Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

emkaa
7. sep 2010

Vdaka za nazory 🙂 Ja to vobec nesilim, lebo vidim, ze to nema zmysel este. Mame aj tie Huggies Pull Ups plienkove nohavicky, ale mal to len raz, lebo odkedy som povedala, ze ked sa popisa a zmizne auticko, tak place a nechce si to dat 🙂 Nevadi.
A ved kazda mamina ma svojho genia! 😉 Napr. moj pekne rozprava, ale nema take pohybove zrucnosti, ako mala suseda, ktora prelezie vsetko, ale takmer vobec nehovori.
Len som bola zvedava, ako su na tom ine deticky. No ale do roka, ked pojde do skolky, to hadam stihneme 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
7. sep 2010

bashka...kto je bez viny, nech hodí kameňom, poznáš to?

Mna oco luftoval tiiež občas, ale niekedy si to jednoducho bez VÝCHOVNEJ po zadku neviem predstaviť a nehovorím tu o bitke!! to je rozdiel. Takže to je môj názor.

A prečo nie od cudzieho človeka po zadku? To sa fakt pýtaš? no pretože cudzí človek, je aj dieťaťu cudzí. čo myslíš, prečo sa v normálnej fungujucej rodine dieťa prítuľi k mame a nie k návšteve? Myslím, že to tu nemusím rozoberať.

skrutka11
7. sep 2010

....pritúli...

bashka
7. sep 2010

@skrutka11 ja si tiez dost dobre pamatam na bitky a vzdy som to brala velmi zle, nie vzdy to bolo pravom (teda tak mi bolo povedane, ze pravom si dostala...aj ked nie je ze ziadne pravo bit deti) preto sa snazim ist na svoje deti inac...a to niekedy je dost tazke udrzat nervy, alebo skusit nieco zakazat este raz ked som to uz zakazala predtym 100 krat a bezvysledne...no ved vieme o com...ale zas jasne, nech si kazdy robi so svojim dietatom ako uvazi. A ja som nemyslela ani ty aby si to brala osobne, naozaj... 😉

monchis
8. sep 2010

Caute, tak Vigantol sa stahuje z trhu mrknite: http://www.sukl.sk/sk/inspekcia/postregistracna...
no a pointa: Nedostatok - nezvyčajný zápach/chuť spôsobuje prítomnosť nečistoty 4-vinylcyklohexén, ktorý sa uvoľňuje pri kontakte lieku s gumeným balónikom. Nečistota nie je toxická, bezprostredné riziko ohrozenia zdravia nehrozí. Stiahnutie z trhu má preventívny charakter.
Dĺžka výpadku lieku z trhu nie je známa. Adekvátna náhrada lieku nie je. Možné je použiť nárazové dávky Vitamín D-Slovakofarma.

elenita
8. sep 2010

Ahojte baby, vobec Vas nesledujem, chodim totiz do roboty a robim tak od 06:00 - 18:00, a to som akoze asistentka, neoficialne manager general affaires a nestiham absolutne nic........
ale v piatok by som si chcela zobrat dovolenku a ist ku kadernicke atak, nevedeli by ste mi prosim poradit nejaku dobru v Sali alebo na Veci? Dik, velmi mi pomozete 🙂 😅 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
8. sep 2010

elenita -v Sali ti neporadim,ja chodim do Ga,aj moje krpec je v skolke,ale neviem dokedy tam bude chodit.... 😒
michel-maly ako?

elenita
8. sep 2010

Jeeej, Miska, dakujem, potesila si ma, uz aj tam skusim zavolat.
Moji su v jaslickach, ale len na pol dna, vacsinou ich tam aj odtial nosi manzel, robi na smeny,t ak ma vela volna. inak neviem, ako by sme to zvladli 😒

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
8. sep 2010

baby, poradte mi, mala mi nechce spavat, spi denne 2x po 40 min. to je dost malo, a pritom je ospala, a ked je hore, tak len reve 😢

angellinka
8. sep 2010

jaaaaj csiki-neporadim,ked nechce spat,tak nebude.Mne Norbi ako male babo nespaval a bol taky unaveny,ze z tej nervozity sa uz nevedel ulozit.Skus ju dat v tom spravnom case,a aj viac krat za den....

csikike
8. sep 2010

@angellinka no je rto tazke s nou, dávam ju stále v rovnakom case, ved nech ma chuda daky rezim,a le neda sa to, kedze raz vstane o 9,30 a raz o 11. ako ju mam potom ulozit? teraz tu sedi na zemi a rozculuje sa

csikike
8. sep 2010

baby, je v SA sukromna skolka?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
9. sep 2010

csiki-v SA podla mna nie,pre Tomiho?

bashka
10. sep 2010

Baby, co by podla vas potesilo holku k 40-ke? Vobec mi nic nenapada...a o 2 tyzdne idem gratulovat...inak ked mala moja mama 40 tak mi pripadala taka stara a tato baba zase vobec nie na 40...no ale starneme...starneme...volaco mi poradte, pleeeease

csikike
10. sep 2010

bash, a v akej cene chces?
inac som totalne nahnevana nechápem ľudí, čo si privlastnia čo nie je ich, malá vyhodila čiapočku z kočíka a hneď ako som to zistila sme šli po tej trase naspäť, behom 5 min. a už sme ju nenašli, som veľmi sklamaná, to bola tá najobľúbenejšia, ale nech si nikto nepraje ak ju uvidím na inom dievčatku, bola totiž jedinečná takze ju bez problemov spoznam

bashka
10. sep 2010

@csikike jaaaj, csiki, poznam...vies o kolko veci sme takto prisli? A vies co je este lepsie? Ze su aj ludia co to najdu, ale nezoberu, oni to dobraci polozia, alebo zavesia niekde, pripadne zanesu do obchodu pred ktorym nasli...akoze ked nieco stratim s najvacsou pravdepodobnostou to bude na zemi a ked sa to vyberiem hladat tak nepozeram na stromy ani parapety, lavicky...ach. Inak aj moja mama je z tych, zakazdym jej to musim pripominat, ze mamicka to bude hladat NA ZEMI 😀
No a tak do 35€ som myslela, predsalen som na MD. Inak absolutne neviem ake ma zaujmy, nejak velmi casto sa nestretavame, ale je to sesternica...tak nieco take neutralne, dik

csikike
10. sep 2010

bash,
ja som to hladala aj po obchodoch, predpokladam, ze tam som to stratila a daky dobry zakaznik si ju prisvojil 😅
http://www.vtipnedarceky.sk/zivotny-styl/alkoho...
maju to aj tu v SA, v gift-e, teraz sa prestahovali, predtym boli vo dvore kde je tatrabanka a traz su v meste pri trhu, su tam kadejake darcekove predmety

bashka
10. sep 2010

@csikike vidiiiis, tam sa pojdem pozriet, aj som zabudla...lebo fakt nemam cas behat cely den po obchodoch...dakujem. Alebo aj na kruhaci na Novomeskeho je taky nejaky obchodik so somarinkami...jasne, super 😉

csikike
10. sep 2010

som rada, ze som ti pomohla... 😉

angellinka
10. sep 2010

csiki-ja si pamatam,ako Bash par krat stratila tiez veci,a hned sa to vybrala hladat a nenasla viac 😠
vidis,kde zijeme......
bash neporadim,knihy?kozmetika?ci ale na 40 tku sa to asi nehodi???nevim,asi sa naozaj vyber do toho darcekoveho.Baby,Norbi normalne odpadne do postele o pol 8-8.A ze v skolke ako ho ulozia,zavrie oci a spi.Ale tam nespia tak dlho,ako zvykne on doma potiahnut 2-3 hod.A stale mi dnes prizvukoval,ze on uz nejde do skolky,jaaaj no co s nim.
Bash-dnes dostal auticko-ferarri 😉

margareta76
10. sep 2010

Ahojte. Mam na Vas prosbu o par dni mame ist na navstevu ku znamym do Sale, ale kedze mame male deti a nechceme im z bytu urobit ,,kúlničku na dříví,, prosim poradte nam nejake detske ihrisko-kutik, kde by sme mohli pobudnut. Dakujem velmi pekne za odpoved.

csikike
11. sep 2010

marg. ak chces byt vonku, tak pri bille je ihrisko, celkom fajn a ani nezvykne byt az tka plne cez vikend, ale vnutri nic nie je, je vonku na pesej ak si chces aj sadnut je pri Galvanovi (za balkanskou zmrzlinou) vzadu celkom slusne pieskovisko a v hoteli je aj kryte, ale vsetko vonku, v sali ziadna kaviaren nie je kde by mohli aj deti santit alebo mat taky kutik

margareta76
11. sep 2010

Dakujem Csikike. Dufam, ze nam vyjde pocasie a budeme moct byt vonku 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
11. sep 2010

@skrutka11 no neda mi este zareagovat...chces tym povedat, ze dieta zoberie udretie od vlastnej matky akoze lepsie ako od cudzieho? Od cloveka, ktory je pre neho vsetkym, stredobodom jeho maleho sveta? Od tej, ktora ho ma lubit a ochranovat? 😕 Kdesi som citala, ze ak matka svoje dieta capne, buchne, soti, ci inak napadne, je to akoby vas vas pes, ktoremu plne doverujete zrazu znenazdajky odzadu pohryzol do nohy...a moj osobny nazor, telesny trest je totalne zlyhanie...ze neviem situaciu riesit inak tak udriem...a ulavim si...dieta samozrejme hned prestane robit to, kvoli comu dostal,o alebo naopak zacne robit to, co nechcelo...ale nie preto ze odzazu chce, ale preto, ze ho to boliiiii...a vobec to nepomaha...smutneee. No ale dobre, uz neriesme...

klaudia74
11. sep 2010

@michaelamaranesi K tej skolke sa chcem spytat, ako je to u teba teraz s rodicovskym? Dostavas teraz nejake peniaze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre