Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
11. jún 2009

baby, nemate niekto pozicat na vikend vysielacku na dieta?

sonenschein
11. jún 2009

kiss gratulujem to je super, no veru som zvedava kto bude dalsi 😵

angellinka
12. jún 2009

bash-myslis???Nooo aj moj mangel hovori,ale ja nie som o tom este presvedcena 😵

Csiki ja mam,ale pouzivam to u nasich,maju rodinny dom.Vcera sme boli u nich.Keby si povedala skor,ideme tam az zajtra poobede.To je uz asi neskoro,ze?

bashka
12. jún 2009

my nemame, ale poculi by sme malu aj bez vysielacky aj v megavile 😀 Jaaaaj vy idete na to sretko, co? Tak si to uzite, nech sa drobci vyhraju 🙂

angellinka
12. jún 2009

to co je zasa vonku? 😠

Ked sme v zahrade,alebo na terase tak ho neni pocut,aspon som neni obmedzovana,a nemusim nacuvat 😵

bashka
12. jún 2009

no horor, boli sme pozrie v srdiecku (jasle), ake pekne to tam maju, deticky akurat vstavali, ochrapane, Barbi tam vtrhla jak raketa 😀 No a jasne, ze ked sme odchadzali strhla sa burka a my nic, ani dazdnik, ani prsiplast na kocik, sme zmokli jak sliepky 😨

sonenschein
12. jún 2009

Ahojky a to su tam ake velke deticky a ako ich uspavaju to na povel vsetci zaspia?

klaudia74
12. jún 2009

Bashka, bola si sa len tak pozrieť, alebo aj rozmýšľaš, že by tam Barbi chodila?

bashka
13. jún 2009

q

bashka
13. jún 2009

Tak som vam napisala asi 10 riadkov, dosla Barbi, jeden tuk a bolo to fuc...poobede sa ozvem

bashka
13. jún 2009

tak este raz...
moja mama tam minuly rok robila tak bola pozriet svoje kolegyne a my len tak deticky.
Inak super to tam je, aj deticky stastne vyzerali. K tomu spaniu: Je tam jedna miestnost s postielkami a matracmi na zemi pre vacsie deti a tie, co s tam uz dlhsie vedia, ze sa ide spat a hotovo. Ale novacikov davaju zvlast keby plakali aby nerusili ostatnych a este je tam miesto aj pre speci pripady, napr. jeden chlapec spava kratko a hned zacne rozpravat a lietat tak ten spi tiez sam. A uz neviem co som pisala. Jaaaaj, ze tam sa komunikuje po slovensky, ale niektore ucky vedia po madarsky, takze no problem, to pre Klaudiu, jeden chlapec tam prisiel v zime ani slovo po slovensky a teraz brblal jedna radost, tak to by si mala dobre. Doma po madarsky, v jasliach po slovensky. A Barbi by mi vratili este by som ani von z brany nebola 😀 Ale nie, nechcem ju tam dat ked nemusim, ale keby som musela ist do roboty tak OK, je to dobre miesto 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
13. jún 2009

Bashka, diky za info, dobre to znie... teoreticky od novembra to bude aktuálne, uvidíme... 🙂
Michaela, vitajte doma! 😉

angellinka
14. jún 2009

michalela-no radi ta tu vidime!!Sme radi,ze ste si oddychli 😉
aj my sme sa rozhodli,ze ideme koncom augusta ale az do Chorvatska,tak dufam ze to vyjde a ze to bude s malym ok.
Klaudi,maly by chodil do jasiel?

klaudia74
14. jún 2009

Angel, rysuje sa mi práca (okrem tých činností, ktoré už teraz robím 🙂 ), keď to vyjde tak to budem musieť nejako riešiť - buď opatrovateľkou alebo jaslami, zatiaľ rozmýšľam že na pol dňa. Stále porovnávam, ktorá verzia by bola lepšia a vychádzajú mi tie jasle... no uvidíme... Som nejaká nerozhodná, že? Či nie? 😀

bashka
14. jún 2009

Ja myslim, ze jasle, klaudi, tam bude s detmi a uvidis, kolko sa tam nauci. (okrem fackovania, ze angel 😀 ) Ale nie, s opatrovatelkou to bude prenho uz nuda si myslim. A tieto jasle su fakt dobre, aj menej deti a viac uciteliek ako v inych zariadeniach a indi-vindi pristup hlavne k novacikom...neviem, ja by som takto rozmyslala 🙂

Misa, vitaj doma, ozvi sa nech sa stretneme a zavidime aki ste kraaaasne opaleni 😵 😵 😵

angellinka
14. jún 2009

aj ja si myslim,ze tie jasle su super!!a ako hovori Bash,zachvilu mu opatrovatelka nebude stacit,a v jasliach sa vela nauci a hlavne bude v kolektive.
Ale urcite si zadovaz aj nejaku opatrovatlku,ak by bol nahodou chory,aby ti mal kto s nim byt 😉
AJ ja som zacala chodit do jasiel,a 2 krat do mesiaca som bola chora,tak som skoncila s opatrovatelkou.

angellinka
14. jún 2009

a Klaudi-drzim palce nech ti to vyjde!!Aka si aktivna 😉 Super!!!

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
15. jún 2009

Baby ďakujem, ste zlaté! 🙂

angellinka
15. jún 2009

Ja som tiez rozmyslala,ze po lete ked uz bude Norbi trosku starsi,by som ho tam dala 1-2 krat do tyzdna,na nejake 3 hodiny.Deti ma rad,a nauci sa byt v kolektive,a bude mat spestreny program.Prospeje to jemu aj mne 😉
Vcera sme o tom aj my uvazovali,lebo ako ho tak pozorujem,zacinam zistovat,ze to moje sidlo sa zacina somnou nudit 😀 😀

angellinka
15. jún 2009

Ozaj,dnes nas ockovali ☹
Maly uz spi,som zvedava aka bude noc,lebo ked som mu chytila lavu nozicku,to miesto vpichu,tak plakaaaal.
Boli ho to ,chudiatko moje 😖

angellinka
16. jún 2009

Michaela-tam kupili sme dnes sandalky 21-tky,a su mu dobre,chyba mu len kusok.Tak jemu o tieto 2 tyzdne totalne narastla nozicka. 😉
este ze ssom tie z MMB neobjednala zatial,lebo zbytocne.Jaaaj a kupili sme ich v H sporte,hned som brala prve 😉
Budu mat rovnake s Fabiom 😎

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
17. jún 2009

no Misa, nic moc, ale dufam, ze to dobre dopadne, inak sranda, ze si isla s chrbtom a nasli ti pruh 😕

Pojdem aj ja do toho raja, kupim malej nejaku capicu, uz sme vsetky stratili 😒 A j tu peknu kvetinkovu teraz v nedelu ☹ Niekto msi mat doma peknu zbierku, staci, ze pozbieral tie nase 😀

csikike
17. jún 2009

baby, a kde je ten raj?

bashka
17. jún 2009

csiki, som ta hladala v meste dnes, ani rano s nebola ani teraz, ani tu si nebola, ja uz ze co ste ostali v horach byvat? 😕 Ako bolo?
Detsky raj je nad A-ckom, capice otras, neviem naco vsade musia nieco vysivat 😝 .Inac celkovo nemam rada veci s napismi, ale capice mam vzdy problem zohnat jednoarebne. Aj ponozky som chcela biele, maju asi 3000 pasikavych. Ale tricka som nasla pekne, aj topky jedny

csikike
17. jún 2009

bash, rano sme boli v diakovciach a pobede sme boli vonku, ale az po 17tej, teda asi dost po 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre