Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

svetluska4
19. okt 2009

ahoj kocky.
dnes sme boli s malym u orotpeda dopadlo viac nez dobre, neviete mi niektora poveat ako hodnotia tie klbiky? Niekde som to v niektorom pokeci aj videla ale teraz ho vobec neviem najst.
Bashka, hej najskor nam temu zamkli, ale potom sme sa s adminom dohodli a pustili nam ju. Chceli sme zvlast temu pre cerstve maminky nakolko mame viac menej rovnakych dropcov a radime sa navzajom, samo ze tam mozete zabludit aj vy skusene maminy a proadit nam 😉
Inak to plavanie, skoda ze v SA nemame plavanie s babatkami, radi by sme dropca po case na nieco take zobrali. Viem ze v TT nieco tak emaju, tak asi si neskor spravime vylet a pojdeme tam. 🙂

csikike
19. okt 2009

svetluska, ja som boal s malou skoro pred 2tyzdnami a ortoped mi len povedal, ze je to OK a ze netreba balit na siroko, vraj kontrola o 3 mesiace
inac, dnes ma super nastvali v kauflande, oklamali ma o 9€ a ja blba som si zabudla blocek, pokladnicka mi ho nebola ochotna najst takze som si mohla akurat tak trieskat hlavu o stenu 😔

bashka
19. okt 2009

andreycu sme neprivitali...vitaj a nech sa skoro zadari 😉

svetluska, do Salib sa da, tam zas chodime my, aj csiki...keby som mohla plavat tak idem do Dusla, ale pri malej sa toho moc nenahybem a potom mi je kosa...a tam sa lubime cvachtat v tom teplom obidve. Inak take 3-4 mesacne babatka som tam uz nie raz videla

csiki no 😠 Jak by som im tam vsetky kose poprevracala...chronty

angellinka
19. okt 2009

Csiki-som kukala tu hojdacku,stoji dost 69,90....ale lubi sa mi to velice...
Inac maly odpadol o pol 8 😝 a ja som mohla dozehlit....

klaudia74
19. okt 2009

Ja som tiež pozerala tú hojdačku na adamo.sk, a potom som išla hľadať ďalej a toto som našla: http://www.hojdacie-siete.sk/kategoria40-detske... - takže zatiaľ u mňa vyhráva Adamo. 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
20. okt 2009

Aj mne sa lubi, ale ja by som sa bala, ze sa to odtrhne a cele padne bábu na hlavu 😨 Tak jak mi kazdy hovoril, ze kolotoc nad postielkou je super a bezpecny az kym sa to nezlomilo a ta hracia vec o milimetre minula malej hlavicku.

csiki, si predstav, ze malá tuto bruzuru vobec nechce, takm su uz ine obrazky a inak usporiadane, do tej starej bola zblaznena a za tyzden ju dorichtovala 😀

klaudia74
20. okt 2009

Bashka, tak Barbi má teda dobrú pamäť, keď si to tak pamätá, že iné usporiadanie... 😀

bashka
20. okt 2009

no to jo, mala tam oblubene kde babo papa a spinka, place, kde su hracky, no a teraz hlada a hlada a ked nenajde zahodi to...ale mozno tomu pride na chut este

angellinka
20. okt 2009

Klaudi-ze?Vyhrava adamo 😉 podla mna je to super vec.
Bash-ty na take blbosti nemysliaj ked vstat sa moze hocico.Kolotoc je bud z plastu alebo menej odolneho materialu 😉

csikike
20. okt 2009

baby, tak my sme boli dnes kupit latkua ideme robit tu hojdacku, dufam, ze sa podari a vyjde to ovela lacnejsie, teda dufam, ale uz sa na nu neskutocne tesim 😵

bashka
20. okt 2009

csiki, no jasne, rozpilite doma vsetky metly , jedno vreco, vystrihnes otvory na nohy a je to 😀 Ale fakt to neni tazke

angel, ja neviem, ja sa stale pozeram hore, ci sa to neuvolnuje ked ta dam na chvilu malu. To mam asi od toho kolotoca. Ani som ho nechcela, ale dostali sme potom a este som na to pozerala, ze co ked to na nu spadne a asi o tri dni to skolabovalo, vsak ju mohlo zabit. Tak uz vies kde to zohnat, este zozente babulku a mozes hojdat 😉

klaudia74
20. okt 2009

Csiki, super, vy to určite zvládnete! 😉 Toto som ešte našla, možno tam nájdete užitočné info: http://www.nosenideti.cz/china.php (treba otvoriť "Tvoříme" a tam téma "Hačka".
Keď to bude aktuálne, môžem si potom u vás objednať? 😵

andreyca
20. okt 2009

bashka: dakujem za privitanie... a ked sa zadari tak dam vediet...v piatok letime na svadobnu cestu - tak tam by sa mohlo zadarit 😉 (a potom sa preradim z "S" do "T"... 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreyca
20. okt 2009

michaela - dakujem.... 🙂 krstna mama Fabia je Ivetka S.?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreyca
21. okt 2009

michaela - poznam... 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
21. okt 2009

michaela, my este neviem, skusime prist, uvidime ako dame dokopy rodinu 😀

evitkamalicka
21. okt 2009

kocky zajtra nam nekrizte cestu, doobedu nevychadzajte radsej, mame skusky 😅

csikike
21. okt 2009

evit, budem drzat packy 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
22. okt 2009

Veru, škoda... ☹ Malý má sople aj trošku kašle, tak sme vás nechceli nakaziť...

kisska
22. okt 2009

aj my sme nachcipani ☹ ale u nas som viac k.o. ja nez maly, jeho to preslo za 2 dni 😕 no aspon nieco...

manika77
22. okt 2009

ahoj maminy mozem sa pridat?? ja som salanka original len sme sa prestahovali do GA,..ale zvyknem chodit na tyzden k mamine 😉

bashka
23. okt 2009

cav manika, jasne, ze sa pridaj...ako v GA? Lepsie ako v Sali?

klaudia74
23. okt 2009

Keby ste mali chuť a čas, dôjdite dnes a zajtra na Colourfest! 😉
http://www.colourfest.sk/index.php?option=com_f...

csikike
23. okt 2009

mani, tak zajtra mate tu oslavu, co? pekne si ju uzite 😉
ozi, uz mame datum na krstenie 😵 28.11. o 13.30 v TnV a o 14.30tu v sali na urade

csikike
23. okt 2009

Evit, tak ako bolo vcera, predpokladam, ze mozem gratulovat k vodicakom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre