Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
4. mar 2008

hlavne a nech vam robi radost kazdym dnom vacsiu 😉
ten nas krpec uz stvara take cisla, ze neviem, ci plakat alebo sa smiat od zufalstva 😔

csikike
5. mar 2008

zabi, nemas dake nove foto?

evitkamalicka
5. mar 2008

ahoj fredi, chcem sa ta nieco opytat? ked chcem rodit v Sali, tak sa tam musim ist nejak dopredu zahlasit alebo ako to funguje? dufam ze nemocnicu nezrusia, lebo som citala ze od 1. jula by mali zrusit vsetky lozkove oddelenia ak im to prejde, potom som zvedava ako sa budem terigat do BA ked to na mna pride, lebo v Galante rodit nechcem

csikike
5. mar 2008

evi, nemusis sa zahlasovat nikde, predpokladam, ze pri poslednej kontrole ti gyn. povie, ze si mas zbalit kufre a ist do nemocky na prijem, zazvonis im, das im papier od gyn. a uvitaju ta... a ked nahaodu nestihnes ist na poslednu kontrolu tak si pobalis veci (predpokladam ze od 38tt budes mat nachystane pri dverach) a ides.
Mne vtedy vraveli, ze postupne sa bude rusit lozkova cast ale porodnica by mala zostat, planovali rekontrukciu, takze asi to zostane 😉

evitkamalicka
5. mar 2008

fredi, tak to si ma potesila, dufam ze porodnica fakt ostane

csikike
5. mar 2008

to som rada, ja na nich vazne nemozem povedat nic zle, ani na lekarov ani na sestricky, vsetky boli ochotne 😉

zab_ka
autor
5. mar 2008

ahojte, foto mam akurat vcera som stiahla do pc, ale momentalne pri sebe nemam 😒

csikike
10. mar 2008

ahojte kocky, tak aky ste mali vikend?

ivica.
10. mar 2008

ahojte babule, viete niečo nové o šalianskej pôrodnici? mne kamoška hovorila, ževraj majú zrušiť komplet celé poschodie. tak som z toho sklamaná, lebo som plánovala, že pôjdem tam ☹(
a ešte ma strašila, že potom budeme musieť ísť buď do nitry, alebo nových zámkov, lebo v galante nás nemusia zobrať, keďže je to iný okres. ale ja si myslím, že je to blbosť, veď to na mňa príde, tak ma predsa musia zobrať všade kde by som sa práve nachádzala, no nie?

evitkamalicka
10. mar 2008

ivica ja netusim vobec ci to zrusia alebo nie, ale ak ano tak ja budem urcite v tom pripade rodit v BA na Kramaroch

ivica.
10. mar 2008

hm evi, mne sa práveže nechce nikam trepať do iného mesta, tu v šali mám nemocnicu na pár krokov 😒
a na knižke sa píše čosi o tom, že posledné dni sa má chodiť na kontroly už do vybranej pôrodnice...tak neviem.
ale keď csikike píše, že bola u svojho gyn. na poslednej kontrole...tak asi netreba.. .som z toho jeleň 🙂

ivica.
10. mar 2008

bashka - občas sem nakuknem, ale skôr píšem do augustoviek 🙂 tam som akurát v dianí 🙂

evitkamalicka
10. mar 2008

ja som si uz zistila ako to funguje na kramaroch a tam mozes ale nemusis chodit k nim do poradne mesiac pred porodom...ja by som zas radsej rodila niekde kde to aj vyzera pekne a kde maju nadstandrad a moze byt aj otecko na izbe a na kramaroch to teraz maju novo zrekonstruovane, ale to je az ta druha moznost keby zrusili Salsku nemocnicu

ivica.
10. mar 2008

evi - prosím Ťa, koľko sa tam pripláca za nadštandard na deň?

evitkamalicka
10. mar 2008

ivica trojpostelova izba 200,-, dvojpostelova 500,- a ak chces byt sama tak 1000,-

evitkamalicka
10. mar 2008

a manzel plati 1000,- za noc

ivica.
10. mar 2008

evi - ďakujem. dúfam, že to v šali predsa len nezrušia 🙂 ozaj, budeš chodiť cvičiť ?

evitkamalicka
10. mar 2008

ivi este neviem ako na tom budeme, ak bude vsetko ok a lekar nam nezakaze tak ano

sonenschein
10. mar 2008

Ivica a ty chodis cvicit? Ja som uz bola par krat ale nevychadza mi to cez tyzden som BA, mozm az ked budem materskej. Urcite odporucam 😵

sonenschein
10. mar 2008

evitka v Ga je to tiez celkom slusne nemusich chodit az tak daleko na kramare, a manzel moze byt pri celom porode. Treba ist na exkurziu, mne sa tam velmi pacilo a chcem tam rodit 😎 je tam aj nadstandardna sala a aj apartman za 500 Sk na den.
A izby su tiez slusne.

evitkamalicka
10. mar 2008

sonen ja Galantu vseobecne neznasam a na nemocku som pocula aj zle aj dobre,tak uvidime, v BA na kramaroch mi robi sesternica na detskej chirurgii, takze tam by bolo o mna dobre postarane ak nam tu Šalu zrusia

sonenschein
10. mar 2008

aha tak to je dost dobry dövod 😉
majte sa padam do auparku papa

sonenschein
10. mar 2008

ivica - jasne ze ta vezmu aj GA to je hlupost ze nie 😎

sonenschein
11. mar 2008

Dobre ranko, vcera som hovorila s Bashkou este je v nemocnici ale ma sa relativne dobre.
Stou porodnicou je to tak ze ak si zavolas sanitku tak ta vezmu len do NZv alebo NR ale ked pojdes sama mozes ist kam chces aj do GA a musia ta odrodit.

ivica.
11. mar 2008

Ahojte šalanky 🙂

Lucka, ďakujem za rady, hneď mi odľahlo zo srdca, len keby si ešte povedala, že šaľu nezrušia, bolo by mi lepšie 🙂
ja chcem chodiť cvičiť, ak doky povie, že oki, ale chodí sa až od 20 tt.
ja síce tiež robím mimo, ale vo štvrtok je cvičenie o 18hod. tak to presne stihnem prísť 🙂
Lucka, ešte sa Ťa opýtam, či si normálne nabehla do Ga, že si to tam chceš pozrieť a oni Ťa tam pustili, alebo si to mala s niekým dohodnuté?

ivica.
11. mar 2008

a čo je s Bashkou?

sonenschein
11. mar 2008

Ahoj Ivica,

vies mi sme mali v GA a aj v SA taku malu exkurziu, zorganizovala ju Emoke ktora precvicuje v SA, bolo nas viac tehuliek 😀 Najlepsie by bolo dohodnut sa snou alebo priamo s vrchnou sestrou v GA na termine kedy sa ti moze venovat. Bola velmi mila. Alebo ked zacnes cvicit sa zasa nazbiera viac zaujemkin a pojdete spolu.

Kludne mozes chodit cvicit aj skör, v Studiu pre zeny sa dozvies aj vela uzitcnych informacii ohladom porodu, minule sme mali prednasku o babysatkach a tak. A kupila som si tam aj uplne super olejcek na brusko proti striam, 130 Sk vydrzi dost dlho a som snim velmi spokojna je to lepsie ako krem.

bashka mala minuly tyzden bolesti tak si ju nechali v nemocnici musi lezat aby skör neporodila zacina 35 tt.

sonenschein
14. mar 2008

Dobre ranko 😵 ako sa dnes mate maminky tehulky?

Csikike a ty? Tomik poslucha, ochvilocku bude uz aj ja v SA potom budeme spolu kocikovat 😉
co vravis na plavanie babetiek? keby nieco bolo v okoli hned by som sla 😀

bashka
15. mar 2008

Caute, uz ma pustili...jaj, ale som happy, sice este musim lezat, ale doma je to o inom.
Sonen, plavanie babatiek je v Galandii v Galante

sonenschein
17. mar 2008

Ahoj kocka vitaj doma 😉
super tak budeme chodit s Kisskou do galandii 😉

zelam vsetkym krasne ranko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre