Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

mutter
6. máj 2009

Ahojte Šaľanky. I keď teraz bývam v Hlohovci, považujem sa tiež za Šaľanku, lebo som sa tam narodila a bývala 14 rokov. Nie sú tu nejaké maminky, ktoré majú okolo 25? Možno sa poznáme..

bashka
6. máj 2009

Norbikovi vsetucko najsamlepsejsie blahozeluje Barbi a mamina 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Aby bol zdravucky a taky stastny ako doteraz. A hlavne nech ho mamina s tatinom posluchaju 😀 🙂

bashka
6. máj 2009

Mutter, noooo o nejakych tych 6 rokov viac 😀 Ale urcite sa pozname, ved Sala je dzedzina, neeeeee 😀

angellinka
7. máj 2009

Jaaaj baby ste zlate dakujeme!!!veru Norbi ma uz rok,a je to velky betaaaarik 😉
V sobotu bude party u nasich na zahradade,kupili sme dobre masko a bude sa grilovat,mnam mnam

Csiki-no veru nenasli,to ej ale smola do kelu...a pekny bol ten klobucik,som kukala aj ja.My mame taky olivovo-zeleny.

csikike
7. máj 2009

angel, uz mam objednanu druhu, taku istu 😵

sonenschein
7. máj 2009

Pripajam sa ku gratulantom, vsetko najlepsie hlavne zdravie a krasnu oslavu, bude aj torta so svieckou? 😵

angellinka
8. máj 2009

sonnen-torta musi byt,ved prve narodky 😉
aj pocasie nam vyjde,toho som sa najviac obavala

zuzka_cz
9. máj 2009

ahojte dievčatá.. neviete náhodou kde má ordináciu doktorka Krbilová?

csikike
9. máj 2009

zuzka, ja viem moc dobre, chodim tam ako na klavir, je to v nemocnicovej casti, hned ako vyjdes hore po schodoch v tej chodbe do lava a druha ordinacia je jej, teda su to 4dvere

zuzka_cz
9. máj 2009

super, ďakujem pekne!

sonenschein
13. máj 2009

ahojte
Csiki tak ako? Vsak baba 😵

sonenschein
13. máj 2009

poradte, ako mam zvladat uspavanie Lei podla tej knihy kazde dieta sa vie naucit.. ked sa prvy krat postavila v postielke, mozem ju tam nechat bez dozoru aby sa naucila sama zaspavat?

jachacha
13. máj 2009

sonen, jasne...pochybujem, ze zaspi postojacky 😵 Ked sa unavi ona si lahne. Mas postielku v celkom dolnej polohe, ze?

sonenschein
13. máj 2009

len ja sa bojim ze spadne alebo si inak ublizi, skratka som mekka ju tam nechat 7 minut bez dozoru ked stoji a este nevie zist dolu. 😅

bashka
13. máj 2009

cafte, no konecne, vsak uz sme boli zas posledne. Sonen, vela stastia a vytrvalosti ak chces ist podla tej knihy. Ja som tiez skusala, len som nemala to srdce ju nechat rucat, vzdy som sa prisposoboval jej. Ako malinka mi zaspavala na rukach, potom od 4 mesiacov sama, od 8 asi mesiac som bola nou v spalni kym nezaspala a potom uz OK, zaspi aj sama, ale niekedy mava take chvilky, ze sa chce este pritulkat a potom mi zaspi na rukach, no a co, to tak raz za dva tyzdne mozno, aj dnes napr. Ale vsak je moja ňuňuška. No ked si sa uz odhodlala ta vydrz, vraj to da aj 2 tyzdne vyplakavania, no uvidis. V postielke sa jej samej nic nestane, jaaaaj, postavi sa a nevie ako dole? No tak kaslat na 7 minut, pridi a daj ju dole. Kym sa zase postavi to potrva a aspon sa viac unavi a lepsie zaspi 😉

sonenschein
13. máj 2009

ale ona mozno vie ako dole len som ju to zatial nenechala vyskusat 😀 mama bojko, fakt len teraz sa postavila tak neviem ci nieco nevyvedie kym ja v kuchyni ratam sekundy 😨
tak som ju zakazdym dala lahnut a ona sa v priebehu minuty zasa postavila (mozno bola aj sama prekvapena co sa jej to podarilo)
..mam ju nechat tak nech sa nauci aj zist dole? Blba otazka ze, jasne ze ano ale jednoduche to nieje..

bashka
14. máj 2009

vies co son, moja mala sa naucila dost rychlo, par krat sa sice obuchala jak hruska ked sa proste pustila a baaaaac, ale vsak drevenu mate postielku, nie?

angellinka
14. máj 2009

sonnen-tak ako sa postavila,tak si aj sadne,aj lahne.V postielke s ajej nemoze nic stat.Ona to terza bude robit stale,ze sa ti bdue stavat.To je nove,to sa teraz naucila,tak to skusa.Cim skor ju naucis zaspavat samu,tym lepsie pre nu aj pre teba 😉
Moj Norbi zaspava sam od 6 mes,Samozrejme su dni ked potrebuje pohladkat,tulit sa.Ale uz sa naucil,ze v postielke sa spinka,a aj Lea sa to urcite nauci.A to ze bude plakat-kricat,to ona ta skusa 😵 Treba vydrzat,uz je dost velka.
Ked je unavena,urcite zaspi 😉
Drzim palce!!

angellinka
14. máj 2009

Jezis baby,co budete robit?Otrasne pocasie 😠 😠

sonenschein
14. máj 2009

dik angellinka prave toto som potrebovala 😀
samozrejme aj bash nastastie vas mam a ste s detickami onieco popredu 😎

prave sme boli u alergologicky, Lea nesmela 4 hodky papat a brali jej dve skumavky krvy 😢 dva mesiace som sa na tento den pripravolala a som happy ze je uz zanami 🙂 chuda moje a zajtra mame este neurologicku 😕 nevadi to uz nebude take hrozne.
pekny den vsetkym

csikike
14. máj 2009

baby, my sa prave chystame von, ale asi nehodim malemu pancuchy, taka je kosa 😲

sonenschein
14. máj 2009

jej blahozelam ja som vedela ze to bude dievcatko 😵 dalsia baba do partie a krasne meno

angellinka
15. máj 2009

pekne meno csiki 😉
My sme dnes od 5 hore 😠 Aj chcel este spat,ale nevedel sa ulozit,Skoro ma porazilo,Uz pijem druhu kavu,a maly zbojnik teraz zaspal 😝
Ked sa zobudi ideme k nasim,a budeme tam cely vikend.Lebo oni su v Tatrach na dovolenke,a budeme im strazit dom.Maju aj psa a macku,tak im treba dat jest.Nech je len dobre pocko,chceme si aj grilovat.
tak pekny vikend..... 😉 😉

bashka
15. máj 2009

tromfli sme vas vsetkych dnes, my od 4.30, to zato, ze som mala doma zuuuurku a kym som si lahla bolo po polnoci...no a Barbi o pol 5 ze kukuc, vyspata som 😝
Juuuu, uzite si super weekend, angel, nam sa dnes vrati po tyzdni tato domov tak aj my nieco vymyslime 😵

csikike
15. máj 2009

angel, ja som citala ze chceme sa aj grilovat 😀

gween
15. máj 2009

Ahojte baby moje ! ja som na vás nezabudla, len som si odskočila na 10 dní na Kramáre s prasknutým žaludočným vredom. Bolo to len na poslednú chvíľu- inak neviem, neviem! To sú asi tie stresy pred štátnicami. Však od 1.6 už budem v nových priestoroch, tak ma dojdite kuk! 🙂 Pozdravujem vás a posielam detičkám veeeľkú pusinku! 🙂

ria81
15. máj 2009

Gween, brrrrr 😒 😒 😠 😠 😖 😖 , dúfam, že si už OK. Kedy máš štátnice? Aby sme mohli držať palce. A kde máš nové priestory???

bashka
16. máj 2009

ajaaaaaaaaj, gween, tak dufam, ze uz si OK, prideme ta kuki, kde sa presidlujes? Vsetky deti maju uz rok odvtedy co si tu nebola, teda okrem Leusky, ale ta to za chvilu dobehne 😉

csikike
16. máj 2009

bash, dnes mas zase rannu? tomik tiez vstal o 5.45 ale podarilo sa mi ho este uspat, schlipal mlieko a zobudil sa az o7.15 a doteraz sme ho mali v nasej posteli, chcel aby sme mu citali knizku (tu istu aspon 15x za sebou)

csikike
18. máj 2009

son, leuska aka sikulka, super foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre