Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
26. nov 2009

bash, no ja mam asi od sept. 2007 po teraz jar

bashka
26. nov 2009

tak od toho mája 2008 mi mozes odlozit, volakedy dojdem, dik

bashka
28. nov 2009

cafte babundy, co porabate? Nikde nikoho...My sme dnes boli v Salibach, malá nechcela z vody von, tak sa tam cvachtala vyse hodiny a vecer odpadla o siedmej 😀 Co posledne dni chodi skoro o desiatej.

Csiki, kym nezabudnem, vsetko najlepsie Tomaskovi k zajtrajsim narodkam...vela zdravia a lasky hlavne...no a kaaaaamosov 😵 😵 😵

evitkamalicka
29. nov 2009

Tomáškovi všetko najlepšie prajeme 😵

csikike
29. nov 2009

baby, dakujeme 😵

klaudia74
29. nov 2009

Aj my sa pripajame, vsetko najlepsie Tomimu k narodeninam! 🙂

Ja som sa dnes poriadne nasr... maly zas stupil do h... samozrejme kym som si to vsimla, som mala od toho zababrane aj ja nohavice a topanky. 😠 Tak som sa rozculovala a myslela som na teba, Bashka 🙂 - ked si hovorila, ze ides na dedinu, lebo tam budes mat vlastny travnik, kde sa vam ziadny cudzi pes nevys...
Ja sa malokedy rozculim, ale v tomto meste je to uz fakt hrozne, maleho uz pomaly ani na travnik nemozem pustit. ☹

angellinka
29. nov 2009

jeeeeej csiki-to uz 2 roky?! 🙂 blahozelame aj my!!!

Klaudi-my sme takto dopadli vo strvtok,a to vies kde?Na pesej kde je zasadeny ten strom v tych kamenoch,kde sa hravaju vsetky deti.Nas maly to mal na topankach,jedna mala to zmolila v ruke,no hruuuuza 😠 😠 😠

csikike
29. nov 2009

baby, dakujeme 😔

bashka
30. nov 2009

jaaaaj baby, ja uz to neriesim, lebo aj tak nevyriesim, vzdy si tak poviem, ze pes je verny obraz jeho majitela a vlastne jeho vizitka no a chudaci co s nimi. Dojdete si pobehat k nam. Aj my tam mame psa, ale vsak je to nas pes, tak preco by mi malo vadit odpratat po nom co z neho vypadne, ze. Ten ale bude obyvat len dvor, som povedala, ze do zahrady nevkroci ani ten, to zas snorit po 14 aroch po kakackach sa mi nechce 🙂

skrutka11
30. nov 2009

ahojte

csikike vsetko naj naj Tomaskovi 😵 a ako sa ma hanka? Tomasko neziarli?

csikike
30. nov 2009

skrutka, dakujeme, nie, tomi nezrial, teda zatial, skor sa bojime aby jej od samej lasky neublizil, on ju zboznuje pusinkat a liskat sa jej

klaudia74
30. nov 2009

Csiki, Tomi je fantastický, toto by ti určite veľa mamičiek závidelo, ako sa on perfektne správa a ľúbi svoju sestričku. 😉 Zíde sa vám to aj o 10-15 rokov, keď na ňu bude dávať pozor. 😀

ria81
1. dec 2009

Csiki, aj my prajeme Tomáškovi všetko naj k narodkám 😵 😵 😵

pizzamati
1. dec 2009

Ahojte dievčatá.

Nehnevajte sa že sa Vám tu tlačím, ale pred 3 mesiacmi sme sa prestahovali z Bratislavy sem do Šali a rada by som s Vami popisala. 😀 😀
Zatial sa majte fajn a detičky nech posluchajú.
Jana.

bashka
1. dec 2009

Inac baby, dneska ma Faaaabioooo narodeniny, aby sme nezabudli...ktovie, kde sa zas tulaju 😕 Tak mily Fabio, vsetko najlepsie, aby si bol zdravucky a robil maminke a tatkovi radost...a aby si sa s nami furt kamosil 😵 😵 😵

pizzamati, jasne, len pis...a von kam chodite? Mozno sme sa aj videli...

klaudia74
1. dec 2009

Fabiovi želáme aj my všetko najlepšie!!! 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
2. dec 2009

VSETKO NAJ NAJ FABIOVI 😵

a ako bolo v IT? hned by som tam isla. v Ríme sme boli na chvílu ale to bolo 5 min sem, 5 min tam, no ubehany sme boli jak taky... slovaci na zajazde xi

evitkamalicka
2. dec 2009

ahoj kocky 🙂

evitkamalicka
2. dec 2009

Fabiovi vsetko najlepsie

bashka
2. dec 2009

no evit, aj tebe nech to vyjde 😉 😵

evitkamalicka
2. dec 2009

bash dakovala 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
2. dec 2009

Michaela, a to preco chodite kazdy mesiac??? Fuha, to musi byt narocne, hlavne pre drobca, ked sa tak boji. Drobček zlaty

A vy nie ste zobraty? Ozaj, nechces vyskusat moje saty? Mam ich doma. Len tak zo srandy a nemas to ku mne daleko 😉

A do materskeho centra by som aj ja rada isla. Este som tam nebola, tak by to tenkrat poprve nebolo take frustrujuce s vami 😀

bashka
2. dec 2009

este buduci pondelok otvaram a potom uz bude zatvorene...teda pondelky, ostatne dni neviem, od januara bude otvarat niekto iny, tak dojdite este vsetci

misa poradit ti neviem v tomto, vies aky sobas my sme mali 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
3. dec 2009

fabiovi vsetko naj!!!posielame pusinky 🙂 🙂 🙂
booooze ale to leti.
Michel-uz ked je babo,aj svadba bude ina 😉 my sme odisli s nasimi a svokrovcami na 3 di do Tatier,a tam sme mali sobas,prenajali penzion,jedli sme a pili,bolo super.Ja som chcela echt svadoobne saty,nevesta som len raz za zivot,to som si chcela vychutnat,saty boli kremovej farby,vybavila som len datum svadby a zavolal do penzionu ci maju volne,a oni sa o vsetko postarali.Tak som nemala co vybavovat 😵 to uz je ako sa vy dohodnete,drzim palce!!

csikike
3. dec 2009

angel, super ste to mali vyriesene 😉
fabiovi dodatocne vsetko naj 😵
evit, gratulujeme k tehu 😉 nech to uspesne dotiahnes do konca 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

csiki dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre