Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

kisska
26. jan 2009

snad ti ho neukradli... ja by som si vas uz pozrela aj nazivo ☹

bashka
27. jan 2009

csiki, aj hej...ale na tomika nema 😉
Baby aky sen som mala...hrooooooza, ze som nasla Barbi utopenu vo vanicke...neviem ako sa to stalo, ale prisla som do kupelne a ona normalne pod vodu, asi uz aj dost dlho 😝 Ale vytiahla som ju za nohu...strasne vela vody z nej tieklo...zacala kaslat...som ju nakoniec ozivila...no co su toto za sny 😝 😝 😝 😕 😨 😨 😨

bashka
27. jan 2009

ozik csiki, uz ste zdravi?

angellinka
27. jan 2009

Jeeezusom Bashka,ved neni spln 😨 😨
no mne homeopatika okamzite zabrali,vcera omnoho lepsie s dnes uz nist.Stvrtok,piatok ma byt zle pocasie,tak vybehneme do MC.

bashka
27. jan 2009

tak super angel...len treba najprv zistit, ci je MC otvorene, vcera som tam chcela zajsta na hodinku, Misela mi volala, malo byt otvorene a o 15.20 tam este nikto nebol, tak sme sli potom na prechu. Takto sme dopadli aj so Sonou v piatok...

angellinka
27. jan 2009

ok,vyzistime.Lebo teraz ked je tak pekne,tak mi sme radsej vonku.
Kedy idete teraz na prechadzku?Mne Norbi spi,tak pocitam tak o pol 11.

csikike
27. jan 2009

baby, ten stvrtok budeme moct ist doobeda do MC ak pojdete vsetky 😉

gween
27. jan 2009

Angellinka- tá fotka je perfektná, teda Norbi je na nej perfektný! 😀 A prečo neaktuálna? Veď aj o rok budú Vianoce! Len sa spýtaj svoje kamošky, či mi už doniesli fotky svojich detičiek. Vieš, snaha sa cení. A Norbi mal úspech aj v Diakovciach v rodine Takácsovcov- celá naša família ho obdivovala / teda Norbiho na tej fotke/.
Bashka- V piatok budem v štúdiu aj doobeda, okolo 11,00 , alebo vo štvrtok okolo 15,00. Napíš , kedy prídeš. Pozdravujem Vás!!!!!! cmuk-cmuk! 😅

angellinka
27. jan 2009

gween-no teda!!!ze Norbi dakuje 😉 je to betar,lebo ked ho fotili,sme tam boli asi hodinu,ani za nic sa nechcel usmiat.Len po nas pozeral,ze co poskakujeme okolo neho,a ja som tam saskovala a kukal po mne ci som normalna 😀 😀

No teda baby,tak chytro pohladat nejake foto,asup ho ku gween na nastenku 🙂

bashka
28. jan 2009

babule, zajtra su v MC fit lopty, takze na hranie je tam dost obmedzeny priestor...co tak v piatok?
Alebo dnes poobede? My ojdeme aj aj 🙂
Dnesna noc zase super sen...stala som na balkone v nejakom hoteli a zrazu leti clovek dole hlavou...a tou hlavou to zapikoval rovno do betonu...plno krvi...horror...neviem kto to bol, ale nejaka kamoska paris hilton..ze sa pohadali, tak skocila 😀 😀 😀
Asi zacnem pisat filmy 😀

csikike
28. jan 2009

bash, to co za hororove scenare sa ti snivaju? 😲
ja som dnes do 15.45 s malym sama, draheho dovolai do roboty
a zajtra mozem doobeda, to ma skusku

bashka
28. jan 2009

csiki, ja praveze zajtra nechcem ist, lebo tam bude madzganica. Maminky cviciace a dalsie cakajuce, lebo jedno cvicenie je o 9, dalsie o 10, takze do tej pol 12-12 to tam bude des. Pod v piatok radsej.

csikike
28. jan 2009

bash, no drahy dnes podpisal vypoved, takze v piatok ide odovzdavat veci a vybavoavt, takze budem moct ist...
ozi, ak viete o dakej slusnej robote, trebars aj na zivnost pre mojho tak sa ozvite

angellinka
28. jan 2009

My by sme isli cvicit,ale sa nam posuva spanie na neskor.Takze okolo 9- pol 10 prvy krat spime (kedze buntosime od 6) ,no skoda.Keby to neposunuli na 10,tak urcite chodime 😖

kisska
28. jan 2009

csiki - no radost, dnes aj moj drahy prisiel s tym, ze u nich idu prepustat. Tak dufam, ze jeho sa to tykat nebude... 😕

bash - co mavas na veceru? taketo sny jaaaaaaaj, na posra...
inak nemate niekoho na zivotnom prostredi? Susedia chcu vypilit stromy pred domom, tak potrebujem vediet co a ako... mne sa to sice velmi nepaci, ale snad sa nejak dohodneme, povedala som, ze mozu, ale nie vsetky, tak som zvedava, lebo mame takeho suseda, ktory len hodi rukou "aaale co..." a pojdu vsetky dole skor nez ja zbehnem dolu po schodoch 😠

angellinka
28. jan 2009

Jezis baby,ved aj v tych spravach nic ine nepocut ,len same prepustanie 😢
Ja sa toho uz normalne desim,ved co by sme robili???Je to hrozne!!
Kisska-nemame nikoho,aj nam tu pred barakom vypilili na jesen nejake brezy,a ked som sa ich pytala ze preco,ze alergia-ludia sa stazovali,a zmysleli si ze daju dolu aj jednu tuju 😠 ta nemala byt v plane,ale asi im zavadzala,tak to schytala aj ona....

sonenschein
28. jan 2009

Baby pridte do MC

4. februára (streda) o 10.00 - uvod do kurzu " Znakovej reci batoliat" - viac o znakovej reci na www.svetdeti.yw.sk. Prezentaciu pride urobit p. Eva Dvorakova z Nitry. Vysvetli vam ako, preco, naco znakovanie, aky to ma vyznam pre vas, aky pre vase dieta a cele to bude spojene s ukazkami na DVD ( ak sa mi podari doniest do MC TV). Prinesie knizky a materialy o znakovani, a ak bude zaujem zo strany mamiciek, tak by tieto kurzy prebiehali pravidelne v MC. Dolezite je vsak vidiet to, dozvediet sa o tom co najviac a potom sa rozhodnut. Takze prineste si so sebou aj kamaratku alebo to dajte vediet aj tym mamickam, s ktorymi sa stretavate a v MC este neboli a nepride im tento mail. Myslim, ze to bude velmi zaujimave dopoludnie. Nestresujte sa, ak nebudete stihat prist presne na 10.00. So zaciatkom prezentacie budeme cakat do 10.15.

kisska
28. jan 2009

mam v kalendari 😉

csikike
29. jan 2009

tak co kocky, zajtra kedy v MC?

bashka
29. jan 2009

okish...aspon sa tam stretneme...velmi ma to nechytilo, uz som o tom citala nieco. Myslim si, ze dieta sa ma viest k tomu, aby rozpravalo, nie aby posunkovalo...ale dooooojdem sa pozriet 😉

bashka
29. jan 2009

...a nechcite veiet co sa mi snivalo tuto noc...zomrela som ja...no konec 😀 Mangel sa sklanal nadomnou, nieco mi hovoril a normalne som citila ako odchadzam... 😨
Asi budem musiet zrusit tie prepady chladnicky o 22.00 😀 ...ale ked som hladnaaaaaaaaaa. Vcera som mala 2 vecere napr. a o desiatej ma zas pochytil hlad, dala som si ovocko najprv, no ale z toho sa nenajes, ze...takze 2 krajce chleba so salamom a syrikom len taky fukot 😀 😀 😀

bashka
29. jan 2009

csiki, my okolo 11, ked sa baaba zobudi. Ale otvaraju o 10

bashka
29. jan 2009

Sonen, som chcela pozriet tu stranku co si dala, ale error 😕

csikike
29. jan 2009

bash, tak mi tam asi dlho nebudeme, bo tomik ide o 12tej spat a to musi este predtym papat 😅

bashka
29. jan 2009

csiki a vsak papat mu mozes dat aj tam a myslim, ze ked bude vidiet deticky a zabavat sa aj zabudne, ze je unaveny...cestou domov ti potom zahaja...ja to neviem inac uribit, lebo o 10 chodi spat mne dietatko...

csikike
29. jan 2009

bash a dokedy su tam? ci to nedame radsej poobede, tak okolo tej 14.30? ci to uz spi kocka?
ja moc nechcem aby spal v kociku, lebo to sa s nim mozem prechadzat potom kym sa nevyspi

klaudia74
29. jan 2009

Ked pojdete poobede do MC, dajte aj nam vediet. 🙂 Alebo dojdite k nam! 😵
Nas maly dnes doobeda nebol ochotny zaspat, vykrucal sa na vsetky strany, nevedel co so sebou... tak som mu dala obed a skusila este raz... teraz spi ako drevo, neviem dokedy...

ria81
29. jan 2009

Caute baby, Sonicka dnes o 10 zaspala a o tristvrte na 1 som ju musela ísť zobudiť, inak by asi spala doteraz. Az som sa zlakla, co tak dlho spi, ci nahodou nie je chora, ale to ju asi tak unavil ten vcerajsi pobyt v MC 😀
Teraz uz do vecera nezaspi, takze budeme mat veselo 😉

bashka
29. jan 2009

csiki poobede v piatok tam nikto neni. Je to do 13.00 inac. Takze kolko nas ide? 10? Huraaaaaaa ku klaudii 😀
Ja tam zajdem aspon odovzdat jeden katalog a potom mozeme ostat, alebo k niekomu. Aj k nam trebars, pohodka 😉
Ria, aj ja som malu teraz zobudzala, 2 hodky potiahla...no co v takomto pocku...

csikike
1. feb 2009

ahojte, zase sme boli na 3 strane, ako vikendujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre