Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
15. júl 2010

ahojte kocky,
ja sa pripajam k elenite. Tiez by sa mi to zislo vediet, kde robia dobru manikuru a hlavne, kde robia slusne gelové nehty. 😵 Ideme na svadbu, tak nech dajako vyzeram.

Inak moj drobec kasle uz asi 4 den, jak taky stary chlap, ale berieme Hedelix a tak dufam, ze to bude ok. Doky tvrdil, ze pokial nie je teplota, netreba ist na pohotovost, lebo by mu dali antibiotika a to zbytocne. Sme teraz u nasich na vychode, takze moj doktor je len na telefone 😨

angelinka, krásne meno ste dali malej. Ako ta to napadlo? Ja by som tiez rada nejake ine meno, ale mam strach experimentovat. Som bábovka, ale mozno dalsiemu babu dame tiez zaujimave meno. Je fakt krasne a pre krásnu mladu dámu 😉 aj ked som ju este nevidela

klaudialip
15. júl 2010

@skrutka11 ahoj,mam znamu ktora robi gelove nechty na rukach aj nohach a viem ze su velmi pekne a je aj lacna.tak ked mas zaujem posli mi postu a ja ti poslem na nu kontakt

klaudialip
15. júl 2010

Som rada,ze su tu aj STM zo Sale,dufam ze to plati aj na okolie.Sice v Sali nebyvam,ale byvala som na Veci a teraz byvam vo Vlcanoch. Mate niekto cerstve informacie o nemocnici v Galante?
Ako to tam chodi,ako sa spravaju sestricky a podobne.

evitkamalicka
15. júl 2010

@klaudialip poviem ti o take 3 tyzdne co noveho, kedze budem co chvila rodit 😉

klaudialip
15. júl 2010

@evitkamalicka beriem za slovo,nepocula som o nej zatial dobre veci,ale to je asi individualne 🙂

evitkamalicka
15. júl 2010

@klaudialip ja som tam pred 21 mesiacmi rodila cisarskym prveho synceka a nemozem povedat krive slovo, bola som spokojna, ale tak uvidime co bude teraz

klaudialip
15. júl 2010

@evitkamalicka drzim palce,aby boli mile a vsetko dobre vyslo a potom daj vediet

evitkamalicka
15. júl 2010

@klaudialip dakujem, urcite dam vediet....v utorok tam idem do poradne k primarovi tak uz by som mala vediet aj termin cisarskeho, pevne verim ze do konca mesiaca to budem mat za sebou

suzanna85
15. júl 2010

ahojte🙂 aj ja pochádzam zo šale 🙂)))

evitkamalicka
15. júl 2010

@suzanna85 vitaj 🙂

klaudialip
15. júl 2010

@evitkamalicka a aj teraz ides cisarskym?tusim normalne sa uz ani nerodi 🙂

suzanna85
15. júl 2010

@evitkamalicka dakujem 🙂

evitkamalicka
15. júl 2010

@klaudialip ano aj teraz, pri prvom som musela, lebo som mala nejake problemy a teraz kedze vraj nie je este odstup dva roky a viac tak idem znova, ale ja som aj rada, ja sa normalneho porodu bojim jak cert kriza

klaudialip
15. júl 2010

@evitkamalicka to sa bojim aj ja,ale ze vraj sa to da.som nevedela ze ked nie su dva roky tak mozes ist cisarskym

bashka
15. júl 2010

eviiiit, to fakt? Nechces aspon vyskusat? Mozno sa podari...ved to vobec nie je nic strasne. 😉

No a dajte vediet tie nechty, ze by som aj ja isla, este v zivote mi okrem mamy nechty nikto nestrihal 😀 😀 😀

svetluska4
16. júl 2010

ahojte kocky,
ja mam kamosku na nechty v Galante (byvala kolegyna)robi fakt pekne nechty, ja som si dokonc adoniesl apredlohu a urobila podla toho. Ked mate zaujem , napisem do IP.

evitkamalicka
16. júl 2010

@bashka ani nahodou, netuzim po bolestiach

csikike
16. júl 2010

mne nechty robi mama, takze mam o starost menej 😀
akurat vcera som si ich dala dole
bash, kedy sa uz stretneme? ja von chodim az neskoro vecer, lebo tieto tepla moc nemusim 😅

bashka
16. júl 2010

csiki, ved dofrcte poobede niekedy, navecer, napustime detom bazen a mame na dvore tien, da sa celkom...alebo v pivnici, tam je teraz supeeeeer 😀

angellinka
16. júl 2010

skrutka-dakujeme!!a ako ma napadlo dat meno Heidi?neviem ci poznate rozpravku o dievcatku z hor,volala sa Heidi...uz od malicka sa mi ta rozpravka velmi pacila,a som si povedala ze ked budem mat raz dceru bud e sa volat HEIDI 😉
ja chodim na pedikuru,aj manikuru do jedneho salona tuto v Sa,ked chcete baby kontakt napiste IP,a mimichodom som velmi spokojna.Aj teraz v pond idem,chudiatka moje nohy 😝 a hned mi urobi aj francuzsku...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
16. júl 2010

miska, som na FB, Elena Lencesova 🙂
@evitkamalicka, uz sa Vam to krati, drzime palce 🙂
Ja som bola s porodnicou v GA velmi,velmi spokojna, aj so sestrickami, leby som mohla, hned si tam idem aj po tretie babo 😀

klaudialip
25. júl 2010

ahojte,boli ste niektore na 3D ultrazvuku?pacilo sa vam?a v akom meste ste boli a v kolkatom mesiaci?platili ste nieco?

skrutka11
25. júl 2010

klaudi my sme boli v GA a stalo to 30 Eur. kvalita nič moc, ale ked vieš, že ten fliačik je tvoj, tak je to krasne. Kvalitou myslim, že pre laika su to take machule ale kvalita obrazu bola super. v GA to robi myslim len jeden doktor, ako sa vola...je tam to zdravotne stredisko pri bille v centre. Najdem a napisem

evitkamalicka
25. júl 2010

@klaudialip ja som bola v Galante, robi to dr. Havranek a bola som spokojna, podla mna aj kvalitou to bolo fajn, poslem stranku do IP

klaudialip
25. júl 2010

@evitkamalicka dakujem,a asi sa tam treba objednat vsak?platila si za to nieco?

evitkamalicka
25. júl 2010

@klaudialip ano treba sa objednat, platila som tusim 35€ ale nie som si ista

klaudialip
25. júl 2010

@evitkamalicka a bolo to kvalitne?skrutka pise ze kvalita nic moc

evitkamalicka
25. júl 2010

@klaudialip ja som bola spokojna

evitkamalicka
25. júl 2010

a to ma upozornoval, ze mozno nebude vidiet nic ked mam velku nadvahu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre