Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
9. jún 2009

uz som objednala,ale ina farba 😵

bashka
9. jún 2009

ake sandale? Dajte link

bashka
9. jún 2009

a dakujem za meninove blahozelania babule 🙂

angellinka
9. jún 2009

ale vsak take co maly Tomi dnes na sebe,lebo sa prelepuju,a sa mu tam aspon zmesti noha 😉

bashka
9. jún 2009

nevsimam si co ma kto oblecene ani obute, som rada, ze idem von oblecena a obuta ja a malá 😀

bashka
9. jún 2009

ale zajtra pokukam teda 🙂

angellinka
9. jún 2009

ja som dnes mala moznost kukat,lebo bol s nami tato vonku,tak som si aj oddychla 😉
aj kavu dala na terase v klude 😉

sonenschein
9. jún 2009

Ahojte pripajam sa ku gratulantom vsetko najlepsie 😵

bashka
9. jún 2009

csiki, jaaaaaaj, tie ma vela deti, asi su aj take dobre, uz som ich videla vo vela farbach

angel, ale minule som si vsimla, ze mas dobre gatuse, takze predsalen si obcas vsimnem...dnes som sa na par sekund zadivala niekam inam ako na moju dceru a uz mi ju vynasali zo sex-shopu 😀

sonen, dik a Leuska nech sa skoro uzdravi, veru veru, klima je hovado, raz som aj na pohotovosti skoncila s odidenymi ladvinami 😝

csikike
9. jún 2009

ja nemam moc skusenosti s klimou, aj ked sme uvazovali o tom, ze si ju dame do bytu, ale akosi nevysli prachy... 😅
a su vazne super, teda tomik ich ma celkom rad, dnes vecer si doniesol sandalky do obyvacky a reval, ukazoval na dvere a ze hava, hava, chcel ist von...
a barbi chce kracat s modou, ved co sa za mladi nauci 😀

bashka
10. jún 2009

csiki, jaaaj len to nie, tu klimu myslim, ja som to zakazala aj do auta, vsak otvorim okna a je to. A v byte si das klimu, vyjdes von a zdochnes od tepla...a potom dovnutra a sopel na svete. A uz vobec nie k detom. To nikdy neodhadnes. My sme mali v robote velky kancel kde nas bolo asi 15 , 13 ludom bolo jedno ci klima alebo nie a ak ano tak normalne, jeden debil to chcel mat na asi 10 stupnov prisaham a druha zenska zas furt hucala, ze zima je. Takze to vyzeralo tak ze on zapol a ked nahodou vysiel von, ona nastavila teplo, on zas dosiel a zima...no jak blbi...az kym polovica z nas neochorela, potom sme ho dali vystahovat na chodbu 😀

Barbi doteraz len tie vysmatlane jedny topanky chcela a to ma este 4 pary. Ale uz ju zvykam na jedny sandale. Hrala by sa so vsetkymi a roznasala ich po byte, ale obut nie. No uz aspon na tie jedny som ju namotala 🙂

bashka
10. jún 2009

mama mi zobrala malu von, som zvedava kolko vydrzi...ale uz su 20 minut 🙂

csikike
10. jún 2009

jaaaaaaaaj, to mas dobre, idem aj ja vyvetrat skrecka, lebo uz mi to rozbija byt 😕

angellinka
10. jún 2009

aj moj maly je dnes u nasich,takze mam fajront 🙂

emkaa
10. jún 2009

bolo mi jasne, ze nic nenajdeme, ale tak tajne som dufala... 🙂
ale vdaka, ze ste odpisali

csikike
10. jún 2009

emka, zial je to tak... ale vazne po SA chodia divny ludia, ktori beru detom veci 😠

bashka
10. jún 2009

mam si nechat hnede, alebo zafarbit na cierno vlasy? Sonen mi dnes povedala, ze hnede lepsie...ze ci mam kupovat farbu, uz sa mi to zmylo. Alebo blond 😀 😀 😀 tublondsomnemyslelavazne 😉

angellinka
11. jún 2009

Bash-ty nemas cierne?
Ja ked som si farbila na hnedo,vzdy mi to chytilo na cierno 😀
No naozaj som bola v tom ,ze mas cierne vlasy.

ria81
11. jún 2009

😀 aj ja som si myslela, ze mas cierne, podla mna si nechaj taku farbu aku mas teraz

Baby, my sme mali vcera nehodu - prechadzali sme sa a to moje male sidielko tolko hopkalo, az sa ocitlo na chodniku ☹ - samozrejme, ze spadla rovno na hlavu. Ma tam taku modrino - hrcu ako svet 😒

angellinka
11. jún 2009

ria-u nas normalka,teda nieze by padal stale na hlavu,ale pada.To patri k tomu.A modrinu mame aj teraz na cele 😒
Ale co uz,ked sa stale niekam ponahla a potom s amu pletu nohy 😀

csikike
11. jún 2009

ria, my tiez mame 1 modrinu za druhou, 1 nestihne vyblednut a uz ma dalsiu... myslim, ze je to normalne 🤐
a bash ja som si tiez nevsimla, ze to mas hnede 😅

bashka
11. jún 2009

ja mam asi take ako Barbi, teda mala som naposledy ako 16 rocna, odvtedy si farbim, uz som mala asi vsetky farby, ciernu najcastejsie, no ale vsak sa mi to teraz nejak skoro vymylo a mam take hnede teraz, ale take vyprasivene, tak rozmyslam, ci si hodit nejaku hnedu, nech to lepsie vyzera, alebo tu ciernu zas, Takze hneda teda? OK

kisska
11. jún 2009

Ahojte babulky, pozeram, ze pisete odusu 😉
Stani vsetko naj k meninam, aj ked oneskorene 😉
Pozeram, ze chodit po Sali s dietatom je celkom kovbojka 😒 kokso, ale vazne by sa mi taka osoba dostala do ruky, no stara nestara, by si za klobuk nedala ten hysak, co by som cez nu prehnala 😠

bash ja som mala kolegynu, ktora mavala klimu na 17... esteze mala sama kancel... sme ho pouzivali namiesto chladnicky 😎

csikike
11. jún 2009

kiss jeeeeeeeeeeeeeejda, tak gratulujeme 😵 😵 😵

ria81
11. jún 2009

😀 ja citam, citam, a cudujem sa, ze k comu csiki gratuluje....... 😵 az potom som si vsimla - super, aj my sa pridavame ku gratulacii - kisska, nech vsetko dobre dopadne!!!

bashka
11. jún 2009

jeeeej, kiss a ja som si ani nevsimla...tak pekne tehulovanie...

angellinka
11. jún 2009

baby,tak som objednala malemu tenisky,a ta dotycna m nie je schopna poslat treti den cislo uctu 😕
na MMB.nechapem 😠
aspon napisem,ze mi ich nepreda alebo volaco.....

angellinka
11. jún 2009

uz odpisala,,,,ma stastie 😠

kisska no gratulujeme,som si nevsimla,keby baby neblahozelali 😉
kto je teraz na rade????

bashka
11. jún 2009

no angel, kto je teraz na rade??? Jaaa uz to daaaavno hovorim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre