Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
2. nov 2009

skrutka daj vediet kedy kocikujeme 😉

skrutka11
2. nov 2009

Evitka, mozeme aj dnes po obede? Ked ho zacnem balit o druhej, tak snad o 2:45 viem byt v meste, alebo kde by sme sa stretli?

evitkamalicka
2. nov 2009

super to vyhovuje aj mne, mne je to jedno kde sa stretneme, mozme niekde pri jednote na pesej napr.

evitkamalicka
2. nov 2009

alebo odkial konkretne pojdes? mohli by sme sa stretnut aj niekde po ceste

skrutka11
2. nov 2009

Ty si z Veče však?
A ja byvam na mostovej, tak čo tak sa stretnut pri Maure? Resp, tam na tom parkovisku pri ok centre. To mame obe hned po ceste. 🙂 tak mozeme tam cca o 14:30?

evitkamalicka
2. nov 2009

ano som, tak sa stretneme tam okolo 14:30

skrutka11
2. nov 2009

plati

evitkamalicka
2. nov 2009

oki, tesim sa, tak zatial

skrutka11
2. nov 2009

aj my sa tesime 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
3. nov 2009

caf michaqelamaranesi

jasne, pamatam si ta. Tak uz aj my mame babatko v kociku, tak budem rada ak sa niekedy spojime, co ty nato? Mozes ku mne aj vybehnut na kavu 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
4. nov 2009

michel-vitajte!!!aj my sme dnes videli Fabia 🙂 isli sme do MC na yamahu a isli prave na prechadzku,podarene boli tie deti,a ako sa drzali toho spagatika 😀 😀 nechodite do MC?My sme boli v pond,aj v utorok poobede,bolo super!!

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
5. nov 2009

michaela urcite dobehneme, len teraz sme mali 2 mesiace a este je to mrzuté s nim, lebo na rukach on sa nelubi nosit, raz chce byt v kociku, raz na rukach, tak to by sme si tu kavu neuzili, ale urcite dobehnem 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
6. nov 2009

dobre robis Michaela 😉 len pozor, aby ta potom nesupol do starobinca na stare kolena ako za trest 😀

emkaa
9. nov 2009

ahojte
nepoznáte náhodou niekoho, koho dieťatko papá mlieko Alfaré? my už sme prešli na nové mliečko a zostali nám 4 balenia..

angellinka
9. nov 2009

emkaa-nepoznam vobec,ani to mlieko nepoznam 😨

to je aky vyrobca?

emkaa
10. nov 2009

Nestle..
je to hydrolyzovane mlieko pre dojcata s alergiou na BKM.. a este vselijake ine diagnozy.. a je dost hnusne 😒

bashka
10. nov 2009

emkaa, no ani ja som ani ten nazov nepocula 😕

no a konecne mozeme angellinke gratulovat strasne velmi, drzime palce, nech sa babatku v brusku dari a tesime sa nanho tu na svete 😵 😵 😵

a mozete drzat aj nam, dnes uz by sme konecne mali kupovat ten dom...lebo uz mam dost, sa to natahuje 😝

evitkamalicka
10. nov 2009

angellinka gratulujem

bash drzime 😉

ria81
10. nov 2009

Angel, gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a držíme palce!!!

Bashka, Vám tiež držíme palce, nech sa kúpa vydarí a nech konečne bývate vo vytúženom domčeku!!!

angellinka
10. nov 2009

tak predovsetkym vam vsetkym dakujem!!!a uz sa ku mne niekto pridajte nech mam s kym kocikovat 😉

emkaa-my sme pili pred nedavnom od Nestle ALL 110-tiez to bolo na laergiu BKM,ale vidim ze vy mate ine.A toto bolo celkom dobre!
Bash drzime palce,a tesime sa ked dojdeme na navstevu 😵

emkaa
10. nov 2009

angellinka- teraz sme presli na AL 110
a tiez sa pridavam ku gratulaciam! 🙂

andreyca
10. nov 2009

Michaela
...ano som z H. Kralovej 🙂)
... som tu dlhsie nebola... na svadobnej ceste bolo dobre a hlavne teplucko...🙂

manika77
10. nov 2009

jeej babatka budu 😵 gratulujem...aj ked nepisem stale tak vas citkam stale 😉
bashka aky domcek kde? 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
11. nov 2009

Angelika -> Gratulujeme mamine aj babatku 😵 juj aj ja by som uz asi chcela aj ked maly mal teraz iba dva mesiace 😀
a pri porode som povodne mala v umysle dierku zasit uuuplne 😀 hm.... tato by mi dal !

S tym kocikovanim sa snazime uz nejaky tyzden, ale furt je bud skaredo, alebo daco nam do toho vbehne, ale urcite sa to podari. Ak pojdes do mesta, daj vediet. Ja tam vacsinou chodim poobede od 14:00 do 16:30 cca. Ja sa len budem tesit zo spolocnosti 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre