Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

kisska
1. dec 2008

Angel - noooo bola som cvicakovat, len uz som dva tyzdne nachcipana, tak sa asi aj zajtra ulejem. Minule som tam inak skoro dusu vypustila, ma bolela hlava jak kona a ja truuuuba tvrdohlava som sa dotahovala az dokonca 😒
Booooze babule vy mate vsetky take veeelke deticky, to len mne stale pripada, ze Adam je take drobatko... Ale drzim sa aby som ho nezacala velmi sledovat...

bashka
2. dec 2008

kiss, dobreho vela nebyva 😉

bashka
2. dec 2008

babule a dietky, nedojdete zajtra k nam? Od takej pol 5 do 7 hocikedy...to uz sme vacsinou kazda doma, vonku tma a do vecera daleko...tesime sa na vas 🙂 🙂 🙂

klaudia74
2. dec 2008

My zajtra nebudeme doma... tak niekedy nabudúce...

angellinka
3. dec 2008

bashka my ideme dnes k nasim,aj tam spime.Ale inac hocikedy,lebo moj maly sa doma totaaalne nudi a aspon ked bude vidiet deti a ze sa nieco deje okolo neho nebude pistat 😀 takze tak....
a nevidim,taka som nevyspata....

bashka
3. dec 2008

angel, jaaaaaj, zabudla som...ale to vlastne plati kazdu stredu, muzik chodi az o 8-pol 9, takze materske centrum Basha otvorene 😀
klaudi, tiez neva, este mozno tomasko, ked nic tak pojdem ku kamoske a dam ju dokopy s havinami 😀 Tych ona lubi, vytahat za usi 🙂

ria81
4. dec 2008

Ahojte, pridávame sa k vám aj my 😉

BARBORKE prajeme vsetko najlepsie k jej prvym MENINAM!!!!!!!!

A Sonicke vcera vysiel prvy zub 😀 😀 😀

bashka
4. dec 2008

ahojdes, dakujeme za gratulaciu a gratulujeme vam k zubku 🙂
Aj Sonicka je u nas vitana... 🙂

klaudia74
4. dec 2008

Všetko najlepšie Barbie! 😵
Maťko ako pravý gentleman by ti rád zablahoželal aj osobne, ak budete poobede vonku. 🙂

bashka
4. dec 2008

Dakujeme klaudi aj Matko, poobede beriem malu k babke, nech zerie nervy aj im trosku 😀 Teraz ma asi odtucnovacku...nic nechce jest...no dnes este nejedla. vstala o 7 a do 10 nic, potom isla spat...a este spi...tri krat som jej robila 3 rozne veci...neviem co si to vymyslela...vsak ked bude hladna tak povie hadam. Ale zajtra sa mozeme stret 🙂

ria81
4. dec 2008

Bashka, aj Soni je na tom podobne, tiez strajkuje, asi kvoli tomu zubu 😠

gween
4. dec 2008

Barbinka- cmuk, cmuk od " krstnej matere"! 😅

evitkamalicka
4. dec 2008

barborke vsetko najlepsie

kisska
4. dec 2008

Barboooooor, cmucik, cmucik, vsetko najlepsie.... idete babenky osklbat ceresne? 😉

bashka
4. dec 2008

babulenky, dakuje Barborka veeeelmi moc. Ria, ano? Zeby dalsie zuby? Pomoooooc
Gween, nebola si cvicit, som sa na teba tesila 🙂

angellinka
4. dec 2008

Tak Barborke od Norbiho a odomna vsetko naj naj....cmukkkkkkkkkkkkkk 😵
Gween a ty kde si bola?preco si nebola cvicit,sme ta vykukali ze kedy sa objavis 😀

csikike
5. dec 2008

Ahoj, vcera sa nam dodrbkal PC, takze mame fasa vianocny darcek, dodatocne vsetko naj babulke 😉

bashka
5. dec 2008

dakujeme 🙂
csiki, no potesilo asi, ze
Angel oneeee, nekukala si ten dudel na flasu? Dnes v noci som uz nevladala stat kym to dopije...ty koki, nenormalne pomaly...ale kupim si keby nie, pohodka
Uz mam novy OP, no horor, 2 tyzdne to trvalo a este aky otrasny...teda ja na nom 😀

angellinka
5. dec 2008

Bashka,,,ale idem si ho uz aj prichystat,lebo zabudnem..zoberiem so sebou poobede von

csikike
5. dec 2008

bash, hej potesi, ale co uz, ved uz ma 2 roky 😠
kokso, tomik uz moze papat kase, sme asi vsetky hami vykupili 😀

bashka
5. dec 2008

csiki, akoze moze? Nemohol?
Barbi uz kase ee 😝 , ako ich lubila tak ich teraz nemusi. Teraz fici na milaciku, kukuricnych chrumkach a hipp kupovanych obedoch...no nebudem jak blba vyvarat kazdy den a ona lady to nezje...postupne ju potom obalamutim, popridavam svoje veci do toho alebo co 😵

gween
5. dec 2008

Caute Babulky! Dnes som vás videla z auta a tešila som sa ako nenormálna! Akurát sme išli s Klaudi z Ga, mala tam výbornúúúúúú prednášku o šatkách! 😉 😉 😉 Maťko je super model a zabávač, baby sa na ňom smialiííííííííííí! 😀
Viem, ja len sľubujem a sľubuje, ale v PO a UT mám 4 skúšky a potom by už som mala byť voľnejšia! Teda pevne verím! 😠 😠 😠 Držte palce! Cmuk: e 😅 😅 😅

angellinka
6. dec 2008

aaano Gween,aj my sme sa tesisli,ved sme kyvali o 106 😉
Tak drzime na skusky palce a tesime sa ked sa stretneme,uz by sme ta naozaj radi s Norbim videli.Vela stastia v PO a UT....Pekny vikend zeny

csikike
6. dec 2008

bash, nie mohol aj predtym, ale uy sme mali doma iba 1, takze uz su doplnene zasoby 😀
angel a vsetko naj Norbimu k 7 mesiacom 😉

angellinka
6. dec 2008

csikike-dakujeme!!!booze ako to leti,normalne nestiham to sledovat,uz je z neho chlap 🙂
Baby,a tu kasu ako davate malym?My sme ju vysadili,lebo Norbi spava velmi nekludne v noci,a neviem zistit z coho to ma,ci ma naozaj taky spanok alebo ho tlaci brusko(spi totiz na brusku) ale v jednom kuse s hadze v tej postielke,mrvi sa a budi ho to,lebo sa aj udrie pri tom,a vyrusuje sam seba.Uz ani tie prve 3-4 hod.mi neprespi.Poradte ak mate s tym skusenosti.Kupili sme aj probiotika,vysadili kasu na noc....

bashka
6. dec 2008

gween, drzime palce
angellinmu norbikovi vsetko dobre k sedmicke 😉 Inac prehadzovanie sa do polnoci uz mame aj my...museli sme to chytit od vas ked ste tu boli minule 😀 😀 😀 Ty koki, vcera dosla kamoska, bola u nas od 8 do polnoci a mala bola hore hadam aj 15 krat...a to sme boli celkom potichu. Presne-uz ani tie prve hodiny nespi. Ja ti mila angelliiiiiiinaazko poradim 😀 😀 😀 , ja uz kaslem na to sa s tym zaoberat. Aj tak nic nenariesim 😒

bashka
6. dec 2008

...ale vzdy si mozes povedat 2 veci
1. zubky
2. to prejde 😀

bashka
7. dec 2008

Vsetko najlepsie Matyimu k 1. narodeninkam , vela zdravi, stastia, lasky od maminky a tatinka, kooopu hraciek a vela stastnych krockov...od Barborky, Bashky a ich tatina

angellinka
7. dec 2008

Jaaaj no ved ja viem,moze byt aj horsie.....ale zasa dnes v noci od pol 10 do pol 12 ochkal,vzdychal,plackal....jaaaj no hruza!!!Chudtako moje male ,ale potom potiahol do 4!!!!
Bashka,zajtra sa dufam vidime...si volame.....pa

klaudia74
7. dec 2008

Ďakujeme! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre