Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
9. okt 2007

preco? ved ani doteraz nevyzerala na pitbula, ale na macku 😀 , ale zlata je, ze ta tak pekne privita rano 😵
jasne, ja som za stretko,ved potom ked bude aktualne tak dohodneme presne den a cas...ak sa niekde dogulutam 😅 , ale nie, este som pojazdna 😀

zab_ka
autor
9. okt 2007

srandista! ze dogulat ... a ako je ti doma aj s manzelikom? nevadite si?

csikike
9. okt 2007

zabi, nestihame sa ani vidiet, a nieto este vadit si...teraz ma poobedne, takze doobeda drichme, ked vstane, naje sa a ide do roboty, pride o polnoci, to uz vbacsinou drichmem ja, len cez den nemam s kym kecat, tak furt visim na nete, ale dnes musim skocit este na postu zaplatit byt, takze aspon mi to trocha zaberie casu, ale v poslednej dobe mi je dako divne, toci sa mi hlava a je mi na blinkanie...neviem preco.

zab_ka
autor
9. okt 2007

mozno je to zmenou rytmu dna ... nemas tolko prace a telo si nevie zvyknut
s tymi poobednymi mas pravdu, viem, ked som ja chodila do ntc 😒
ale potom ma nocne, cize cel den pre teba 😉

csikike
9. okt 2007

nie, nie, potom ma ranne 😀 , ale tento vikend ma este skolu 😖 takze ho uvidim az v sobotu vecer a v nedelu

zab_ka
autor
9. okt 2007

hmmm ranne? nerobi na tri smeny? tak uz aby bol vikend, vsak? 🙂

csikike
9. okt 2007

hej, robia 3 ale ma ich dako divne, nocne, poobedne a ranne, v tomto paradi. No nech je uz buduci tyzden, hadam im nedaju tu pracovnu sobotu 😲
ozi a kedy podpisuje tvoj zmluvu?

zab_ka
autor
10. okt 2007

ahoj, podpise, ked mu ju konecne poslu 😠 velmi ma serie ten jeho sef, to je taky lajdak ... minuly tyzden muzovi volala nejaka zenska, ze mu spisuje zmluvu a ze zajtra ju da na podpis a odvtedy nic 😠 (a aj to, ze ju akurat vtedy dostala do ruk, co bolo par dni po tom ako sa dohodli)
uz sa o tom drahy nechce ani bavit, sam je sklamany ale snad kednastupi, uz nebude od neho nic potrebovat a bude pokoj

tak ako sa dnes mas? ja som si bola odbit (doslova) prehliadku u zenskeho, snad budem mat rok pokoj

csikike
10. okt 2007

kdeze zabi, ziadny rok, uvidis, ze pojdes skor a s prijemnejsou diagnozou 😵

zab_ka
autor
10. okt 2007

no to uvidime este 🙂

csikike
10. okt 2007

jasne 😉
a uz si sa zabyvala v novej kancli? a co mala bosorka, dnes nevystrajala?

zab_ka
autor
10. okt 2007

hej hej je tu uzasne a hlavne ludia konecne klopu a nechodia na prepady ako v labaku
drobec sa uz asi naucil spavat s nami v noci a preventivne ju vzdy vecer unavime hranim 🙂

som zvedava na vasu taktiku s mimcom 😀 uz ste si delili robotku?

csikike
10. okt 2007

hm, tak to este nie, ale mozno pouzijeme vasu, unavit a nech potom pekne drichme 😀

zab_ka
autor
11. okt 2007

vies, ze to funguje 😉 konecne mozem spavat a drobcek sa naucil pekne medzi nami a uz ani nebudi rano, len tak jemne pred budikom, podla mna uz sa naucila na pravidelne casy budenie, jedenie, hranie, cakanie(ja muzovi tvrdim, ze urcite... vcera ho vraj cakala pri dverach)a hlavne u nas na uspavanie plati vozenie v aute, elektricke, vlaku 😉

zab_ka
autor
11. okt 2007

inak dobre ranko zelam 😉 uz mame aj chladno, brrrr

csikike
11. okt 2007

ahoj zabi, tak sme sa nic nove nedozvedeli, len, ze je drobec zadkom dole, cize presne opacne ako by mal byt, neviem kedy planujes to stretko, ale ak sa nic nezmeni tak od 12.11 som povinne v nemocnici, ale este mam sancu rodit normalne, ak sa drobec umudry 😅

zab_ka
autor
11. okt 2007

ahoj, tak to nie su prilis pozitivne spravy 😒 chuda moje to budes mesiac v nemocnici pod dozorom? 😨 no tak stretko dame az v rozdelenom stave, ja som planovala prave piatok 9.11
ved sa uvidi, hlavne, ze zatial nemas ine komplikacie a snad sa drobcek otoci a zatial sa len hrajenka 😔

csikike
11. okt 2007

hej, ked dohovaranie nepojde, tak ho zacnem vydierat, inac toho 9 by som snad aj mohla, ale len do 19tej, ak ti to bude vyhovovat

zab_ka
autor
11. okt 2007

este je to daleko uvidime, mozno mi do toho daco pride, nechame to otvorene a uvidime ako na tom budeme 😉
tak ho vydieraj riadne, nech dosten rozum, co najskor 🙂 ja padam do obchodu a domov, papa a pekny vecer s muzikom zelam

csikike
11. okt 2007

ahoj zabi, a nech mrnusik pekne poslucha 😵

zab_ka
autor
12. okt 2007

bre rano ten nas relativne poslucha a vas plavec? 🙂 mozno rob kotrmelce a len lekar ho zachytil v nevhodny cas 😀 ( 🤐 neviem, nemam tu skusenost, co sa deje v maminom brusku, zatia 😒 )

csikike
12. okt 2007

zabi, zial nemyslim, sice tie kotrmelce robi, ale nakoniec sa vzdy usalasi tak ako bol doteraz, ritkou dole, neva, ved sa to este moze zmenit a ked nie, no boze, ved nebudem ani prva ani posledna co bude mat drobca cisarskym a snad sa bude dat dohodnut s dokim aby naplanovali sekciu na moje narodky 😀

buci
12. okt 2007

Ahojte mamicky, cakatelky, kocky
Som tu nova.. potrebujem poradit. Rodila si niektorá z vas u MUDr. Vaska?
CHodim k nemu na poradnu, som s nim absolutne spokojna a aj mu doverujem. Len neviem aky je pri porode...

csikike
12. okt 2007

ahoj buci, ja zial nie, mna to este len caka...
ty mas kedy termin?

buci
12. okt 2007

termin mam 27. okt. Ak som dobre pochopila, ty mas v strede novembra?

csikike
12. okt 2007

wau, tak to uz je za chvilku...
no ja mam oficialne 3.12. ale ked sa drobec neumudry, tak to bude november.
A co cakate? ci este neviete?

buci
12. okt 2007

no jo... je to za chvilku, uz som pobalena a rozmyslam, co mi chyba z balika. Ale ved to donesu za mnou 🙂 Cakame dievcatko.
Ku komu chodis na poradnu - ak sa smiem spytat

csikike
12. okt 2007

napisem ti IP
mozem sa spytat chodila sa na meranie prietokov od 36tt?

csikike
12. okt 2007

ozi a chces si ho zaplatit aby bol pri porode? alebo ti je jedno kto ta odrodi? Na lekarov som pocula len same chvali, ale osobne skusenosti nemam, sestricky su mile.

zab_ka
autor
12. okt 2007

ahoj, vdim, ze s atu yvskytujes 🙂 ako sa mas? ja som si prave sadla za pc, pretoze ma nalakala ponuka spp pre sikovne hlavicky 😀 tak studujem podmienky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre