Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
10. sep 2009

bola som plaaaaavat,jaj jak mi je teraz dobre....mi to chybalo 🙂

angellinka
11. sep 2009

Bash-my sme dnes neboli v MC,lebo jasne ze mlady muz spal 2 krat 😠
nevadi,prihlasku za nas vyplnili... 😉

bashka
11. sep 2009

my sme boli, no hlava na hlave, ale uz akurat koncili ked sme dosli inac neviem ani kde by sme sa zlozili. A kedy to bude byvat, uz vies?

csikike
12. sep 2009

jeeeeeeeeej, vsetky budete mat hudobne nadane deticky, to len tomi bude hudo-hluchy 😀

klaudia74
12. sep 2009

Csiki, neboj sa, nebude! 😅 Ináč ani my nebudeme chodiť...
Včera večer sme boli v kaštieli na koncerte Budapest Klezmer Band-u aj s malým a aj jemu sa to strašne páčilo, celý očarený ich počúval. 🙂
Ozaj, bashka vy ste nakoniec išli domov?

bashka
13. sep 2009

csiki, ani my neyamahujeme 😉
klaudi, isli sme domov, Babul uz bola umrncana, asi by moc neladila s klezmer bandom 😀 , aj skoro zaspala

csikike
13. sep 2009

ahojte, neviete ci je v utorok v madarsku statny sviatok? chceme skocit... ale este je to iba v stadiu uvah 😅

emkaa
13. sep 2009

ahojte,
baby, ako to funguje v MC? este sme tam nikdy neboli, Robi bol este malicky.. pridem a? registrujem, zapisem, alebo len tak? vdaka

csikike, myslim, ze v HU nemaju statny sviatok v utorok, ale radsej si to este prever

bashka
13. sep 2009

emkaa, prides a budes tam, pripadne vyplnis jeden dotaznik ak chces. Zapises sa do zosita, ze si bola a zaplatis ked odchadzas. 😉 Alebo si mozes kupit permanentku. Daj vediet ked budes chciet ist a dohodneme sa, pojdeme spolu viacere 😵

angellinka
13. sep 2009

csiki-to teda neviem,v Rakusku nie je.MM ide do Hainburgu nakupit mlieko pre maleho.
Bash-takze zajtra netovri nikto?Dosli by sme poobede... 🙂

Csiki-opytam sa teba,vy mate chalana.Norbimu sme raz za cas stahovali na pipiku predkozku,a dnes to islo velmi tazko,asi sme to uz dlhsie nerobili 😠 a trosku mu zacala tiect krvicka.Som sa zlakla,neplakal,tak hadam ho to nebolelo.neporadis? ☹

csikike
13. sep 2009

angel, tomi sa este neda stiahnut, akurat dnes to trocha povolilo a mal to riadne cerven, ale nebolelo ho...
a ked mu sla krv, tak spus na par dni prestat pripadne predtym framykoinom natriet alebo ked je dobre vyclapkany vo vode...
ine ti neviem poradit.
My stahujeme od narodenia a vobec sa mu doteraz nedalo a ani teraz to nie je ono, ale nema zapal, takze to nenutime, vzdy len trocha

angellinka
14. sep 2009

praveze mu to robim vzdy vo vani,nemozem povedat ze mu to islo uplne pretiahnut,len kusok.
Ale vcera velmi tazko,no hovorim,ze aspon neplakal,tak myslim ze ho to nebolelo.A asi ani ked cika ho to neboli,lebo spinkal dobre. 😉
Diky.

csikike
14. sep 2009

tak potom sa nad tym netrap...
vraj je to v pohode, kym nema zapal, takze to netreba ponahlat...teda aspon co som sa ja docitala 🤐

angellinka
14. sep 2009

a ako zitim ze ma zapal?Ma to cervene chudacik ☹

csikike
14. sep 2009

angel, zapal by mal keby ho bolelo pri moceni, pruipadne to ma veeeeeeelmi cervene a citlive na dotyk, vtedy mi odporucili davat framykoin zasyp... mal to zatial iba raz, ale hned to zabralo, takze sme zasypavali iba 2 dni...
ale kym ho to neboli, tak je to OK

angellinka
14. sep 2009

teraz som o tom dost citala na nete,a co lekar to iny nazor 😠
teraz si vyber...
dala som mu na to framykoin mast,lebo tam ma trhlinku a mam mu s tym nieco robit?Bojim sa ze dostane nejaku infekciu.Ked moja Mudr.nam hovorila ze mu to mame pri kupani,ked nas to napadne,postupne stahovat.
A zas niekto tvrdi,ze sa s tym nema robit absolutne nic,Tak si vyber 😒

csikike
14. sep 2009

angel, netrap sa zbytocne, kym tam nema nic a neboli ho... teraz chvilku nenatahuj, a vazne co lekar to iny nazor, presne ako na detske topanky
pockaj kym sa trhlinka zahoji a potom zacni znova pekne pomaly, ale len kym to pojde.

angellinka
15. sep 2009

diky csiki,ja viem ze stresujem,ale nechcem mu ublizit,aby nemal v buducnosti zbytocne problemy,alebo nieco zanedbat 🙂

idete do Madarska?

csikike
15. sep 2009

angel, vyzera to tak, ze hej, preco?
potrebujes nieco?

csikike
15. sep 2009

a verim ti, aj ja sa bojim aby som nieco nezbabrala...

angellinka
15. sep 2009

nie nepotrebujem,diky 😉

Norbi isiel do Rakuska....

bashka
15. sep 2009

baby a nechcete im to dat obrezat? Ci by to nebolo lepsie, mali by pokoj navzdy...sesternica davala minuly rok synom a nevie si to vynachvalit

angellinka
15. sep 2009

neviem,take ma nenapadlo....ale to skor nech si on rozhodne o tom sam.
a kolko maju synovia?

klaudia74
15. sep 2009

Bashka, a Duško by si to dal spraviť? 😅
Lebo môj muž na to má veľmi jasný názor... asi si viete predstaviť... 😀 že nebude komentovať... 😀

csikike
15. sep 2009

bash, tak toto vobec neriesim, tiez som toho nazoru ako angel, ked sa mu to bude pacit nech si to da spravit z vlastneho rozhodnutia... co sme mu urobili to nech mu zostane kym s tym bude spokojny, pripadne kym bude ine vychodisko

bashka
15. sep 2009

angel, chalani maju 7 rokov, ale hovori, ze uz davno im to mohli, len s tym mali od malicka problemy a odvtedy nic, no ja som sa len pytala...
klaudi, uz v dospelosti by si to asi nedal spravit nikto, preto sa to robi detom a cim skor, tym lepsie, urcite by som z toho mala trosku obavy keby som mala chlapca, ale len z toho, ci to bude moc boliet, sesterka ale vravela, ze chalani to zvladli v pohode...

bashka
15. sep 2009

...no ale napadlo mi, ze asi je to lepsie robit, ked uz nenosi plienky, aby sa to lepsie hojilo, juuuuj, normalne som si to predstavila teraz, no ked raz budem mat syna uvidim, nie som az taka presvedcena, ze by som mala srdce na to, ale zase...niekedy je to nutne zo zdravotneho hladiska, keby s tym nic nemal tak naco, mate pravdu 😉

angellinka
16. sep 2009

jaaaj baby,my mame zasa teplotu ☹
ja uz tomu nerozumiem,to fakt pri kazdom zube 😝

csikike
16. sep 2009

angel, ved pockaj, horsie to bude s tymi poslednymi stolickami... teda aspon u nas, sice bez teploty, ale mrnci za vsetko, vymysla si, ze ma nieco na jazyku az ho z toho napina a tak..., srajdy, no proste uuuuuuuuuuzas

bashka
16. sep 2009

csiki, toto presne mame my teraz, ale nam este chybaju ocne, bez teploty, 4-5 kakanic za den a hlavu mam jak balon z jej pistania od rana do vecera😀 😝 A aj s tym jazykom, furt si akokeby vyberala odtial nieco

angel, tak aspon vies z coho, no jo, bohuzel niektore deti takto, jednej kamoske malá co zub to antibiotika, dufam, ze vy sa tentokrat zaobidete bez. No ale dobra sprava je, ze kazdym vyjdenim jedneho ich je o jeden menej 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre