitíde (mumps): nebývajú výrazné reakcie
Očkovanie proti rubeole: objavujú sa medzi 10-12 dňom po očkovaní a trvajú asi 2-6 dní, prejavujú sa bolestivosťou v mieste vpichu, zdurením lymfatických uzlín, bolesťou v krku, výsevom drobných vyrážok, zriedkavo bolesťami a opuchom kĺbov.

bashka
16. okt 2009

angel, neboj, o tyzden-dva uz ani nebudes pamatat, ze ste boli na ockovani. A take, ze teplotky by som sa az tak nebala, ja mam obavy z horsich veci 😨
Kisska, v pondelok vas cakame, ja otvaram o 15-tej. Aj ostatnych cakame samozrejme 😉

svetluska4
16. okt 2009

ahojky kocky,
naaaa, ja som vytvorila novu temu a vy tu uz klebetite. Myslela somze tu nic take nie je . 😅 No zmiatol ma ten nazov STM. Co to je za skratku? neviete? Len tak zo zvedavosti.

evitkamalicka
16. okt 2009

svetluska nevadi....ja tiez neviem co je to STM, ale som si tak tipla ze asi Snazilky Tehulky Maminky

angellinka
16. okt 2009

evit-inac ani ja neviem,ale myslim ze mas recht 😉

evitkamalicka
17. okt 2009

angel to ma len tak napadlo, ze by to asi mohlo byt ono 😅

bashka
17. okt 2009

jasne, zakladatelka to na prvej strane v prvom prispevku pisala 😉 A ozaj, kde je? Co je s nou?😕 Csiki, ty sa s nou poznas...
svetluska vitaj 🙂

angellinka
17. okt 2009

Bash-co budete cez vikend?

Jaaaj Klaudi,musim ti vratit tie gumaky,v pond.ideme do MC,nepridete aj vy?

kisska
17. okt 2009

ahojte, aka bola burza? Zostalo nam nieco aj na pondelok? 😉

csikike
17. okt 2009

kocky, tak ste si tipli spravne, je to snazilky, tehulky, maminy 😉
hej, zabku poznam osobne a dufam, ze onedlho sa aj ona prida k nam 😉
luskacik, vitaj, tesim sa, ze tu nie som sama s takym malym babom 😉
ak vsetko dobre pojde, tak pondelok prideme aj my do MC, len neviem kedy, lebo tomi spi tak vselijak 😕

angellinka
17. okt 2009

my sme neboli na burze,chcem spaci vak,tak asi pojdeme v pond.
csiki-super,ak sa bude dat,pridite,sa tesime.Prinesiem ti aj knizku 🙂

luskacik
17. okt 2009

Ahojte baby, rada si Vás čítam, aspoň sa od Vás veľa vecí naučím. Svetluska vytvorila novú tému - maminky zo šale 2009, tak by ste tam mohli niekedy zablúdiť aj vy skúsené maminky a poradiť nám začiatočníčkam 🙂
Csikike, prosím ťa, aj ty si malej dávala naušničky?? Má ešte ušká zapálené?? Lebo moja malá ich má stále hnisavé, a to už prešli 2 týždne... Natieram jej to framykoinom, tak mi poradila naša doktorka.

klaudia74
17. okt 2009

Ahojte, burza dnes nebola nič moc, bolo málo predajcov, podľa mňa to bude v pondelok oveľa lepšie. Kúpila som tam akurát jednu čapicu malému. Je to ináč vo vedľajšom vchode pri MC.
V pondelok asi prídeme aj my, na burzu chcem ísť doobeda a poobede do MC, tak sa stretneme. 🙂

bashka
18. okt 2009

luskacik, podla mna vam temu zamknu, lebo naco dve o Sali...vsak sa presunte sem 😉

Angel, boli sme vcera na tych Kaskadach, dobre bolo, malá hadzala pol hodinu kamene do vody, pozerala sarkanov, potom sme este zasli na farmu, ale behal tam strasne smradlavy cap za nami furt tak sme neboli dlho, ale uz bola koska aj tak. Dneska neviem, od rana su s tatkom vonku, poobede asi len svokra...tradicne v nedelu 🙂
luskacik, aj moja mala uska dlho zapalene. Aj jej to cistis? Ja som jej to 2 krat denne s liehom a na to framykoin.

Csiki, v pondelok by si mi doniesla tu brozuru, prosim ta? Dik

csikike
18. okt 2009

baby, a ta burza je kde? v mc?
bash donesiem 😉
luskacik, my sme dali nastrelit, nie prepichnut a vobec ich nem zapalene, ani nemala

klaudia74
18. okt 2009

Csiki, burza je pri MC, prídeš ku vchodu MC a tam sú už šípky do vedľajšej budovy.
My sme dnes doobeda boli v Mlynoch, najväčší zážitok z toho mal malý. 😅 Odporúčam tam ísť doobeda, bolo ešte málo ľudí a velikánsky priestor, mohol behať koľko len chcel, priesvitný výťah, schody, autíčka, kolotoč, no paráda... 😅 Do detského kútika sme už ani nestihli ísť. Ked už začalo byť veľa ľudí, rýchlo sme zdrhli, lebo to ja nemusím, brrrrr...

angellinka
18. okt 2009

Klaudi.my sme boli v Mlynoch vo stvrtok,a hruza!!
Norbi stale utekal na eskalator,do obchodu s nim strasne... 🙂
Uz som ho davno nezobrala na nakupy,a zasa dlhsiu dobu nepojdeme 😝

angellinka
18. okt 2009

jaaaj a my sme boli na plavarni,maly o pol 8 odpadol 😨 u nas najvacsia zabava voda 🙂

klaudia74
18. okt 2009

Angel, do obchodov sme sa ani my moc nedostali, to som zabudla napísať. 😅 Lepšie povadené, ja som bola asi v troch, kým sa malý s tatinom zabávali.

emkaa
18. okt 2009

angellinka, a tvoj maly uz vie aj plavat? od akeho veku s nim chodite na plavaren?

csikike
18. okt 2009

no, priestor na behanie pre malych je v mlynoch ok, ale mne sa tam moc nepacilo, sice boli sme asi 3-4 den po otvoreni, takze natresk...
ale viac sa nam paci centro, aj obchody su tam v pohode...a tie mlyny su vsetko na jedno kopyto, teda podla mna
angel a kde ste boli plavat? ja aj my by sme mohli ist, ale teraz kvoli malej nepojdeme

andreyca
19. okt 2009

Ahojky STM-ky,
pekne Vas pozdravujem a pripajam sa ku Vam vzhladom k lokalite (okr. Sala) a momentalne patrim k zastupkyniam pismenka S(nazilky)... 🙂

angellinka
19. okt 2009

Klaudi-nooo tam uz bolo poobede dost ludi,tak to bolo o nicom.A ja som potrebovala nieco ponakupovat,a boli sme bez tatina 😝
emkaa-jasne ze nevie plavat 😀 😀 blaznime sa vo vode,ma svoje koleso z ktoreho nevypadne,a on celkovo vodu zbioznuje.
Csiki-my chodime na Duslo,termalne vody ja nemusim,tam si ani nezaplavam,my radsej plavecky.Maly v bazene s tatom a ja si plavam,a na striedacku.Len vcera sme boli sami dvaja,tato mal robotu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre