Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
23. jún 2010

Leuške tiež všetko naj naj naj

skrutka11
23. jún 2010

ozaj chodite niekto do MC? ja by som už rada išla, maly už lozí o dušu a aj sa mi stavia, tak by to už bola zábava, doma sa už nudí niekedy

Ozaj, takto chodime právať a takto sa aj fotíme 🙂

csikike
24. jún 2010

skrutka, super foto,
ja do MC asi nie, lebo mi divne spia deti, takze moc nestihnem
ozi, kolkokrat vam spia deti?

tamka84
24. jún 2010

no ja už sa do toho MC chystám pol roka, keď nie viac....ale už asi ani nezačnem chodiť..najprv ma jedna mamička odplašila, lebo že tam chodia choré deti ktoré nakazia ostatné, a teraz zase už MC bude mať letné prázdniny, tak preto nie. Ale aj mne malá spáva od 12tej do pol 4tej, takže kým sa napapá, oblečie a vychystáme tak už príde aj manžel s roboty, a to sa mi už nechce od neho nikam chodiť 😀

tamka84
24. jún 2010

skrutka super fotka , a to sa tie deti vôbec neboja? ja už lutujem že som nezačala s malou chodiť plávať, teraz má také obdobie že ju nevieme dostať do vane sa kúpať večer, a vlasy umyť to už ani nehovorím....taký rev spúšťa že to musí celý barák počuť. Neviem čo sa s ňou porobilo, kým bola menšia sa jej kúpanie páčilo...a neviem si predstaviť že by sa takto ponorila pod vodu 😒

skrutka11
24. jún 2010

dakujem dievčence,

vobec sa neboja, aspon ten moj zatial nie. Az sa cudujem, ze to takto krasne zvlada. Ja fakt ani neviem, kedy stihne zadrzat dych 😀 ale nastastie som ho este neutopila

bashka
24. jún 2010

csiki, aj mna sa pytas? Malinka strieda dni spave a nespave. V spavy den prespi fakt cely den a v nespavy spi asi 10 krat po 5 minut no na slak trafenie 😝 Ale ja viem, ze teba zaujimaju tie vacsie deti 😉 Barbi spavala od 8 mesiacov len raz.

tamka, no inac fakt, ja by som tam svoje chore dieta nezobrala a vsimla som si, ze tam chodia soplave, no hruza...minulu stredu sa Barbi aj Norbi naraz nakazili presne tam, chudata take horucky, ze dovidenia. Co im sibe, tym materiam? Ale zas pravda je, ze ked maju volaco chytit tak chytia aj v obchode, aj na ulici, no.

skrutka, super fotecka, aj ja mam taku, mame taky podvodny fotak tak sme santili raz na plavarni...bez malej pod vodou, samozrejme 🙂

csikike
24. jún 2010

bash, prave na malu som sa pytala... lebo moja zacala byt daka spava, niekedy by spala aj 3x denne 😲
a tomi tiez spava uz celkom slusne na obed, niekedy aj 2 hodiny 😵
ja by som tak pod vodou nevedela byt, neviem sa ponorit, ked si nedrzim nos
bash, ja tu mam tvoju knizku nachystanu uz od aprila, ale neviem sa vymotat a aj pre malu darcek pomaly vyrastie, ale deti este maju sople, takze sa snazim vyhybat kolektivu

sonenschein
24. jún 2010

ahojte nejako sem malo chodim musim sa polepsit dakujem za gratulacie
a tortu nam robili v Topolnici, tam davam vzdy robit aj svodobna bola odtial vlastne vsetky 😀

a to odplienkovanie ani neviem ako a uz je bez plienky, najskor to boli 2 tyzdne prania a prania a potom som ju vzala aj von bez plienky raz sa pocilala a od vtedy nie. Ale nepyta sa vzdy ju musim dat takze caka pasivne do dalsieho cikania, a ked sa pozabudnem tak smola 😀 nastastie to sa casto nestava 😎 pyta sa len ked ma ist spat este cikat este cikat stare zname zdrzovacky. takze pred spanim aspom 5x cika a potom vydrzi do rana. Nechapem preco sa nepyta aj cez den ale neva

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andika10
29. jún 2010

prosím vas neviete kde by som našla detskú zubárku v okolí šale, galanta alebo nitra. dik za odpovede

bashka
4. júl 2010

@andika10 Vsak skoro kazdy zubar berie aj deti, teda aspon ti, ktorych poznam, neviem ci je niekde v okoli len cisto detsky

No a malinka Heidi uz je na svete, tesime sa a gratulujeme angellinke 😵 😵 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andika10
4. júl 2010

@bashka dik pekne, veď sa po neakej poobzeráme

sonenschein
4. júl 2010

Gratulujeme Heidi, 😵 prajeme vela zdravicka a tesime sa na dalsiu kocku v time 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
5. júl 2010

no pani maranesi,fesni ste,fesniiiii 🙂 Kto vam fotil? Mali ste takeho speci fotografa, ci len tak, hostia? A ako to cele dopadlo? Vsetci spoko?

klaudia74
5. júl 2010

Aj my gratulujeme angellinke! 😵

evitkamalicka
5. júl 2010

ahojte,
aj my sa pripajame ku gratulacii novopecenej maminke 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
6. júl 2010

angel, gratulujeme 😵

ria81
6. júl 2010

Aj my sa pripájame ku gratulácii, angelinke aj maličkej Heidi prajeme veľa zdravia 😵 😵 😵

angellinka
8. júl 2010

Dakujeme vsetkym!!Uz sme od vcera doma 😉

csikike
8. júl 2010

angel, od vcera? ved to mala iba 3 dni, dako ste sa ponahlali...
a ako norbi? chodi stale ocumovat?
drzte sa

angellinka
10. júl 2010

csiki-noooo,porodila som rano v nedelu,a v stredu na obed nas pustili.Vsetko bolo ok,tak sme isli.
Norbi bozkava,objima,samozrejme si vyzaduje viac pozornosti,ale tak to vsetko patri k tomu 😉

bashka
11. júl 2010

dojdite dnes na koncert o piatej...capre zo saly pred MsU 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
12. júl 2010

nechcete niekto tohoto havka? polrocna sucka, darujeme do dobrych ruk 🙂 Aj s budou 😵

elenita
13. júl 2010

Ahojte maminky. dlho som tu nebola, lebo na byte nemame este net.
Miska, dodatocne gratulacia k svadbicke, ako bolo?
Babulky, nevedeli by ste mi , najlepsie z vlastnej skusenosti poradit, kde v SA robia manikuru a pedikuru a v akych cenovych relaciach sa to pohybuje?
diky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre