Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
19. aug 2008

evit, ani sa necudujem, ja neznasam teplo, a ked si spomeniem ako bolo vlani teplo a ja som uz mala bachor, neviem si predstavit, ze by som rodila v lete, to by som asi pokapala a aj moj drahy zo mna 😀
tiez chodime von len max do 11tej (pripadne neskor ak je slusnejsie) a púpotom az po 15tej, lenze uz musim mat tomika na ociach furt bo uz spekuluje a hazarduje so svojou telesnou schrankou 😀

evitkamalicka
19. aug 2008

fredi tak to sme dve, ja tiez teplo neznasam

bashka
20. aug 2008

No my teplo neteplo, ked chcem aby Barbi spala tak sme vonku...uz som fajne opalena aspon 😀

Csiki, no co?

kisska
21. aug 2008

Ahojte babulky, uz sme s5 z dovcy... Neviem, ci sa nevratime, na chate bolo cely cas maximalne 25 stupnov len jeden ci dva dni okolo 30, ale v horach je to ine. S malym sme sa satkovali po lesoch v kopcoch... naberala som kondicku. Akurat sme sa obaja rozozrali ako kyselinky (ved aj vaha ukazala, co nemala 😒 ). Ako sa mate? Take kedy ideme von? 😉

bashka
21. aug 2008

Caaaves Kisska, takze dovca? No musime uz spraskat to stretko. Obaja kto ste sa rozpapali? Ty a mangel, ci ty a Adamko? Presli ste na UM? Ci ako ste to vyriesili?

kisska
21. aug 2008

Obaja = ja a Adam, mamina zrala vsetko, co jej prislo pod ruku a Adam si zacal k mliecku (inak krmenie kazdu hodinu cez den a kazde dve v noci je uplne uzasna 😠 ) pridavat aj mrkvicku. Aspon to bolo vidiet aj na jeho vahe, posledne dva mesiace nepribral skoro nic a teraz za dva tyzdne +200g, takze apson nieco. Ale vratili sme sa na dolniaky a znovu sme na 3-4 hodinovych intervaloch... Jednoducho mu v tychto horucavach nechuti. Ak mu to vydrzi do puberty, nebude mat problem s vahou ako jeho mama 😉

csikike
21. aug 2008

tak dohodnime cas a dajme stretko 😉
tomik sa uz prida ako zubaty...teda, este asi nebude nic vidno, ale od vcera uz citit 😵
a kisska, vitajte doma 😉

caramelka
22. aug 2008

cafte kocky,

csiki, son, som sa nakoniec neozvala, Lili ochorela a ja som to dostala od nej. Tento tyzden sme doma v Bratislave, buduci skocime na par dni do Sale a potom hor sa do Tatier. Ale dufam v skore stretnutie 😉

evitkamalicka
22. aug 2008

ahojky kocky...co noveho?

bashka
23. aug 2008

Evit, o 22.32 vcera bolo nove to, ze som bola spiaca asi hodinku...konecneeeee, po dost narocnom dni. Alebo, ze by som uz vtedy zas krmila? Malá bola hore 4 krat na papanie tuto noc...vcera cely den hucala a nervacila...dost nevladzem...take male certiiiica nam doma vyrasta 😀 😝
A ty?

bashka
23. aug 2008

...a to este asi 100x bola hore kvoli vypadnutemu dudlu som zabudla napisat 😝

csikike
23. aug 2008

bash, ale ved vzdy len spi 😵 😀
caram. to mi je luto, dufam, ze coskoro vyzdraviete, ked budes v SA ozvi sa 😉

sonenschein
25. aug 2008

ahoj kocky 🙂 tak uz som tu a uz opät chodim 😀
zajtre pojdem doobeda von mozme sa stretnut ak sa niekto prida 😎

sonenschein
25. aug 2008

ozi neviete nieco o Ivici uz ma mimco?

sonenschein
25. aug 2008

Caramelka ved sa este stretneme 😎

bashka
26. aug 2008

ivici sa vcera narodil martinko 🙂

evitkamalicka
26. aug 2008

jeeej gratulujem Ivici 😵

sonenschein
28. aug 2008

😵 😵 😵 😵 gratulujem tak dievcatko to nieje 😎 uz sa tesim ked sa stretneme na pesej 😀

sonenschein
28. aug 2008

Evitka aj tebe sa to uz blizi kde budes rodit?

evitkamalicka
28. aug 2008

sonen ahojky...budem rodit v Galante

kaatkaa
28. aug 2008

Ahojte baby, chcem sa vas spytat ako to bolo u vas s tym glukozovym testom, kolko krat vam brali krv a tak..
lebo mne je to zvlastne ze mi povedala sestricka ze si mam glukozu kupit, vypit doma a potom o 2hodky prist na krv.. ja som myslela ze aj nalacno sa berie krv.. tak som trosku mimo.. 😕

csikike
28. aug 2008

kati, ja som tiez tak bola 😉

csikike
28. aug 2008

dokonca mi dovolili trocha citronky do toho nakvapkat

csikike
1. sep 2008

evit, tebe sa to uz nebezpecne blizi 😉 uz sa neviete dockat, vsak?
kedy dame stretko?

evitkamalicka
1. sep 2008

fredi ked sa maly narodi tak aj s kociarikom 😀 ...to vas uz bude ale pomaly aj chodit

bashka
2. sep 2008

Oneee, csiki...a vsak ten nas-vas kocik ma normalnu strechu...tu z hlbokeho. Tu ste preco nenosili?
Ja som uz praskla malu do sportoveho, lebo uz sa nezmesti do koze poleziacky...vies aka je tam stastna? Vykrikuje na ludi a rehni sa...
Ale s hrozou som zistila, ze mi strecha cez leto brutalne vyprasivela, takze ju idem davat reklamovat...to co ma byt? Brutus drahy kocar, no nech mi ju skusia nevymenit 😠 Takze zatial budem nosit tu malinku ako vy

Inac volala som kisske, ale nic a ani naspat nevolala, takze sa dohodnime tu a kto pride pride...ani son som uz davno nevidela, hadam uz ma labku zdravu

Takze ja mozem zajtra...aj po 5tej, stvrtok, piatok do 4tej.

bashka
2. sep 2008

evit no naoaj, to ani neni pravda, ze o chvilu mas doma bejbosa...si ta pamatam od zaciatku...Drzkaaaaaam

csikike
3. sep 2008

bash, no radsej ten stvrtok alebo piatok, dnes maju prist svokrovci, takze musim stihnut poriadit byt, nech neohovaraju 😉
a tu striesku az na zimu, lebo mi pripada taka velka... 😕

bashka
3. sep 2008

no mne zas tato malá strecha pripada moc malá...vsak na nu bude prazit 😒

okish, tak dajme zajtra, zavolam este son...a inac preco az poobede, doobeda neni lepsie? Ked este neni tak teplo.

csikike
3. sep 2008

moze byt aj doobeda, len este neviem ci zajtra alebo v piatok, bo ma prist jeden suslik opravit pracku, mal prist dnes doobeda 😲
bash, skus slnecnik... ja tu stiresku naklanam ako potrebujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre