Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
24. feb 2010

angel, no aspon niekto povie, lebo ako som ti hovorila dokiho prva poznamka bola, no co s vami, nepribrali ste zas 😝 vacsie som nemala ani s Barbi a celkom velka sa narodila...no ale mohlo by mi aspon 5 zostat potom...aj 10 kludne, ja to za mesiac vybeham 😀

bashka
24. feb 2010

michel a preco?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
24. feb 2010

no inac moze byt, lebo tehu nohavice som nosila uplne od zaciatku, vadilo mi vsetko na bruchu a tlacilo ma, teraz zas mam nervy na tie gate co maju gumu az nad pupok a tak nosim teplaky pod brucho.

elenita
24. feb 2010

Ahojte maminky, tak prebehlo stertko v MC? Skoda, ze som nemohla prist ☹
A buduci tyzden sa to chysta na kedy?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamka84
26. feb 2010

ahojte baby, tiež ma zaujíma to MC. sa tam už chystám odkedy bývame v Šali, t.j. od novembra ale akosi sa neviem prinútiť. Keď mne je to také blbé tam ísť samej. A sa tu niekto pýtal čo tam treba ked idete po prvý krát ale odpovedi som sa nedočítala 😅
treba sa nejak nahlásiť dopredu? koľko sa platí vstupné? zaujímajú ma maličkosti ktoré na nete nie sú uvedené..

klaudia74
26. feb 2010

Tamka nahlásiť sa netreba, stačí prísť a zazvoniť. 😉
Platí sa 1 eur alebo si môžeš kúpiť permanentku na 10 vstupov, tá vychádza o niečo lacnejšie.
Treba sa tam prezúvať, t.j. zober malej nejaké papučky, prípadne aj pre seba ak chceš, aj keď to nie je nevyhnutné, lebo sú všade koberce.

bashka
27. feb 2010

Inak mohli by sme zorganizovat nieco zas a zobrat vsetky nove maminy, ale kludne tam mozete ist aj samy. Baby co vam otvoria su tiez len maminy a su v pohode. Klaudi napisala vsetko, cajik, kavicku si tam mozete dat, detom nejake papanicko a pitko si prineste, je tam kuchynka so stolickami na papanie. Ale hlavne si na ich stranke dopredu pozrite kedy a ako je otvorene, aby ste sa nepresli zbytocne 😵

Elenita, my sme nakoniec neboli, lebo aj tak sme sa s nikym nedohodli a vonku bolo pekne. Ale ked sa zorganizujeme nejako tak mozeme. Bud. tyzden pojdeme v stredu, ked bude pekne tak zostaneme nejaku hodinku na dvore, je tam piesok, smykalka, domcek a potom mozeme ist dovnutra. Takze kto sa pridava?

elenita
27. feb 2010

Ahoj tamka, ja sa tam chystam s detmi tiez 1.krat bud, tyzden, mozeme dohodnut stretko 😉

tamka84
27. feb 2010

tak baby ja sa rada pridám, len neviem kde to je presne. Čo znamená za Večierkou? nie je to náhodou tam kde sú 3škôlky hneď vedľa seba a v jednej z nich? Teda viem že tam jednu zrušili tak preto si myslím...
Moja malá bude určite rada, lebo sa so žiadnymi deťmi nestretávame a ked ideme po meste šalie za deťmi 😀

bashka
27. feb 2010

tamka tam, su tam take postavicky nakreslene a mackovia a co ja viem co este, ale v tom areali su aj jasle. Mozeme sa stretnut pred branou, my ale stihame najskor na pol 4

elenita
28. feb 2010

A ktory den to idete?

tamka84
28. feb 2010

ahojte, bashka akurát čítam spätne že stredu ideš ty, ja nemôžem, idem s malou na očkovanie, to 15mesačné a neviem či nebude mať horúčky a tak...hmm tak keby ste išli iný deň tak sa pridám alebo to necháme na bud. týždeň

bashka
1. mar 2010

Nooo, my mozeme tento tyzden v stredu, uz nebyvame v Sali a kazdy den tam nie sme, v stredu tam budeme od rana tak sa poobede zastavime aj v centre, ale len ked sa nejak dohodneme mile nove maminy, lebo inac ked bude dobre vonku tak sa mi moc nechce trcat vnutri, tak dajte vediet kto chce ist, pripadne sa dohodneme zas na inokedy. Moze byt?

csikike
1. mar 2010

baby, co mate starsich chalanov, cca 3-4 roky, mam krasne nove nextacke tricka, 3pack za 13€, nechcete? ja som kupila malemu, ale su mu obrovske 😖

csikike
1. mar 2010

baby, ktore mate zaujem o vyskusanie kozmetiky pre novorodencov tak mi dajte vediet a dam vam vzorky 😉

skrutka11
1. mar 2010

Ahojte babky demokratky, normalne sem nestiham chodit. Hamba mi

tak, mame prvy prikrm za sebou. Stolicka je objednana Chicco Polly Picnic, Som zvedava, kedy to dojde. juchuuu

Ideme sa kupat k žaBKE do TT od 16.2.2010

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
2. mar 2010

Michel, ty nevieš spať? 😀
Kedy sa už stretneme? Vyzerá byť, že bude dnes pekne, pôjdem s malým asi na násyp, nebudete niekedy vonku?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
2. mar 2010

michel-juuuj to ti teda da zabrat Fabio 😝 no ale vyzera to,ze mu ten spanok staci.Mozme sa stretnut niekedy.Chodievame na hojdacku pri Acko,nech uz je teplejsie,isli by sme niekam na detske ihrisko.

bashka
2. mar 2010

No babuldy, nechajme to MC na inokedy ked je tak super vonku, este bude prsat na jar dost 😝 Zajtra sme v Sali tak sa poobede mozeme niekde stretkat...
Inak csiki, kozmetika pre novorodencov? Ja som do roka absolutne nic nepouzivala len cistu vodu...a ziadne natieradla...a ci ty chces na tych nasich novorodencoch testovat? 😀 😀 😀

elenita
2. mar 2010

Ahojte maminky, na margo toho MC, ja som sa dnes na ich stranke docitala, ze tento tyzden je zatvorene z dovodu jarnych prazdnin.........takze dohadovanie sa na tento tyzden je asi bezpredmetne 🙂

bashka
2. mar 2010

no super...ale dnes mi jedna holka hovorila, ze kto zajtra ide otvarat, tak ja neviem. Ale dufam, ze nebude prsat cely den 😝

csikike
3. mar 2010

bash, hihi, myslela som krem na zadok bez obsahu parabénov

bashka
3. mar 2010

csiki, tak to mozeme vyskusat, aj Babulina ritula uz okusila vselico...ale cuduj sa svete vsetko jej aj bolo dobre, ci obycajna rybacia mast, alebo sudocrem, co bolo akurat po ruke...ale zas ani nejake brutalne zapareniny nemavala

no a jak bolo super vonku dnes, do pol 7 sme boli...len sme sa nejak nestretli a aj tak sme behali po celej Sali tak ani cas nebol, nateraz mam povybavovane veci, dufam, ze ma uz nic necaka...este preventivka u zubara, to by som mohla stihnut

vanduska
5. mar 2010

mile maminky, chcela by som Vas poprosit o radu - neviete mi odporucit dobreho pediatra v Sali alebo okoli.
Je to pre moju kamaratku- mal by to byt predovsetkym lekar,-ka, ktory bez vyteru antibiotika nepredpisuje atd.
Za vsetky vase rady vopred dakujem.

csikike
5. mar 2010

vanduska,
ja mozem Neuwerthovu iba odporucat, predtym ako ma nasadit atb, tak spravi vysetrenie z krvi CRP (platis si to sama 3,3) a podla toho sa rozhodne, je velmi precizna, ja som max. spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre