Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
9. mar 2009

baby, kde ste, uz sme boli na 3 strane a prebehla nas aj tema vietnam 😠 😀
co robite ked je takto "krasne"? mne uz z tomika hrabe, furt by len ukazoval v knizkach a ked nie, tak natahuje vysavac cez celu izbu a rozculuje sa, ze ho nevie preniest cez prah 😀

sonenschein
9. mar 2009

ahoj kocky ako sa mate, my sme zasa chori a pre istotu cela rodinka ☹
asi to bola moja vina minulu sobotu sme boli na plavarni v dusle tak neviem ..
Leuska mala asi 3 dni v kuse teplotu a stale plakala licka mala uplne cervene chudatko a teraz kasle az az 😢

Kisska ako je to stym plavanim v TT 2500Sk za 8 kurzov?
Ako ste uz pokrocili Adamko sa uz potapa?

papa dobru noc

csikike
10. mar 2009

SON, AK SA TI DNES LEUSKA VYHADZE, TAK SA NEZLAKNI, TO BUDE ASI TA 6TA CHOROBA, TAKZE 3 DNI BUDE MAT VYRAZKY

csikike
10. mar 2009

jaaj, sorry, za velke, tomik mi prepol klavesnicu

ria81
10. mar 2009

Ahojte, Sonen, prajeme skoré uzdravenie!!!

kisska
10. mar 2009

sonen - to mi je luto, v Dusle je dost studena voda, ale mna to aspon nuti plavat (teda ked sa tam raz za 100 rokov dostanem). Uzdravte sa!
V TT isli teraz s cenou trochu hore - 8 hodin/8tyzdnov stoji ponovom 93,-€

Csiki - Adam mi dnes priniesol dve knizky za sebou 2x dokola 😒.
Boli sme dnes u tety dokiny na rocnej poradni a vsetko je super, az na nasho trpazlicka - 73,5cm a 9300g. Tolko ma vacsina 6-mesacnych deticiek, ale co uz... Dobreho moc nebyva (a zleho vela netreba 😒 ), ale inak nas pani doktorka pochvalila, ze je sikovny, tak sa tesim.

Ozaj babulky, chodite niekto na nakupy do HU? Pridala by som sa (neviem po madarsky) a najlepsie je vraj ist cez tyzden, len neviem, ci by sa stihlo aj vecer, alebo by sme isli maminy s detmi 😉 . Ponukam odvoz 😉

csikike
10. mar 2009

kiss, my sme boli pred tyzdnom aj s malym, bolo super, a maly celkom dobre zvladol cestu, boli sme v gyori

csikike
10. mar 2009

a ze je maly, tok tomik mal v roku 8,5kg a 74 cm 😀 , no co, spuntikovia ale si nasi 😵

kisska
10. mar 2009

my sme mali pred tyzdnom pred vyplatou. 😒 Ako casto chodite?
Ozaj nepoznate aj niekde v okoli dobre masiarstvo? Potrebujem zohnat na vikend bravco kolena - zadne ale aspon 5-6.

csikike
10. mar 2009

kiss, kde v okoli? tu alebo v madarsku?

ria81
10. mar 2009

Kisska, my sem-tam chodíme, ale iba do maď. Komárna, to máme najbližšie. Vôbec nemusis vediet po madarsky, je tam stale tolko Slovakov, ze v pripade potreby Ti niekto prelozi 😀 Pri pohľade na tie ceny si niekedy pripadám ako Alenka v ríši zázrakov, najmä ak je kurz 302 😀 😀 😀 (za euro) 😀

kisska
10. mar 2009

csiki - tu v Sali, GA

rius to si ma potesila. Ja este stale fungujem na korunach, ale tiez sa mi paci kurz 1:10 😉 . Je aj na madarskej strane nejake Tesco alebo vacsi hypermarket? Dnes ma skoro piclo, ked mi drahy povedal, ze zahradna kovova hojdacka, ktora tu stoji asi 6-7 tis., tak v Gyori ju maju asi za liter... slovenskych korun... Som vobec netusila, ze prepady su take velke...

ria81
11. mar 2009

Jasne, aj tam je napr. Tesco. Minule sme kupili plienky za 199 korun - polovicna cena! A oplati sa aj tankovat.

klaudia74
11. mar 2009

Kisska, v Komárne ako prejdete cez most (cez hranice), tak hneď na pravej strane je Tesco, to nájdete bez problémov.

kisska
11. mar 2009

to je vyborne, predpokladam, ze aj tovar maju velmi podobny ako u nas. Este mi prosim, povedzte ci nosite pasy kvoli detom. Je sice pravda, ze ani tu ma nikto nezastavuje, ci je to dieta moje, ale jeden nikdy nevie. Ja mam pas este s menom za slobodna (kvoli vizam do USA, ale uz mi ich netreba)... asi najvyssi cas na zmenu, ze? 😒

csikike
11. mar 2009

kiss, ja mam maleho zapisaneho v pase a svagor robil na pasovom, tak mi odporucil aby sme ho dali zapisat, lebo musis mat vraj doklad, ze je tvoj, inac by si mohla dostat pokutu a mat neprijemnosti ak by vas predsa len zastavili, a vraj je zdlhave, kym preveria, ze to dieta nie je hladane... takze istota je istota

csikike
11. mar 2009

aj ked nie je pravdepodobne, ze vas zastavia.
ale my mame taku smolu, ze keby sme ho tam nemali, tak nas urcite stopnu, drahy mal vzdy na hranici problemy 😅 😀 , vzdy ho davali vystupit 😀

kisska
11. mar 2009

hmmm, ja som si nevsimla ze by mal nejaky podozrivy image 😉 to nas naposledy kontrolovali, ked sme sa vracali z Chorvatska po 10tich dnoch. Boli sme na skodovke 120, ujovia nam ju prehladali do posledneho srobiku, lebo sme boli podozrivy, ze to to auto zvladlo... rosypalo sa az na druhy den, co sme sa vratili 😉 😀

csikike
11. mar 2009

😀 dobre, ze ste si trufli na taku cestu s takym autom 😀
tiez si nemyslim, ze vyzera podozrivo, ale evidentne oni to nevedeli 😀 , ale aspon vzdy mal o zabavu postarane 😀

csikike
13. mar 2009

kokso, babule, ale tu to zanedbavate... ani vonku vas nenajdem, co sa schovavate, sice teraz vyzeram exxtremne hrozne, takze sa vam ani necudujem, ale takto cez PC by ste sa ma nemuseli bat, ved takto ma nevidite 😅 😀

angellinka
13. mar 2009

Klaudi,aby si si nemyslela ze som sa na teba s plavarnou vykaslala.Ale ja vecer nemam sancu,manzel chodi neskoro z prace.Tak idem len cez den,ked sme u nasich 😉
A to ty asi nemozes
csiski,preco sa ta mame zlaknut?? 😀
My sme vonku 2 krat denne.....

csikike
13. mar 2009

angel, odkedy som tehu, tak vyzeram ako leproska, cely ksicht mam vyhadzany a ani kozna nevie co s tym, takze len skusa kazdy druhy tyzden ine masticky a vobec to nezabera 😢, uz ani medzi ludi nechodim ked nemusim 😔

angellinka
13. mar 2009

Csiki,tak to je teda nic moc,co uz...hormony ☹
Mne sa nastastie plet zlepsila,ked som otehotnela...daj dobry makeup a hotovo,hlavne ze je mimi v poriadku.
Aj ti byva zle?

csikike
13. mar 2009

angel, nie, nastastie zle mi bolo iba 1-2x, takze je to pohoda, a zial ani makeup mi nepomoze, vyzera to hrozne a s nim este horsie
neva, hlavne, ze je male OK, snad to nebudem mat do konca tehu 😅 😝 😀

klaudia74
13. mar 2009

Angel, to ma nenapadlo. 🙂 Myslela som aj ja na teba, ale teraz ani mne to plávanie nijako nevychádza. Boli sme aj prechladnutý (malý aj ja), a teraz keď sa už blíži koniec marca, ja tu mám kopec účtovníctva a daňových priznaní, ktoré musím spraviť, lebo som sľúbila... Malý cez deň spí už len raz, vtedy ledva stíhnem navariť a pod., pracujem buď vtedy, keď má manžel menej roboty a zoberie ho von, alebo večer keď zaspí.

bashka
16. mar 2009

cavte, uz sme doma z lyzovacky 🙂 Paraaaaaada. Csiki, takze to bude holka...vies ako som ja vyzerala? No hroza. Uz som aj v robote potom prezradila, bo si vsetci mysleli, ze mam nejaku strasnu chorobu. No ale ja az do konca, nepotesila som, ze. Nic som si ale nedavala, lebo nic ani nezaberalo...len asi kilo a pol make-upu. Ale neboj, to malinka ti krasu berie 😉

csikike
16. mar 2009

no, bash, a ja, ze sa hnevas, ze sem ani nekuknes a ty takto na lyziach... super, kde ste boli? barbi sa pacilo?

csikike
16. mar 2009

a chuda baba (teda ak to bude baba) mne toho moc nema co zobrat 😀

bashka
16. mar 2009

csiki, na donovaloch...ale nelyzovala som, kto by bol s malou? Brali sme aj muzovu malu tak aspon oni sa vysantili, ja uz menej...ale cerstvy vzduch je cerstvy vzduch...snehu plno, mali me aj sanky, ale barbi na nich vydrzala asi 20 metrov, jasne, ze ona musi behat 🙂

csikike
16. mar 2009

jeeeeeej, akurat kukam ze ma presne 11 meisacov, tak to gratulejsn 😉 a sikula, co sa bude zadok vyvazat, ked za nou mozes utekat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre