Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
15. jan 2009

myslim ze ok.Len som kukala ci to ma polohovanie,a nenasla som.Ma to?Nasa sa da dat do troch poloh.
Inac na tom MMB som kukala,a naozaj maju dobre ceny.
csiki,tu maxi cosi by som urcite brala co mate vymkeby sme uz nekupili.

csikike
15. jan 2009

bash, ja by som trocha vahala, niektori kritizuju, ze je tam velke rozpatie vahove... teda, ze je az do 36kg, co je sice financne dobre, ale trocha ubera bezpecnosti... vraj, ale ja nie som expert

angellinka
15. jan 2009

csiki,akurat teraz som to niekde na webe citala,o tej bezpecnosti.
Ked uz bude Norbi starsi,tak planujeme kupit ten podsedak po ritulu 😉

csikike
15. jan 2009

angel, ja ja som to tak chcela, ale kym tie nase fifipierka budu mat taku vahu... no neviem, ved tomik ma takmer 9 kg, takze este by teoreticky nemal v nej sediet, ale do vajka sa uz ledva zmestil, takze od 8m je vo velkej a potom ju podedi druhe dieta, tak snad kym bude druhe vo vajku tak bude mat tomik tolko aby sme mu mohli kupit trocha vacsiu

angellinka
16. jan 2009

ved jasne,teraz mame uz klasicku sedacku,lebo vajku trcal a uz to nie je potm bezpecneTen podsedak,ked uz mu bude mala,co mame teraz.
Inac sme chori aj my ☹ Norbi ma zvysenu teplotu,sopliky.A zacal sa bat vysavaca,co jemu pred tym nerobilo problem.Ked som vysavala,behal zamnou-pomahal mi 😉 a pocujem zo spalne,ze aj kasle.Mu stekaju hlieny,a drazdi ho to.Uvidime do zajtra,a odbehla by som na pohotovost,nech ho radsej kukne odobornik.
A spi nam tu moja mamina,tak si zajtra konecneeeeeeeeeeee urobim doma poriadok,a hlavne v klude!
A vy kde ste?Zeny?

csikike
18. jan 2009

jeskovi oci, ved my sme boli uz na 3tej strane, co vsetky sankujete? 😀

kisska
18. jan 2009

babulky, plyn ide, snad aj Duslo by malo v pondelok nastupit do prace. Co poviete na plavaren v utorok? Niekedy po siestej vecer, bez deti, vyzdvihnem koho treba 😉 Este si tam v priebehu utorka zavolam, ci funguju...

angellinka
19. jan 2009

No ja neviem co sa s vami deje 😠
Bashka,kupili ste babysedacku?
My dnes skocime k lekarovi,Norbi ma taky hrozny kasel po tej nadche a teplote,ze nech ho radsej popocuva lekarka,ci je tam vsetko ok.
Na plavosku chcem vybehnut aj ja v utorok,ale az po pol 8.Tak sa stretneme 😉

klaudia74
19. jan 2009

Ja sa tiež hlásim na plávanie, ale až večer - manžel ide do Budapešti, dúfam že sa dovtedy vráti...

csikike
19. jan 2009

tak ja urcite nepojdem s vami, lebo mi tecu sople.... ☹

bashka
19. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=2399307

Tak sme sa rozhodli pre tuto. Len ju teraz zhanam v cervenej farbe, lebo sade ju maju vo vsetkych ostatnych len nie v cervenej...aj ja chcem ist plavat, ale mam taky dojem, ze moj muzu nieco niekomu slubil ist robit zajtra...ale mozno do vecera skonci
Angel ako ste skoncili u dr?

evitkamalicka
19. jan 2009

ahojte babule...ako sa mate? deticky posluchaju?

csikike
19. jan 2009

ahojte, boli ste si labky vymacat?

angellinka
20. jan 2009

tak u lekara sme dostali sirup na kasel, aNorbi mal byt z toho mierne spavy,lebo to obsahuje aj nejake anitihistaminika-ale neregistrujem ziadne priznaky 😀
csiki,neboli sme,dnes ideme 😉
a inac moj syn je chory,a nezastavi sa od rana,nechapem odkial ma tolko energie.
Chcela som ist dnes navstivit gwee,len neviem ze ci mam ist ked je maly nachladnuty,nech nenakazime tehule 😠

bashka
20. jan 2009

Pojdeme spolu potom, ked budete zdravi, aj my chceme ist, uz sa chystame pol roka 😀

No co gumimaci? Zabodoval?
Tu mate link

https://www.youtube.com/watch?v=r0uR2cNaqdE


Uz som objednala sedacku
A plaat este neviem ci pojdem, ozvam sa 😉

angellinka
20. jan 2009

Bashka,no gumimaci u nas veselo frci od vcera a Norbi pozera s otvorenou pusinkou a aj si zatancuje 😉
Jeeej Bashka.vy uz 9 mes.Ale to ide do kelu,blahozelame!!!!

klaudia74
20. jan 2009

gumimaci!!! 😀 😀 😀

bashka
20. jan 2009

No jo, uz tahame na 10...zachvilu du mat 18 rokov, ani sa nenazdame

Malá ma vola MAM teraz najnovsie...najprv to bolo len MA, uz je to MAM, ostaneme sa pomalicky aj k mame 😀

Yeah yeah...gumimaci...oh yeah 🙂 🙂 🙂

ria81
20. jan 2009

😀 Bashka, aj ja som MAM a niekedy aj MAMMA, je to take zlate 🙂

Pojdete zajtra do materskeho centra?

bashka
20. jan 2009

caaaav rius, my pojdeme, poobede od 15.00 je otvorene, takze tak...dufam, ze mi mala nebude vtedy chrniet...skusim jej skratit doobednajsi spanok, nech ide skor spat poobede, alebo by sme dosli za vami...
Pustala si Sonicke gumimacka? Musiiiiiiiiiiis 😀

ria81
20. jan 2009

Urcite jej ho pustim 😀 😀 😀
Aj my by sme chceli prist o tej 15.00, uvidim, ako sa zobudi, lebo teraz spava kazdy den inak

bashka
20. jan 2009

tak potom cinkni 🙂 ...ach, ja uz ledva cakam kedy budu 3 teraz...ideme spaaaaaaaaaat

bashka
20. jan 2009

pocujte, idem pochvalit Barbi...prave urobila 8 krokov...sama 😕 ...ale potom baaaaaac...no keby nebola mama pri nej 😨

csikike
20. jan 2009

bash, tak to je super, barbi je sikulka 😉

gween
20. jan 2009

Cafte baby! No len pekne ma príďte pozrieť , budem vás čakať. Len si musíme dohodnúť termín, aby som tam určite bola. Teeeeešííííím sa! 😀 😀 😀

csikike
21. jan 2009

bash, uz chapem tvoje ponocovanie 😕
dnes mal tomik slabu chvilku, od 3.15 do 6tej 😠

kisska
21. jan 2009

aj ja chcem byt mamaaaaaa, ale aspon uz dva dni Adam dava pusinky, take fajne oslintane, ale rozkosneeeeee 😀
inak plavaren nefunguje - som vcera nestihla dat vediet... bude az na buduci tyzden - csiki dovtedy aj dosoplikujes, ze?

bashka - gratulujeeeeeem, ste veeelke sikulky, ja Adama trapim, ze ho nutim chodit, ked ho drzim len za traky, lebo sa boji pustit, tak ale urobi 2-3kroky a sada si, ale pomalicky napreduje.
Ale aspon zacal poriadne spavat v noci, uz dve noci prespal vkuse a dnes bol hore len raz 😉

Este mam na dva tyzdne tabletky, tak ked to mlady nepokazi, tak si ani nepojdem po dalsie 😉 A zacnem konecne chodit aj do MC aj ku gween na cvicko na loptach 😉 😉 😉 To sa budem mat, ze? 😀 😀 😀

klaudia74
21. jan 2009

Csiki, možno Tomi cíti, že mu hrozí "konkurencia" a chcel ti dať najavo, kto je zatiaľ pánom... 😀
Náš malý už tiež nespáva až tak hlboko, odkedy sa toľko hýbe. Dokonca aj v spánku ako keby "cvičil", často ho nájdeme v postielke, že sa ide postaviť a pritom spí. A včera večer tam bol zrazu na štvornožkách, visiaca hlavička a tak spal! 😀

bashka
21. jan 2009

Aj my podobne ako matko, mala sa normalne hybe pocas spanku posledne 2 noci...no odkedy sa tak rozbehla...nacvicuje 😀
Inac uz som mamama...trosku to presvihla 😀
Kisska a aj ostatne babule v piatok poobede ideme do MC, teda my s Barbi a Sona so Sonickou urcite, takze sa pridajte
Ozik nicky tu davno nebola 😕
Joj csiki...ale ved raz za cas nevadiiiiiiii
Ja som rozmyslala ci Barbi nevadi ked papa vecer chlieb...lebo uz mavala take noci, ze sa zobudila 1-2 krat (jupiiiiiiiiii)...no a posledne 2 dni mala chlieb a to vkuse stonala...alebo to ma z toho chodenia...ja uz neviem..aj to moze byt...novy zazitok 😒 . No skusim dnes nedat chlebik...aj ked ho zboznuje, uvidim...len bohuzial to chodenie obmedzit neviem..to je pistania ked ju nedam 😨 Ale nacvicujeme aj na brusku...uz vydrzi niekedy aj 10 minut 😀 Ale minule v MC normalne tristvrte hodinu...som nechapala. O 2 tyzdne ideme na poradnu, ked nebude lozit urcite nas bude posielat kade tade po neurologii 😝 naco jej budem kaslat sice, no ale pre pokoj...

Babule, ja sa uz neviem dockat, ktora z vas bude prva tehula...drzkam palce 😉

csikike
21. jan 2009

bash, a koho tipujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre