Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
22. jún 2009

son, preco vravis, ved sme pisali gratulacie, necitala si? 😲

bashka
22. jún 2009

sonen, vsak sme jej vsetci gratulovali, no kto necita spätne? Ako by sme mohli zabudnut? Aj fotosky sme pozreli, nadheru nadhernuuuuu 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
22. jún 2009

Perfektne pocasie!!!! 😠 😠 😠

Co porabate baby?

Michaela-Fabio sa ma uz lepsie?

sonenschein
22. jún 2009

to vazne? Booze ospravedlnujem sa a aka som bola smutna 😕
dakujem musim bezat lea sa zobudila
papa

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
22. jún 2009

misa, tak to je dobre, u nas sme dnes dali stretko, keby sme vedeli, mohli ste aj vy dojst, bolo nas tu sice jak haov ale dobre bolo, Mato, Norbi, akurat Barbi uz bola ku koncu mrncoska...ale unavena nebola, az pred 8-mou zaspala. O pol 7 som ju s nadejou dala do postielky, o 7 som ju uz aj mohla vybrat 😝

sonenschein
22. jún 2009

Ahojte veru nestiham citat.
Angeli - este nechodi tak jej zostava v kociku len sediet alebo stat pri lavicke 😎 ale aj to bude ..raz 😵

Michaelka - pozname sa len z videnia a dakujeme za gratulaciu. ..ved sa niekedy stretneme na pesej.
samozrejme dakujem aj ostatnym 🙂

neviete kedy bude prva hodina yamaha? A kto chce ist?

dobru noc

angellinka
22. jún 2009

Bashka-nebola unavena?No chudiatko vyzerala tak 😅 ,Zato Norbi zival o siedmej aj za nu 😕

Uz spinka,take ma oskrete kolena,a nie a nie sa mu to zahojit,stale sa mu odlupne chrasta a krvaca to ☹

Bash posli mu tu Yamahu,neviem o com hovorite,
poslem ti do IP mail.Diky

ria81
22. jún 2009

Caute, aj my sa oneskorene pridavame a Leuske gratulujeme!!!
Cez víkend sme boli na svadbe - super, v takomto pocasi sme zmokli ako zaby, ale nevadi 😀 😀 😀
Sonicka dnes dospavala co cez vikend nestihla 🙂 celkom sa mi to hodilo, v takomto pocasi sme aj tak nemohli ist von. Ale dufam, ze zajtra prsat nebude, lebo trcat doma sa nam uz nechce 😖

bashka
23. jún 2009

angel, dam ti sem link na tu yamahu
http://yamaha.hudobnaskola.sk/
dufam, ze tam najdes ino, v podstate hudobna skola pre deti, od najmensich, rytmika, hudba, pohyb...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
23. jún 2009

tak a mame super pocasicko, co robite?

bashka
23. jún 2009

csiki, my sme to akurat stihli, vysli sme o pol 9, ale babatko sa posralo tak ze ideme sa prebalit a hned ako sme zavreli vchodove dvere zacalo liat, no tak hadam do obeda vydrzime nejako. Boli sme zas v kostolnej, no nechci vidiet v akom stave sme dosli, blato az za usami 😀

csikike
23. jún 2009

no, my sme vysli ked prestalo prsat a ked sme sa vracali tak zase prsalo 😔 , ale aspon sa vyvetral trocha, konecne zaspal, tak som zvedava co to bude za spanok 😅

angellinka
23. jún 2009

My sme dnes boli u nasich,ideme kupit gumaky. 😉 😉
Vsaaade voda ,blato,takto sa neda existovat.

tesim sa na stvrtok,ideme s do Viedne.norbi bude u babky,a my si urobime vylet 😵

bashka
23. jún 2009

angel, keby sme nemali ruzove tak vam ich dame, Barbi ich nechce, jak nervacila ked som jej ich v nedelu natiahla 😕 , hned si ich skopala dole a druhy krat sa mi to nepodarilo...

bashka
23. jún 2009
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. jún 2009

ani Norbi nepapa,aj ked je mladsi od Fabia...ale vsetko ma svoj cas si myslim,naucia sa aj to 😉

bash-no skoda ze mate ruzove,by sme si pozicali 😀 😀 😀
Norbi v ruzovych gumakoch,musime kupit nejake botasky,vsecko male 😎

klaudia74
24. jún 2009

Angel, my vám môžeme požičať, máme tmavomodré so zelenou podrážkou. 🙂
Dostali sme ich, ale doteraz sme ich nepotrebovali a teraz sú mu už malé... ☹

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. jún 2009

Klaudi-to vazne,by ste pozicali?To by bola parada,lebo sa stavim ,keby som kupila by sme nepotrebovali,a vyrstol by z nich 😵 Aku mate velkost?Potrebujeme asi 21.tku.Ale kazda znacka,ine cislovanie.
Michaela-aj nakupujem takto,v zime som si vo vypredajoch nakupila,co sa oplati a len vytahujem.

klaudia74
24. jún 2009

Angel, máme 21-ky... 😅 Tak sa niekedy zastavte, alebo sa stretneme v meste a prinesieme ich. 🙂
Michaela, diky za tip, ideme sa tam dnes pozrieť, ked sa malý zobudí... 😉

angellinka
24. jún 2009

Klaudi,super! 😉 Zajtra nie sme doma,ideme do Rakuska.
Tak v piatok ti brnknem,a stretneme sa.Alebo sa zastavime 🙂

bashka
24. jún 2009

baby, nepoznate niekoho, kto by chcel opatrovat takmer 2 rocne dievcatko? Velmi zlate, poznam osobne. Od rana tak pred 8 do pol 4, najlepsie nejaka tetuska, ale moze byt hocikto, teda hocikto spolahlivy a kto ma k tomu vztah. Aj mamina s druhym dietatom. Hlavne doobeda, ona poobede spi 3 hodky, takze pohodka. Dajte vediet please co najskor, od pondelka by to bolo treba. Dik 🙂

angellinka
24. jún 2009

Bash-zatial neviem o nikom,keby neco dam vediet 😉

Inac predavam kocik,ak by ste vedeli vy o niekom.Dala som ho uz aj na net

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
25. jún 2009

angel, ten vas kocik je suprovy 😵
michaela, tak prijemny pobyt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre