Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
25. feb 2009

Tak uz ste nas predbehli podla mna aj o kilo. Barbi papa strasne malo a vkuse beha...dnes na ranajky pol jogurtu o 9.30 90ml mlieka, o 16 malu vyzivku 125ml a teraz mlieko. Ci nie je to malo? Ale zvykla viac...obed nic.

kisska
26. feb 2009

stani - to je vsetko, co spapala za cely den? No to sa mi zda naozaj malo, ale pokial inokedy papa viac, tak by to malo byt ok...
Adam ma teraz 9 kilov 😉

bashka
26. feb 2009

no jo, kiss...ale tak nutit ju nebudem...pije dost, mozno to je zo zubov, co ja viem...ale vies kolko mozneho aj nemozneho som jej nukala? A sa mi zda, ze cim viac nukam, tym menej papa. Ale dnes to uz bolo lepsie...obed v poho, lebo bol s vajcom a aj 2 fornetky zlopla na olovrant 😀 inac ja som bola tiez takto s papanim, mama ma musela nahanat az kym som nesla do skoly 😒

kisska
26. feb 2009

jasne, ze nie nasilu... nepotrebujes aby ti vratila aj to malo, co spapa 😉 a ked rastie a beha a je spokojna, tak je vsetk ov poriadku.... hlavne, ked aj maminka je taka ista 😉

bashka
26. feb 2009

maminka uz neni taka ista teraz, ta poziera vsetko a vkuse, len asi viac vybeha 😀 Ale ked som bola mala tak som jedla len ked jedli aj ine deti, tak sme pravidelne mavali kamosov na obedy, vecere a von som nosila plny tanier chlebikov aby som aspon jeden zjedla...no dufam, ze toto ma necaka 😨

kisska
26. feb 2009

😀 😀 😀 susedia u nas maju podobneho vnuka, ten je maso len v skolke s ostatnymi detmi, doma ani zamaskovane a to nikto v okoli nie je vegetarian. Si vies predstavit ake to je na dedine, ked tu deti papaju klobasy skor ako salat 😉
Teba mat za kamosku v baraku mohlo byt celkom zabavne 😉 😀

csikike
27. feb 2009

Ahojte, klaudi, prisli vecicky z babyportalu, zial maly ma asi malu hlavu alebo co ale je mu velmi velky...

klaudia74
28. feb 2009

Ahoj Csiki, včera sme neboli doma... som zvedavá aký bude pre nášho 🙂
Kedy sa stretneme? Dnes pôjdeme von asi okolo 15-ej, alebo v pondelok tiez poobede... Alebo sa mame preto zastavit u vas doma?

angellinka
28. feb 2009

Bashka,fuuuha to naozaj malo papa,ale co spravis?Ked jej to staci.. 😉
Nutit ju nebudes,lebo to bude presny opak...
Norbi papa dost,teda tolko kolko mu chuti,(niekedy si myslim ,ze az privela) ale zas on ma energiu za nas vsetkych,ako vstane sa nezastavi,beha po celom byte.A najviac ho fascinuje,ked ja upratujem a on mi moze
asistovat 😀 😀 .Zlaty je vtedy,nevie kam ma skor pozerat.

csikike
28. feb 2009

Klaudi, mozeme aj vonku ale kludne mozete dobehnut, aspon sa pohraju 😉
bash, je to dost malo, ale tomik papal len trocha viac ked mu sli zubky, a k tomu este aj hnacky... ale teraz sa opat rozjedol, tak uz ma okolo 9,5 kg, sice obleceny aj s plienkou 😀

bashka
3. mar 2009

Kisskinmu Adamkovi vsetko najlepsejsie k dnesnemu 1. rocku...od Bashky, Babuli a ich tata... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csikike
3. mar 2009

pridavame sa k bash a jej prianiu, vsetko len to naj Adamkovi, nech robia mamine a tatinovi iba radost 😉

evitkamalicka
3. mar 2009

dobre ranko

Adamkovi vsetko najlepsie

ria81
3. mar 2009

Aj my sa pridávame, všetko naj, nech z Adamka vyrastie veľký chlap!!!

bashka
3. mar 2009

Ria, dosli fotky? ja som vcera zakladala, este dalsie 2 albumy potrebujeme 🙂

ria81
3. mar 2009

Bashka, prišli v piatok, veru, aj ja musím dokúpiť albumy. 😀 Zajtra ideme do poradne, Soničku budú očkovať, som zvedavá, aká bude reakcia ☹

klaudia74
4. mar 2009

Csiki, asi kedy chodite poobede von? Mohli by sme si dat rande na pesej napr. zajtra, lebo sa k vam asi nedostaneme... nestihame... 🙂 My sme kazdy den cca. medzi 15,00-17,00 vonku.

csikike
4. mar 2009

Klaudi, oki, tak zajtra by sme okolo 15-16tej mali byt vonku ak uz plynari dokoncia, a neposles mi tvoje cislo do IP?

kisska
4. mar 2009

Ahojte babulky, dakujeme za gratulacie... jaaaj je to neuveritelne ako to leti, ze uz ma krpec rok...
Bashka co hovoris na knizku?

bashka
5. mar 2009

kisska, velmi dobra, len casu neni...ale ponahlam sa 🙂

csikike
5. mar 2009

ake knizky citate? ja som teraz docitla sumrak, perfektna kniha, sice mi trvala 3 dni ale vedela by som ju aj naraz, len keby casu bolo

bashka
5. mar 2009

csiki, o detoch, o detoch...bystre dieta 😀 Len uz davno som si ju chcela precitat a nevedela som zohnat. A sumrak kto napisal?

csikike
5. mar 2009

bash, aha, ta mna ta literatura uz nenasyti...
a ten sumrak je od stephanie meyerovej, neskutocne dobra kniha

bashka
6. mar 2009

no ale taku knihu, ze román a pod. nemam sancu...jednu citam od vianoc a som na 16 strane 😀 Tu som si chcela len nejake veci pozriet, takze vlastne uplne vsetko som necitala. Ja teraz jednu pisem. Uz mam asi 11 stran...takze takto ja travim po veceroch cas 😉

bashka
6. mar 2009

...a to ju pisem uz rok...ale bude bude 😵

csikike
6. mar 2009

bash, to si hovorim aj ja, ze konecne spravi nas svadobny album, a uz som ho prerobila na tomaskov 😀 , teda este som ho ani nezacala, len strany som opackala a dopisala vtedajsiu tomikovu vysku a vahu 😅 , uz by som aj fotky mohla vytriedit a dat vyvolat 😔 , len akosi sa k tomu neviem dostat

kisska
6. mar 2009

Ahojte babulky, mi nieco hovorte, uz som sa musela nakopnut. Maly ma na buduci vikend oslavu a ja som este neurobila pozvanku... O upratani albumov ani nehovorim.

csikike
6. mar 2009

kiss, takze buduci tyzden asi nepojdete plavat do Galandie? ci hej? co tak cez tyzden niekedy?

kisska
6. mar 2009

csiki - v nedelu mozme 😉 cez tyzden asi nie, tatino je v praci a vo stvrtok mame plavco v TT

csikike
6. mar 2009

tuto nedelu nemozeme, uz mame program, a vy mate asi buducu obsadenu, vsak? Ci kedy bude Adamko zurovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre