Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
26. jan 2010

Ahoj Baska

tak my sme boli v MC asi tak nieco po pol stvrtej a Vas nikde 😒 asi ste dosli neskvor. Nakukla som a je to tam skvele. Uz sa tesim, ked bude maly vacsi, tak to tam budeme pravidelne. Boli ste? Ako bolo? Stretli ste sa?

bashka
26. jan 2010

ahoj skrutka, a to si bola ty, vsak sme sa zoznamovali... 😀 no a este si hovorila, ze pridete neskor, ze maly je s tatom, ze ides. A co ste neostali na chvilu? Potom dosli skoro vsetky baby co chodia. No teeeeda. To ja ze nejaka mamina len tak dosla kuki, so Zuzanou ste kecali, ja ze nejaka jej kamoska...tak na buduce budes vediet kto som co som a aspon malinkeho ukaz 😉

emkaa
26. jan 2010

my sme sa tak chystali, ale mali sme hrozny den, vobec mi nechcel spat, iba cely den pistal, asi kvoli zubom, ci co... prvykrat zaspal o pol stvrtej na 45 min a ja som uz potom nemala energiu nikam ist.... esteze nas tata nechodi domov neskoro...

co robite, ked maju deti zapchu? v poslednom obdobi je to u nas casty problem ☹

bashka
26. jan 2010

cav emkaa, u nas zarucene funguju makove rybicky... 😀 vies ake? A nepapat priiilis vela ryze, co sice zboznuje, ale odtial potial...
no a buduci utorok uz dojdi 🙂

emkaa
26. jan 2010

neviem ake, ake?

bashka
26. jan 2010

aaaale, take, ako aj v party mixoch byvaju s tycinkami a podobnymi tvarmi, take chrumajdy, daju sa aj samotne kupit...pockaj, skusim dat link
http://www.dadaplus.sk/product/images/PARTY MIX...

bashka
26. jan 2010

😀 😀 😀 no tak v tomto party mixe asi nie su makove rybicky, ale uz isto vies ake myslim...tak hladaj...nie sice najzdravsia alternativa, ale ked nic ine nezabera tak toto urcite 😀 Teda u nas 😵
Zdravsie by boli lanove semiacka pomlete davat do jedla, alebo probiotika, pripadne ovocko, ale uz si asi vyskusala vselico, ze...

emkaa
26. jan 2010

myslela som na tie, len sa mi to nezdalo 🙂
ovocie mu davam kazdy den ... aj jogurt papa ak nie kazdy, tak obden urcite, ale prave citam, ze obsah probiotik v jogurte klesa kazdym dnom skladovania, takze mozno v nich nakoniec ani nie su ziadne 😒
skusime lanove semiacka ..
vdaka 🙂

skrutka11
29. jan 2010

baska, to ktora si bola? Zuzana, to bola ta kucerava, ze? a ty si bola ktora? Ta s tou malou princeznou, co sa nam zdravila na ulici? Jezis maria ja ca zasa picnem. Inak dnu som bola aj s drobcom. Inak som sa pytala ci chodievaju tie baby co tam boli na net, ci poznaju konika, tak sme sa asi nepochopili 😀 maly spal a nechcela som ho vytahovat a Zuzana povedal, ze tam este poriadne nikto nebol, tak reku len kuknem a zastavim sa neskvor, ale drobec sa potom uz certil, tak som to vzdala. Ale vyzera to tam super, uz sa tesim, ked bude Alexander vacsi. Inak mate skusenosti s tou babou, co robi plavanie babatiek doma vo vani?

bashka
29. jan 2010

skrutka, ja som sedela na zemi hned ako si vosla do herne. A okrem Zuzany a mna plus mojej malej tam nebol este nikto. 😉

skrutka11
30. jan 2010

bashka 😕 ale ved tam bola este jedna taka tehu nie?

bashka
30. jan 2010

😀 😵 😎

angellinka
30. jan 2010

skrutka-pekny clanok 😉 este si pockaj,kym ti malinky bude v noci spinkat,niekomu zacne sam od seba,niekomu ani doteraz,vsak Bash 😝 😝
takze ste sa nestretli v MC? a kto bola ta tehu?? 😀 😀 😀 ja som to nebola veru 😨

bashka
30. jan 2010

no jo, ta moja uz prespala 2 krat za cely zivot od vecera do 5.00 rana...tie datumy mam zapisane 😀 😀 😀 Ale teraz mame celkom dobre obdobie, sice mrnci, mrvi sa a vykrikuje dost casto, ale treba ist k nej len raz dat mliecko...takze da sa 😵

skrutka, IP 😉

skrutka11
1. feb 2010

angellinka a bashka... teda ja mam z mien aj tvari taky šalat, že potrebujem minimalne 2 stretka aby som rozpoznala kto je kto. Takze nabuduce sa znova tesim do MC a hlavne na mna kyvat a mávať, aby som Vás spoznala 😀

skrutka11
2. feb 2010

baby, tak jako že tu nikto ešte neni? Ha?? 😀 budicek vstavame... tak ako ja som v podstate hore uz od druhej rana 😠 drobec štrajkoval

bashka
6. feb 2010

No esteze tej Kisske sa narodila dnes Barborka, inac nenapise nikto a neviem kam by sme sa prepadli 😕 3400g 50cm...gratulujeme 😵 😵 😵

evitkamalicka
6. feb 2010

gratulujeme

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
7. feb 2010

No jasne, lebo teraz ste vsetci zalezeni na facebooku 😝 Mna facebook bavil tak pred 5 rokmi, vtedy tam nebol nikto a kazdy koho som tam volala vravel, ze blbost, ze pokec je lepsiiiii 😀

skrutka11
7. feb 2010

no ahoooj, konecne ste tu 😀

Kisske gratulujeme

Inak mne muž prišiel minuly tt s nejakou cholerou domov, bo v robote su vsetci chory, tak nech to mame aj doma no a uz tyzden sa to drzi aj mna. Takze som rada, ze sa kedy tedy vyspim, maly je hore kazdu hodinu niekedy 😝

skrutka11
7. feb 2010

Miska, fakt ma mrzi ta kava, ale tento tt ak budes free, rada dobehnem ako este stale mozeme 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
8. feb 2010

Kisske gratulujeme, vitaj na svete Barborka! 🙂

angellinka
8. feb 2010

JEEEJ aj my kissek blahozelame.Skore zotavenie a vela mliecka!!! 🙂

csikike
8. feb 2010

angel, blahozelame ku kocke 😉 , ja som vedela, ze to bude baba 😵
samozrejme aj kisske k barborke

evitkamalicka
9. feb 2010

angel gratulujem k dievcatku, parada 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
9. feb 2010

my uz sme zapisani u nas v madarskej...lebo inac nemame sancu vobec, cez leto jej niektora babka da rychlokurz a od septembra sup 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre