Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
29. nov 2006

zabka, a este krajsi darcek bude, ked sa vratite 2 😀

zab_ka
autor
29. nov 2006

ty vyryvadlo jedno 😠

csikike
29. nov 2006

uz si po obede?

zab_ka
autor
29. nov 2006

ano prave som prisla, som spokojna napapana ale strasne sa mi dnes chce spat

zab_ka
autor
29. nov 2006

co ty? este sa len chystas?

csikike
29. nov 2006

ja som dnes mala taky ranko-obed- 2 v 1, dala som si parky 😀

csikike
29. nov 2006

do kolkej si dnes? Nemas tie foto?

zab_ka
autor
29. nov 2006

jaaaj tak vydrzis dom ... ja budem asi do siestej, neviem podla toho ako to dnes pojde ... mozno pojdem do obchodu nakupit papat

foto pohladam, ale len nejake, segra mi ma zajtra poslat, tak snad nezabudla

zab_ka
autor
29. nov 2006

si tu? mam nejake foto, nic moc,a le ked si zvedava na prostredie 😉

csikike
30. nov 2006

Ahoj, prepac, vcera som mala kopec prace a bola som tu do 18 tej, ale nestihala som, samozrejme, ze som zvedava na fotky 😉

zab_ka
autor
30. nov 2006

dobre rano, vsak som si vsimla 😠 (ja som ti aj fotecky pripravila, ale vecer som ich musela vymazat), dnes vsak presvedcim admina, nech mi da photophiltre a nahodim nieco

csikike
30. nov 2006

vazne mi je to luto, ale mam kopec prace a ani neviem kde mi hlava stoji 😔

zab_ka
autor
30. nov 2006

ved ja nic, len som nemohla kvoli tomu vypnut pc, reku kaslat na to (odkedy to tu admini vynovili neviem robit ani s pc ... idem im napisat

csikike
30. nov 2006

a nevies si to stiahnut? Alebo sa to asi neda, vsak? A merania sa daria? Ani ked vsetko pomeras nebudes moct ist skor domov?

zab_ka
autor
30. nov 2006

no nenainsatluje mi to 😠 , jednak sa im ani nedivim, ze to tu zakazali ale maju n ato aj dobry sposob, admin ti to povoli od seba z kancliku a ty si len updatujes software v pc, je to sikovne, lebo kazdy den moze pribudnut nieco nove a nemusis cakat, kyms a raci niekomu dvihnut zadok a prist sa pozriet

uz som pisala mojou uzasnou anglictinou, tak som zvedava na odozvu, ci mi to prejde

problem s fotkami totiz je, ze su velmi tmave niektore a treba ich doladit, aby si tam nieco vydela (kvoli ich uzasnemu pocasie, fotit po stvrtej nema zmysel, vsetko je tmave 😠 ) ale ked svieti slnko, mam nadherne zabery (ved uvidis, sa vytesujem z niektorych fotiek 😵 )

zab_ka
autor
30. nov 2006

no klop klop dari sa ... ale ked skoncim tu, coz dufam bude piatok, idem robit dvijrozmerne chromatogramy, cize vyrabat skvrny a kopceky 😀 a to este len bude piplacka

coo ty este stale tolko roboty?

csikike
30. nov 2006

uz som nedockava, takze sa veeeeeeeeeeelmi tesim, dufam, ze ich neprepasnem ako vcera

zab_ka
autor
30. nov 2006

nebojkaj a asi ich dam k sebe na pokec, nech tu nikomu nevedia (alebo nevies o inej stranke, kde mozem mat fotky?

csikike
30. nov 2006

praveze neviem, myslis, ze by sme tu vykecavali?

zab_ka
autor
30. nov 2006

nepochopila som otazku 😕

csikike
30. nov 2006

IP

zab_ka
autor
30. nov 2006

dnes moje bunky este spia 😀

zab_ka
autor
30. nov 2006

no tak admin ma zrusil, ze mam pouzivat gimp 😠 a ten je tak na dve veci

csikike
30. nov 2006

tak mi posli tie foto mailom, nevadi, ze bude tma

zab_ka
autor
30. nov 2006

😀 ked bude cas, idem opat mrknut dole na vzorku, snaaad to pojde

csikike
30. nov 2006

drzim palce, nevies nahodu dake dobre stranky na vianocne zdobenie

zab_ka
autor
30. nov 2006

nie to neviem, ale ak najdes hod linky, nech sa inspirujem, ja som velmi chcela byt vzornou zienkou a pripravit krasne vianoce ☹ , az na rok

zab_ka
autor
30. nov 2006

csiki, prave stahujem spat od sestry svoje fotky, takze poobede, ti mozem ukazat, kde to zijem 😵

zab_ka
autor
1. dec 2006

ahojte, konecne som na chvilu hodila fotky z Holandska na MS, mrknite ak ste zvedave

zab_ka
autor
4. dec 2006

Dobre rano Sala 🙂
1) oznamujem, ze nie sme nastavajucimi rodicmi pre tento mesiac 😎 (oznam hlavne pre vesticu 😀 )
2) mam fotecky z holandska, ak si chcete mrknut http://fotky.azet.sk/moje.phtml?i9=9904f173ed36...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre