Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
24. máj 2009

angel, no jo, dobre sa unavit, uz o siedmej som bola aj ja zrela na postel. Myslim, ze raz sme tam v rej restike s mm boli najest sa, daaaaavno, ja akurat peciem rybu, neviem, ci to vobec budem jest, rybu moc nemusim 😝
A Babula je asi este furt unavena, po 3 hodinach ako vstala zaspala zas 😀 Ze by sme sa prestahovali na plavaren? 😀 😀 😀

csikike
24. máj 2009

angel, a norbi ti posedi? ja sa bojim niekam ist s malym, lebo ani 5 sekund na 1 mieste, takze by sme mohli jest tak na striedacku, ze jeden je a druhy nahana skrecka 😅
bash, no mne maly vobec nebyval unavenejsi ako zvycajne, on ma vodu ako druhy domov, a teraz sa mu zapacilo aj sprchovanie, len tam tiez lieta...takze parada

angellinka
24. máj 2009

Bash-tak uz viete kam mate chodit 😀 😀 a mala bude unavena,a zacne lepsie spavat.
csiki-preco sa bojis?sedeli sme na terase vonku,ani Norbi nevydrzi na jednom mieste,ale to nevadi,behal po traveje tam detsky kuti(NAKONIEC SME boli vo Vozokanoch-Ven diofa) A tam sa hral.Detske stolicky boli obsadene,tak sme sa striedali pri nom,najprv sa najedol jeden a potom druhy.ved ani doma naraz nejeme 😉
Chodime casto takto niekam,uz spi teraz.A aspon som nemusela stat pri sporaku v nedelu 😀

csikike
25. máj 2009

baby, v strede tyzdna idem objednavat z latkoveplienky.sk, postovne uz mam zadarmo, tak ak niektora nieco chcete, tak sa ozvite

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
25. máj 2009

michaelamaranesi-jeeej uz ste na SK?super!!!!Urcite sa vidime a zdravime Fabia 😉

maminecka26
25. máj 2009

Michaelamaranesi.... ak by si mala zaujem, velmi rada Ti pomozem, ja nie som ten typ cloveka, aby si si silou mocou nieco kupila....kludne sa ozvi, mohli by sme sa stretnut a popripade by si si objednala odo mna nieco.... pretoze si myslim, ze je to kvalitna kozmetika a ked berieme to ze vydrzi dlho nie je ani draha.... No ja v ziadnom pripade nie som ten typ, aby som sa vnucovala.... ja chcem, aby my mamicky sme dobre vyzerali a starali sa aj o seba a preto to ponukam, no nie za kazdu cenu.... Mimochodom mas zvlastne priezvisko, mas zahranicneho manzela???

bashka
25. máj 2009

cav Michel, no konene si sa k nam pridala.Supis, ze uz ste doma, ked sa usadite, vybalit, vyperiete...ozvite sa, vybehneme 🙂

maminecka26
25. máj 2009

bashka poznas kozmetiku Mary Kay??? nemala by si zaujem o bezpl.kozm.poradenstvo???

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminecka26
25. máj 2009

a mala by si zaujem o nejaky??? mohla by som sa ti stat tvojou kozmetickou poradkynou a ver mi, ze by si nelutovala....

csikike
25. máj 2009

ahojte, konecne mi zaspal skrecok po 30 min. hladkania po zadku 😅
michaela, vitajte, a balit na dovcu pri mori.... hm, to je lahoda 😵
len som kukala ci som v spravnej teme, za cely mesiac sa tu toho nepopisalo tolko co dnes 😀

maminecka26
25. máj 2009

ahoj csikike.... ty poznas kozmetiku Mary Kay??? nemala by si chut ju vyskusat??? je to nezavazne bezplatne kozm.poradenstvo, kde by si si mohla priamo vyskusat tento produkt..

csikike
25. máj 2009

mami, poznam, znama s nou robi

csikike
25. máj 2009

teda, neviem ci este stale, ale pred 3 rokmi ano 😅

maminecka26
25. máj 2009

a nechcela by si si objednavat??? no nemysli si ze tlacim na teba.... to nie... ja nie som ten typ cloveka.... kazdy vie, co ma rad, co chce.... a ja to respektujem....

angellinka
25. máj 2009

Bash-tak si predstav,ze som vytiahla znovu ten avent poharik,a mlady muz z toho cely den dnes pil 😀 😀
tak este ze som nekupila ten set,som zvedava dokedy ho bude pitie z pohara bavit 😉
csiki.ti zaspava tak,ze ho hladkas?to stojis nad jeho postielkou?
aj mlady muz uz spinka 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
26. máj 2009

Baby,citali ste o tych dvoch zenach,co zomreli na Antolskej po porode?
Blba zhoda nahod ☹
Aj ja som tam rodila, a nemozem povedat naozaj nic zle....no proste smola 😒

csikike
26. máj 2009

angel, hej, nemyslim si vsak, ze je to miestom... vazne len blba zhoda nahod.
ja sa cudujem sestranici, lebo ma termin na 3.6. caka chlapceka, a ma vraj zuzenu panvu a strasne velke dioptrie a lekari ju namotali, ze porodi nromalne 😲 , vraj sa jej vobec nerozostupili kosti ale ze chu pockat kym to vsetko nezacne spontanne... tak tomu to uz hovorim zufalost, ved uz vyssie dioptrie znamenaju velke riziko poskodenia oci a ocneho tlaku matky 🤐
a ano, uspavam presna tak, ze stojim nad jeho postielkou, som na nej zavesena a natriasam mu zadok, niekedy to nastastie trva iba 20 min. 😅 , ale zial inac spat nebude, lebo ked ho nechame plakat tak sa hned povracia 😔

angellinka
26. máj 2009

csiki-porodi normalne?A to jej lekar povoli?Si predstav 😲
mne zaspi cez den sam,a vecer uz 4 den nechce zaspat sam,stojim nad postielkou,ako ty a hladkam chrbatik 🙂
Neviem co to ma za moresy 😝 ale co uz,ked chcem ,aby spal.

angellinka
26. máj 2009

Ozaj baby,uz ste davali jahody?Mne sa Norbi vyhadzal ☹
takze este pockame.A neviem co mam vobec pridavat,ake potraviny,ked uz ma rok.Som opatrna kvoli tomu ekzemu,zatial este varim zvlast

csikike
26. máj 2009

angel, tak ja jahody nemozem, aj ked si maly uz ukradol... no neviem ci sa mu to pohorsilo z toho alebo este stale z tych lietajucich somarin 😠

csikike
26. máj 2009

teda, az teraz po sebe citam, ake blbosti pisem, ja jahody mozem, ale malemu nemozem davat 😕

angellinka
26. máj 2009

csiki-vsak som citala,a nejak som to nevedela dat do suvisu 😉
a ja som nenapisala,ze ten ekzem mam ja,a preto sa bojim,aby aj maly nedostal,tak som radsej opatrna s alergenmi 🙂

csikike
26. máj 2009

baby, ja idem asi napustit bazen tomikovi v byte, vonku je taaaaaaaaaaaaaaaak hnusne teplo, neviem co pre neho vymysliet aby sa tu nenudil 😕

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre