Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkaa
12. aug 2009

michaela, ano, mas pravdu, aj to sa stava
angellinka, na to, cim si Robi presiel, je strasne dobre dieta, velmi nas to vsetkych tesi 🙂
mirusqa, ked to mas naplanovane, ako si pisala v IP, tak to urcite vyjde, bude to v poriadku, drzim palce 😉

bashka
12. aug 2009

emkaa, Robi je velmi zlatunky, uz sa volakedy zastavim pri vas pokeckat ako sa mate 😉 No hlavne, ze vsetko dopadlo dobre, boooze, to je horor niekedy, ten porod, ja som sa porodu ako takeho vobec nebala, len toho, aby bola malinka ok, aby nenastali komplikacie, sice mensie boli, ale dopadlo to okish 😵 😵 😵

emkaa
12. aug 2009

bashka, no hocikedy 🙂 v poslednych dnoch chodi kocikat castejsie manzel, mne sa teraz nic nechce 😝
ja som sa porodu preventivne bala 🙂 aby som sa potom velmi nezlakla 😅 kontrakcie pohodicka, pre mna bol samotny porod najvacsia bolest na svete v tej chvili.. ☹ ale nastastie, da sa na to rychlo zabudnut, uz si to ani neviem vybavit.. naozaj, horsie boli tie komplikacie, co potom boli s malym, velmi som sa bala, ci vyzdravie a ci nebudu nejake nasledky, ale v NZ mu nastastie pomohli a pekne sa tam o neho starali.. 😵

kisska
13. aug 2009

Ahojte babulky, ako sa mate? My sme sa v nedelu vratili z chorvatska a este teraz som rozbita jak ciganska hracka 😒 , ale hlavne z toho, ze tam bolo super a hned by som sa vratila... keby sa dala preskocit cesta... Maly ju nastastie celu prespal aj tam aj spat, ale ja som cele madarsko cestou domov pregrcala 😖 len neviem, ci od unavy, alebo od tych ich ciest...ani cocculine nezabral....

angellinka
13. aug 2009

kisska-blahozelam k tehu 😉 aj my sa chystame do Croatie,a uz zacinaju obavy z cesty.Chceme vyrazit nad ranom,okolo 3-4 hod.Vy ste isli v noci ze ti celu cestu prespal? 😕
U nas by to nehrozilo,tak som zvedava.Ale tesim sa,hlavne ako nebudem varit a upratovat,a samozrejme na more,milujem more a slnko dokopy 😎

gween
13. aug 2009

Jééj Kisska! Čakáme bábo? Hurrrrá! 😀 😀 😀
Sorry, caute baby! Len tak som sem urobila " kukuk" a hneď som sa aj novinku dozvedela. No teda! 😨

angellinka
14. aug 2009

jaaaj dnes damska jazda,sa tesim🙂))))

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
14. aug 2009

ja dnes tlak cely den okolo 85 na 54 takze na umretie...uz aj idem spat 😝
angel, uzite si
misa, tak zelam dobre aj buduce vyplaty
my uz sme konecne nasli zensku do toho podnajmu, sialena...
gween, caf, crta sa ti dasia zakaznicka co? Uz som aj rozmyslala kam sa kisska stratila
kisska, zajtra ideme do Ziharca,skusim ti cink ci nevybehnes na chvilu
no idem uz okupat a ulozit dieta a hned aj seba, dobruuuuu

angellinka
15. aug 2009

no boli sme na mochito 😀 😀 super bolo,som aj zabudla na chvilu ze som na materskej 😨 (prepac mi to syn moj)
ale v dobrom 😎
Boli sme v Baru Baru,pokecali,porehotali,a isli domov spat....
michel-blahozelam k vyplate.Ja musim ist v pond.na socialku,si platit doborovolne nemocenske,nech si prilepsim k dalsej materskej,ked pride druhe baby 😉
tak peknu nedelu kocky 😵

bashka
15. aug 2009

...to uz takto vazne angel? Uz je rozhodnute? Tak nech sa skoro zadari 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
16. aug 2009

Angel, super! 😵

angellinka
16. aug 2009

hej,chceli by sme.Len ked bude Norbi takto skoro vstavat,aj odpadnem vzdy vecer,tak surodenec nebude tak lahko 😉 Dnes nas Lili (nasa cica) o 5.45 a maldy muz uz nezaspal 😠 😠
michel,aj ja som si hovorila,ze Norbi je zivy a neviem si predstavit ze by sme mali druhe.ALe ked to porovnam do pol roka,ake bol babo a teraz je to 100 ku 1 🙂

bashka
16. aug 2009

babuldy, keby ste nas zhanali tak sa od zajtra dovolenkujeme na donovaloch a uvdime sa tu o tyzden. Ked bude prsat tak aj skor. Majte sa tu kuaaasne 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikakus
19. aug 2009

Ahojte,

chcela som sa opýtať, či v SA príp. GA existuje kurz plávania bábätiek a či máte s ním skúsenosti, od akého veku je možné bábätko prihlásiť a pod. Ďakujem.

csikike
19. aug 2009

Babyyyyyyyyy, pomoc, kto vymeni slovensky nutrilon dnes vecer nacata krabica (vanilkovy) za madarsky...prosim, maly zo slovenskeho vracia 😢 a madarsky je OK

angellinka
20. aug 2009

Csiki-ale ved ja som pozerala zlozenie madarskeho,rakuskeho(my pouzivame ten) a slovesnkeho,a maju take iste zlozenie.My papame len neochutene inac 😉
monikakus-v SA nie je ziadne plavanie,my chodime s malym na plavaren,ale nie na kurz...
najblizsi kurz je v Ga alebo NR

klaudia74
20. aug 2009

csiki, viem že to už kombinujem, ale môžem ti dať maďarskú milupu (ovocnú) - my máme už len túto, lebo naposledy tam kde sme kupovali, už nemali nutrilon a povedali že ju bude nahrádzať milupa, a naozaj je tam ten istý znak immunofortis... Ak chceš, môžeme to urobiť aj tak, že vám dáme napr. 1-2 porcie, vyskúšate a uvidíte...

csikike
20. aug 2009

baby, tak cim to je, rano pil ten madarsky (milumil- ovocny- od milupy) a nic a vecer nedopil slovensky vanilkovy a hned isiel von...
madarsky je taky zrnitejsi, ten slovensky je jemnejsi skor ako muka, ja neviem, ale mna nic ine nenapadlo, len, ze mu ten slovensky nesedi...

angellinka
20. aug 2009

teda ako hovori Klaudi-milupa to robi,ten co pijeme my
csiki-mozno mu nechuti vanilka 😉

klaudia74
20. aug 2009

Aj MM povedal, či to nebolo kvôli tej vanilke...

angellinka
20. aug 2009

....lebo naozaj som porovnavala mlieka od Milupy-rakuske a madarske-a maju to iste zlozenie,teda aj so slovenskym.
A mne osobne ochutene mlieka nechutia ziadne,a kalsicke mlieko milujem 😅

klaudia74
20. aug 2009

Náš malý dostal prvýkrát ochutené "náhodou" - keď mu MM kupoval, nevšimol si, že je ovocné... 🙂
A keďže mu chutilo - tiež som čakala, čo na to povie, ale jemu to bolo úplne jedno 😅 - tak druhýkrát sme zas chytili akciu na ovocné, tak sme im ich vykúpili a odvtedy ich pije. 🙂

angellinka
20. aug 2009

Klaudi-a ochutene mlieko Milupa?Aj take existuje?Som si nikdy nevsimla.By sme vyskusali aj my,ked natrafime

csikike
20. aug 2009

uz aj predtym mal slovensku vanilku, aj banan, ale vtedy tiez vracal, ale asi preto, ze sme mu davali mix s HAckovym nutracom... chuda, niekedy si pripadam ako pokusny kralik na nom 😕
ale tie ochutene milupy papa v pohode...teda pije
baby, nemate skusenost s vypracovanim podnikatelskeho zameru? teda uz ho skoro mam hotovy, len si neviem poradit s financnou prognozou 😖

evitkamalicka
20. aug 2009

ahoj kocky

csiki co ides podnikat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre