Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
6. feb 2009

kiss a co potrebujes? v jednote maju take vecicky, a este v hoteli na poschodi vedla obuvi mali nieco ale to neviem ci este fuguje

kisska
6. feb 2009

chcela som semienka na klicenie, nejake Bio potraviny, viem ze ma aj DMka. Ale by som chcela skor nieco pre vegetarianov a pod. Mozno obchod, kde maju Bio cerstve ovocie a zeleninu, ale to by som asi moc chcela, ze? Ako sa inak citis?

csikike
7. feb 2009

kiss, no presne, dmka a v jednote mavaju taky kutik zdravej vyzivy, ze otruby a take zrnacitim sa fajne, zatial sa ziadne objimanie wc misy nekonalo 😀

kisska
7. feb 2009

to je super, mna to inak pri Adamovi chytilo az v 16tt, ked som sa tesila, ze ked nebolo doteraz, tak uz nebude a prd, natahovalo ma cele dva mesiace este aj zo zubnej pasty 🙄 . Tesim sa, kedy ma to chyti teraz, ale asi si najprv uzijem mrchu po viac ako roku a pol 😒

klaudia74
7. feb 2009

Kisska, bio ovocie a zeleninu a ovocie som videla v Sali zatial len mrazene... ale semienka a bio veci maju aj v Kauflande (tam ako su cestoviny a strukoviny), ja tam zvyknem kupovat aj malemu napr. bio ryzovu kasu, pseno, cicer, klicky a pod.

Csiki, vy kedy chodite von? Mohli by sme sa niekedy stretnut, uz aj Matyi sa pytal, ako sa ma Tomi. 😀
Angel, kde si sa stratila? Sme nejako zabudli na plavaren... 😉 Ja uz buduci tyzden urcite idem, v utorok alebo v stredu vecer, kto sa chcete mozete sa pridat. 🙂

angellinka
7. feb 2009

Klaudi,mozme ist!!!JA som bola ja tento tyzden,necakane,ale aspon volaco.
A chodim aj cez den,ked sme u nasich,tak odbehnem.
Ja kupujem bio zeleninu aj maso v kauflande,aj Billa ma niekedy 😉
Ale super vyber je aj v DM...
Baby,ako robite tie ovsene vlocky?

kisska
7. feb 2009

angell - ked ich davam do jogurtu malemu, tak ich len prelejem vriacou vodou, vyzmykam a supsnem (aspon nie je ten jogurt taky studeny) a ked ich davam do jedla, tak tiez mozno na poslednych 10 minut pridam k zelenine. Inak by som neverila, ze zbadam rozdiel, ale DMkove Bio vlocky su dokonca aj vonave oproti klasickym 😉 ale malemu to je jedno, basti vsetky 😝

klaudia74
7. feb 2009

Ja robievam aj ovsenu kasu - vlocky namocim na 2-3 hodiny (alebo menej, ked uz nestiham...) do vody, uvarim ich - netreba dlho varit, lebo su uz zmaknute, a do kase dam nastruhane jablka.

kisska
7. feb 2009

klaudi vidis, to je dobry napad, ked do toho nepotrebujem mlieko.
Babule vcera som dala adamovi surovu struhanu mrkvu s jablckom a dnes sa z toho tak pokandil, ze mal az vytlacene z plienky, som ho musela komplet prezliect, co sa mi nestalo uz vyse pol roka 😕 teda nie zeby som ho neprezliekala, ale ze to bolo kvoli pretecenej plienke 😉

csikike
8. feb 2009

kocky, nechcete niektora nieco z http://eshop.babyportal.sk/catalog/product_info..., idem objdenavat tak by sme mohli usetrit na postovnom, teraz maju akcie na klobuciky a okuliare

klaudia74
8. feb 2009

Csiki, my si prosime supravu Combo - Kidz Banz, farba zelená maskáčová (okuliare aj klobúk). Ďakujeme!!! 😵
Kedy chodíte von, dala by som ti peniaze...

csikike
8. feb 2009

klaudi, to ma este cas, pockam kym bude este niekto chcet aby sme mali lacnejsie postovne, ja som tiez zvolila tu kidz banz ale zelenu 😉

angellinka
8. feb 2009

diky baby,este sme s vlockami nezacali,ale uz sa chystame 🙂
kuknem zajtra v DM-ke.
Neviem co sa dnes dialo,ale maly kadil-vlhke prdy,do kazdej plienky.stolica normalna,len castejsie.
A dnes spi sam v izbe,uz sme mu urobili detsku.Lebo on sa stale budil,ani ponhut sme sa nemohli v posteli.Tak uvidime,ako bude spat 😉

csikike
8. feb 2009

angel, tak Norbi uz je samostatny, tomikovi to velmi prospelo, tak dufam, ze aj u Norbiho to bude mat taky priebeh 😵
klaudi, nakoniec aj my berieme maskacove 😵

angellinka
8. feb 2009

csiki,a od kedy uz spi samostatne?Ja som mala pocit,ze my ho budime a ked ma on videl ako lezim v posteli,tak kricaaaal a kricaaal, a nevedel sa utisit,tak len cecok som davala celu noc.A uz som z toho bola hrozne unavena 😝
A uz v noci ani nepapame,az nad ranom mu davam.Tak som zvedava.Budem vas informovat 😉

csikike
8. feb 2009

angel, asi od septembra, a tiez to bolo podla mna take, ze sme ho budili, kazdu chvilu bol hore... a teraz mi obcas chyba, ze rano si nepospi s nami v posteli, proste mu to nejde, ale nevadi, som rada, ze ma svoje miestecko a je to pre neho lepsie a aj pre nas

kisska
8. feb 2009

csiki - co som si chcela vybrat nemaju momentalne k dispozicii, tak vam nebudem zdrzovat objednavku 😒
Zajtra sa budem motat po Sali, okolo tretej - stvrtej (zavisi aj od pocasia), budete niekto vonku?

csikike
9. feb 2009

kiss, my by sme mali byt vonku a ked nie, tak uz vies kde byvame, tak vas radi uvidime 😵

sonenschein
9. feb 2009

ahoj kocky, pripajam sa k bio strave 🙂
ja som v jednote prave dnes kupila v jednote pohankovu krupicu, a pohankove vlocky
vlocky do jogurtu (pre mna 😉 ) a krupicu Leuske. Varila som ju s vodou a pridala jablcko 😵

kisska
9. feb 2009

csiki boli sme sa motat pri vahu. Mala som so sebou aj hafinu, tak som vas nechcela vlacit, co by povedal Tomi na veeeelkeho hafkaca?. Ale potrebovala som ju vybehat, tak sme plasili labute 😉

klaudia74
9. feb 2009

Aj ja mám otázku, či by ste niekto nechceli takéto topánky s mäkkou podrážkou: http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...
tie, ktoré tomu rozumiete, si o nich môžete prečítať tu:
http://www.liliputi.hu/index.php?m=main&a=showC...
Ja ich na jar objednám malému, len som sa ešte nerozhodla, ktorý vzor... 🙂

kisska
9. feb 2009

klaudi - krasne su 😉 , ale ja nerozumiem, ale pacia sa mi 🙂

csikike
10. feb 2009

jooooooj, kiss, on ma rad psov, ale obcas sa ich boji, kym sa s nimi neotuka... a minule sa hanbil aj Barbi, nechapem, este mesiac ci dva dozadu ju vybozkaval

csikike
10. feb 2009

a klaudi, tie teopky vyzeraju super, len neviem ci ich maly bouje, lebo ma vysoky nart...
tak budem musiet predat aj jednu krasne vobec nenosene sandalky od batu, lebo sa mu noha nezmesti do nich 😖

angellinka
10. feb 2009

velice su pekne tie topky

angellinka
10. feb 2009

kolko je teraz kurz?Musim pozriet
My sme mali take podobne,teda aj mame prve capacky 😉
A to su na von tie topky?nebude vadit ze bude vsetko na chodniku citit?vyzeraju ze maju dost makku podrazku.Musim pockat na mangela,lebo ja tomu nerozumiem,mi prelozi 😉

klaudia74
10. feb 2009

Angel, ano su na von, maju naschval makku podrazku - pisu, ze to je najlepsie pre spravny vyvin noh (svalov, atd.), citala som nazory mamiciek, ktore ich kupili a pisu same pozitiva... Ja som ich este tiez nevidela nazivo, ale su mi velmi sympaticke. Este som rozmyslala, ci mu v nich nebude zo spodu zima, ale existuju take iste aj cizmicky na zimu a tiez ich velmi chvalia, tak je to snad OK. Kurz je teraz okolo 290 Ft/1 €.

csikike
10. feb 2009

ozi, angel, ako sa paci norbimu v izbicke?

angellinka
11. feb 2009

Klaudi,topanky su super!Mangel vcera prekladal.Podla mna su idelane na leto,len my sme vcera dostali dlasie 2 pary,takze ja uz na jar-jesen nekupujem 🙂 mame dokopy asi 4 pary,co urcite ani nevynosime.
csiki-Norbi je spokojny,a aj my 😉
nebudi sa tak casto,a on ked ma videl ked som lezala v posteli,tak reval o dusu.Vyskusali sme aj medzi nami,ale to on cestoval a neustrazili by sme ho.Takze Norbi je uz velky chlap vo svojej izbe 😉

csikike
12. feb 2009

Kluadi, sorry, ze sme tak rychlo zdrhli, ale tomik ked sa pusti do revu... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre