Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
19. máj 2009

tak ja si aj sama dobre pokecam 😔

maminecka26
19. máj 2009

ahojte maminky....babenky..... Rady sa o seba starate? Chceli by ste vyskusat nieco nove??? Bezplatne kozmeticke poradenstvo s produktami Mary Kay.... Nech Vas neodradi nic.... Treba vyskusat a neolutujete....verte mi, viem co hovorim. Bola by som velmi rada, ak nam zenam by zalezalo na tom ako vyzerame a hoci Vam mozno niekto hovoril o tejto kozmetike, nepovedzte nie a uvidite, ze mam pravdu. Predsa nemozete nic stratit, jedine ziskat.... a to pekne stravenu hodinku aj pol v mojej a Mary Kay spolocnosti a samozrejme BEZPLATNE KOZMETICKE PORADENSTVO.
Ozvite sa mi, dohodneme sa na termine, mozem prist aj k Vam domov a ak chcete zavolajte si aj nejake kamaratky, ale maximalny pocet do troch.

evitkamalicka
20. máj 2009
csikike
20. máj 2009

evit, adamko je riadny sikulak, parada, zlatucky je 😉

evitkamalicka
20. máj 2009

csiki dakujeme...a vy sa ako mate?

klaudia74
20. máj 2009

Csiki, ako sa spalo Tomimu v noci? 🙂

csikike
20. máj 2009

klaudi, bol 1x hore, ale od rana od 6tej je hore
dnes dosli plienocky, tak uz periem 😵 sa vytesujem, zajtra plienkujeme 😵

evitkamalicka
21. máj 2009

kocky kedy chodite von? vcera som bola na pesej, ale nikoho som nevidela 😒

klaudia74
21. máj 2009

My teraz, ked je tak teplo, tak az vecer - vcera sme isli napr. az o siestej...

csikike
21. máj 2009

evit, vcera sme boli doobeda v NR a poobede u mojej babky, tak sme neboli na pesej, ale chodime uz neskor, lebo cez den je tak strasne teplo a to ja moc nemusim 😅 , doma napustim tomikovi bazen a vyclapka sa 😵

bashka
21. máj 2009

ach jaj, to moje dietatko od 6 hore, ja 1 hodina poobede a o spani ani chyru ani slychu, ja uz tu na gauci zaspavam pomaly a ono si beha, lieta, vylieza, zlieza, podlieza, zalieza, vytahuje a ocividne sa dobre baviiiii 😀 😝

bashka
21. máj 2009

to len taky prispevok aby som nezaspala...

csikike
21. máj 2009

bash, velmi dobre viem o com hovoris 🤐

evitkamalicka
21. máj 2009

aha no tak dobre, nabuduce pojdem neskorsie

sonenschein
21. máj 2009

Klaudi ako bola ta stranka, neviem to najst
dik

klaudia74
21. máj 2009

Sonnen, www.liliputi.sk
Csiki, aké sú plienky? Už aj mňa to chytilo a vymýšľam, že tiež nejaké zoženiem. 😀

csikike
22. máj 2009

ahojte, tak dnes musim pochvalit tomik pred vsetkymi , rano sa zobudil a mal suchu plienocku, dala som ho na serblik a taku davku spustil, ze ho skoro vytopilo , tak sme ho vychvalili ale nic si z toho nerobil , dufam, ze to bude castejsie... asi by bolo divne keby sa skor naucil od plienok v noci ako cez den
ale prave ma svoju prvu latkovku na zadocku, tak sa na nom smejeme, ze vyzera ako mravcek
klaudi, ved pridi pochytat 😉 teda tie plienky aby ste si nemysleli nieco ine o nas 😀

angellinka
22. máj 2009

wau csiki!!tak gratulujeme.
a este mi porad,ako vies Tomika udrzat na serbliku.My ho tam mame na ozdobu 😀
Nebude tam sediet,spusti rev....skusame vzdy v nejakach intervaloch,ale ziadna zmena....

angellinka
22. máj 2009
bashka
22. máj 2009

angel, my podobne, od 8 mesiaca do roka tam sedela aj 5-6 krat denne no a uz mesiac nic...nie ze by nechcela, nebavi ju to proste a nechape to, aj tak je to skoro...este si tie veci neuvedomuje, takze som teraz dala pauzu a vyskusame znova

bashka
22. máj 2009

no hrozneeeeeee, inac nic horsie len to iste by som im naordinovala, do cely s pekne hladnymi potkanmi, nezrat, nepit...a uvideli by ci by vydrzali dlhsie jak to babo...
Ale inac cigani to boli, ze?

csikike
22. máj 2009

angel, tiez nam vzdy odtial zdrha kym ho nezabavam, on si tam pyta to najvacsie auto co ma alebo fitloptu, pripadne mu musim citat knizku, vtedy obcas vydrzi, ale casto sa stane, ze zdrhne a najdeme uz len mlacku 😅

bashka
23. máj 2009

juuuu, dnes sme boli v Salibach, parada, unavena som na smrt, ale dobre bolo. Bambula ma najprv skoro zaskrtila tak sa ma drzala jak kliest a bala sa, ale nakoniec uz si veselo clapotala...no dufam, ze sa aspon dobre unavila, ze by pospala trosku 😵

csikike
23. máj 2009

parada, aj som sa chcela spytat ako ste sa mali...
a vedeli ste ju tam prebalit? nedali tam daky prebalovak odvtedy?

bashka
23. máj 2009

csiki, nedali, len tak narychlo, vyzliekla som plavaciu plienku, sedela mi na kolenach a tak...po sediacky, no inac jeden pultik niekam do roku by ich fakt asi nepolozil 🙄

csikike
23. máj 2009

to vazne, ale super, ze sa malej pacilo, uz aj my sa chystame, ale teraz asi nie, najskor sa musi dat tomik do poriadku, lebo neviem ako by reagoval na chlorovu vodu

bashka
23. máj 2009

do rohu som chcela napisat, no ale chapeme sa
csiki, ty koki, vsak teraz si bola 20tt, no Hanusha tu bude co nevidiet
a voda je fajne chlorova, uteraky tu mam povesane a cely byt prevonany 😝

csikike
23. máj 2009

😀 to poznam, ale stoji to zato, ja hned vsetko nahadzem do pracky a periem, lebo mam riadne citlivy nufak teraz 😀 a a ni nehovor, ja to vidim tak na max 15tyzdnov este 🤐

bashka
24. máj 2009

mne sa zas nechcelo dat prat par uterakov, doobeda som vsetko ostatne poprala, no a malá z toho akurat tak dobre vyhladla, vecer kasa, hned za tym mliecko a v noci este 2x 😀 😝 Ale spala do 7.30, asponze tak 😵

angellinka
24. máj 2009

Bashka takze ste boli relaxovat?No parada.Ja idem v stredu s kamoskou do salib,ale aj do sauny,vecer ked maly zaspi.
Dnes nevarime,ideme do restiky do Matuskova.Neviem ci to poznate-Toldy alebo Toldi?super tam varia,tak sa dobre napapame 😉
Pekny zbytok vikendu este....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre