Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
16. sep 2009

tak, ja sa normalne tesim do nemocnice... tomi zase dnes nespi cely den... a to ho vecer este budeme musiet uspavat... mne uz tecu nervy z neho 😕

angellinka
16. sep 2009

aj Norbi ma cely den ruku v pusinke ☹ my uz aj ocne mame,len ti dolne nam chybaju.A myslim ze mu idu prave tie teraz...
som ho ulozila druhy krat,nech si oddychne,dalli sme aj cipok paralenovy.Vecer pojdeme trosku na kociku von.
csiki-nespiiiii????To nemyslis vazne 😨 ten ma teda vydrz,tak o siedmej pekne do postele 😉

csikike
16. sep 2009

angel, nesranduj o 7mej? ved to nezaspi... aj ked je cely den hore, skor ako 9 nezaspi... preto je to na palicu 😕

csikike
16. sep 2009

no, baby, hlasim, ze moje dieta este nespi 😔

angellinka
20. sep 2009

tak my mame snad nasjtrasnejsi tyzden za sebou,horucky,hnacky,pohotovost 😝 😝
chuda male,,,,nikdy viac!!!
csiki-myslime na vas!Ak by sme sa nevideli,drzime palce a pozdravujeme Hanku 😉

evitkamalicka
20. sep 2009

kočky spia vam už detičky na valende? kedy ste ich začali učiť? myslite že rok je skoro? ja som malého práve prvý raz dala na valendu teraz na obedný spánok, samozrejme som pre začiatok prisunula postielku aby nespadol, chvilu plakal, ale potom hneď zaspal

csikike
20. sep 2009

evit, to je super, u nas to este nehrozi, on poretebuje mat obmedzeny priestor, lebo lieta v postielke ako splaseny a taktiez aj v spanku...
angel, aspon, ze to uz mate za sebou... a urcite sa dovtedy stretneme, ved idem az v stredu rano a skrecka mi treba vencit denne 2x 😀

evitkamalicka
20. sep 2009

csiki drzim palce na stredu

bashka
20. sep 2009

tak ja keby nedam malu do postielky tak z postele zlezie a je po spani. A tiez potrebuje mat ohradu, ona vzdy spi natlacena na boku, alebo v rohu.
angel, tak super, ze uz ste v poho
csiki, tak uz len 2 dni, tesime sa

zajtra dojdete niekto do MC?

angellinka
20. sep 2009

evit.no neviem si predstavit,co by s nami maly robil keby spal s nami alebo na valende 😀
teraz jak bol chory,spal somnou,lebo len mrncal,ale to ma kopal,prehadzoval sa...nedalo sa
On stale cestuje,a jak hovori Bash,je natlaceny v rohu alebo pri okraji.
Bash-zajtra otvaras ty?Ci misa uz pride?Neviem,uvidime...ale v utorok ideme urcite 😉

csikike
20. sep 2009

bash, ja asi nie, idem na kontrolu s malym, musime zbehnut do mesta kupit plachtu, lebo sa nasa roztahovacia sedacka (teda ta spacia cast) uplne rozpadla a tak rovno vymenime aj molitan, lebo uz je vylezany, este maju prist aj svokrovci (neviem kedy) a zostava mi este umyt 2 okna... a popritom este vybehat skrecka a zacat balit 😅

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moniq
21. sep 2009

no csiki - ty toho stihas 😎
v nemocke sa drz...

klaudia74
21. sep 2009

csiki, ty ešte umývaš okná? Skúšaš, či náhodou neporodíš? 😅
U nás spanie tiež nehrozí mimo postieľky, presne ako píšete... 😉

csikike
21. sep 2009

ahojte, tak doobeda sme postihali vsetko co sme planovali, este nas caka tu pohovku opravit, nakoniec sme dnes kupili aj nausnicky pre malu, su nadherne 😵
moni, diky, budem sa snazit 😀

angellinka
21. sep 2009

jeeej csiki ze nausnicky 😵

klaudi,nepridete aj vy do MC?

klaudia74
21. sep 2009

Kedy tam idete zajtra?

angellinka
22. sep 2009

my sme bolo aj vcera,a mozno aj dnes poobede pojdeme 😉

Michel-kedy zaspal Fabio?

manika77
22. sep 2009

ahojte dievcata prepacte za vas otravujem..ale chcem sa spytat ci nemate daktora cislo na toho chalana do topolnice co robi torty??dakujem 🙂 a ci neviete ci pece aj zakusky

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
22. sep 2009

manika-neporadim,neviem...
michel-to fakt??? No parada!!! 😉 aspon si si konecne oddychla.Ale je otvorene MC,my ideme.Nepridete?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
22. sep 2009

manika, možno myslíš iného, ja poznám len týchto a maximálna spokojnosť, už sme si dali vyrobiť u nich veľakrát tortu, všelijaké čo sme si vymysleli a vždy boli krásne a chutné. (naposledy dostal MM od kamošov veľké zelené kanoe 😉)
http://www.gaarona.sk/index.php?sekcia=sort_tor...

manika77
23. sep 2009

baby dakujem csicske mi napisala to cislo a sme uz aj dohodnuti 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. sep 2009

jeeezis Michel,no je to o hubu 😕 ani tak,ani tak...rada by som ti poradila,,,,hm

my mame teplotu(znovu) a sopliky,nerozumiem tomu do kelu,uz som z toho vsetkeho unavena,podrazdena,ale najvaic mi je luto Norbiho.Zajtra mame vysledok z tej stolice,aspon budeme mudrejsi...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. sep 2009

dakujeme 😝

bashka
24. sep 2009

angel a zistil mu nieco? No to verim, ze uz si na nervy, furt volaco, tak sa sup sup uzdravte 😵

michel, no nic moc teda...co by som ti poradila, vydrz, mozno este cerpa z nejakych zdrojov. Hlavne mu uz poobede a vecer nedavaj absolutne nic sladke, lebo vies cukor rovna sa energia a niektore deti potom nevedia co so sebu. Teple mliecko. Alebo Sedaliu skus, to si neskusala? U nas nezafungovala ale u csikikinych ze vraj dobre. A mozem ti dat nasu ked chces 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre