Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
26. aug 2009

BAsh-super fotky!!!! 😉 jaaaj veru mam cestovnu horucku,ale len z cesty,uz ked budeme tam,bude dobre
No ale ta cesta autom 😝 😝 mozno budem prekvapena.Ale aspon sa budeme striedat pri soferovani,ze si mozme oddychnut.
Michel-topanky su dobre,obidvojo,velkaaaa vdaka!!!tie do vody trolinku velke,ale nevidim v tom problem 😵
A dufam ze uz je Fabiovi lepsie....

bashka
26. aug 2009

dakujeme za pochvalu, inac uz som si ten link dala zmazat, som pisala adminovi, no nech sa tam nehrabe hocikto, vy ste videli, to staci

angellinka
26. aug 2009

Bash-nemate doma Fenistil?Nevies je to na predpis?

csikike
26. aug 2009

angel, chces kvapky? ja mam doma

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
26. aug 2009

angel, neni na predpis, stoji okolo 4 eura, teda ak myslis mast. Je dobra, ja ju pouzivam najviac, ked ma tie chronty komare dostipu...ale vytlacim ti ked chces 😵

misa, dala som to zmazat, lebo aj tak som chcela aby ste ich videli len vy a tam sa dalo prechadzat aj do ostatnych albumov co som si neuvedomila a to je vlastne manzelove takze preto, lebo sem chodi hocikto len tak si citat a ocumovat 😝
No a s tymi fotkami v pase to robia, ja tam mam hentu uz 100 rokov, ani neni poriadne vidiet kto je na tom, ale v pohode, nikomu nevadi 😵

csikike
27. aug 2009

ahojte, tak ja som sa konecne vratila od lekara po 5tt a ani usg mi nerobil, iba konstatoval, ze sa neotvaram, ziadny iny komentar, nic... zobral mi ster a vraj vysledok by mal by po 10.9. lebo on ide na 2t na dovcu
a ze uz mam ist do porodnice na kontrolu a to 8.9. 😕 , no ja cumim ako puk, brucho ma boli ako slak...
proste som uuuuuuuuuuuplne sklamana z toho pristupu ☹

ria81
27. aug 2009

Csiki ☹ to teda poteší 😒 😒 😒
A ku komu chodíš?

angellinka
27. aug 2009

Csiki-hej,chcem mu dat(MALEMU) kvapky na cestu,lebo nevim,nevim 10 hod v aute.Vyrazame zajtra okolo 3 h rano,no teda z piatka na sobotu.A bojim sa ze budeme musiet kazdu chvilu stat,aj ked on sa rad vozi v aute,ale taku dlho dobu 😝 😝
No teda to je pristup!!!!! 😠 potesi cloveka, a teraz bud kludna a nemaj ziadne obavy,ach jaj 😖 inac v podstate by si mala zacat chodit do porodnice 4 tyzdne pred porodom,nie?
michel-to preco im vadila tvoja foto,nechapem 😲

csikike
27. aug 2009

angel, ja mam ak chces, neviem ci je vobec otvoreny
a od zajtra som 36tt

lubkanz
27. aug 2009

ahojte,

ak mate zaujem zalozit svojim detickam stavebne sporenie (pre tento rok narodene deticky bez poplatku), tak ma kontaktujte cez IP.

prajem vsetkym vela zdravicka a radosti z detureniec. 🙂

angellinka
27. aug 2009

doobeda som stretla 2 mamicky,a ze Fenistil kvapky?Neucinkuju,teda aspon neutlmuju,tak ja neviem,dat ci nedat 😕

csikike
27. aug 2009

angel, ono to je ako vedlajsi priznak- spavost- a ucinkuje asi na 10% deticiek...
na nasho teda vobec 😔

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
27. aug 2009

angel, kvapky si chcela, jaaaaaj, ja ze mast na stipance. To som inac nevedela, ze by mali utlmovat, inac ani kinedryl, ale ved skus. Alebo poldeci,😀 Ale nie, neboj, zvladnete. Nasej babe to uz po dvoch hodinach zacalo byt jedno, sedela jak obambavena 😉

angellinka
28. aug 2009

baby aka smola??!!!Norbi ma od vecera horucky,a dnes v noci mame ist na dovolenku 😢 😢
boli sme u lekarky,CRP zyvsene,tak nam dali ATB,,,,jaaaj do riti...co uz,nejako to zvladneme,celu noc nespal,chudatko,neni som pobalena,nepozehlene,tata mame este v robote 😝
drzte nam palce!!!dufam,ze vyrazime niekam vobec....

ria81
28. aug 2009

Angel, neboj, dobre to dopadne a vy si užijete super dovolenku. Držíme palce a prajeme šťastnú cestu 😉

angellinka
28. aug 2009

...diky Ria....dufam!!!

bashka
28. aug 2009

Prijemnu dovcu angel..a volaco tam zamiesajte 😀

angellinka
28. aug 2009

Bash 😉

csikike
28. aug 2009

angel, stastnu cestu a klidek, norbimu sa 1,2 upravi a pri mori bude uuuuuuuuuuplne zdravy 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
29. aug 2009

misa, do Salib? Aj my ideme 🙂

csikike
29. aug 2009

bash, aj my, ale na svadbu 😀

emkaa
30. aug 2009

ahojte,
nemali ste nahodou niektora topanky Elefanten ako prve topanocky? Len by som chcela vediet, ak hej, ako ste boli spokojne.. vdaka

csikike
30. aug 2009

emka, my sme mali elefanten sandalky, ale to este nechodil, potom sme mali protetiky

klaudia74
1. sep 2009

Ahojte, dnes poobede od 14,00-18,30 bude pri kulturaku "Rozlucka s letom", kopec detskych programov, dojdite. 😉
A vecer zacina pri hoteli Bazant kinematograf. My sme sa dohodli s MM, ze budeme chodit na striedacku, len sme si este nepodelili filmy. 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre