Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

kisska
5. júl 2008

evitka - ked sa vratis, mozem si ta na par dni pozicat? By sa mi zisla doma tehulka s hniezdiacim syndromom 😀

csiki - ze pozdravujem svokru 😉 Maly ako? uz je zdravy?

Babule nemate niekto marhule na lekvar? Dostala som bednicku padanych, zavarila som jeden den 7 poharov a ze dalsi den budem robit lekvar a tie potvory za noc zhnily 😒

bashka
6. júl 2008

Ahojcek Kisska...no nevyslo nam to tento weekend. A co si nepovedala skor tie marhule? My mame 2 velke stromy v zahrade, skoro vsetko popadalo a zhnilo, len trosku co sme pojedli, nezavarame ani lekvar nerobime, lebo nelubime...teraz som volala mame, ci este su a ze uz len na zemi 😒 Ale susedia maju take neskorsie tak sa opyta, ci s tym budu nieco robit, potom sa ti ozvem...Tak aspon vies kam mas prist na buduci rok 🙂

csikike
10. júl 2008

ahojte kocky, uz sme boli zufalo dole, tak co sa deje, kazdej asi vyhovuje toto pocko na prechadzky, co?

sonenschein
10. júl 2008

Ahoj ako sa mate, chvilku mam cas mala spinka tak som sem mrkla. Dnes som bola na prevez s palcom a vraj je "pekny" 😅
tak lutujem ze neviem poriadne chodit hned by som sla von, dnes snou bola mama 2x hodinu a pol. A ja som dospavala, ta moja krpana v noci nespi teda da riadne zabrat. cez den spinka v pohode ale v noci vie byt hore aj 3 hodiny v kuse. a este aj nepravidelne papa tak nikdy neviem ci si mam odsat alebo pockat na nu 😕 opica jedna ale ked sa usmeje je najkrajsia na svete 😵

Csikike do akej nadoby odkladas do mraznicky mliecko? Je to skoda vyhadzovat?

Bashka ako sa mate? Potom dame zasa niekedy stretko vo Vieche ako naposledy 😵 😉

sonenschein
10. júl 2008

Bashka ty si zmazala album?

csikike
10. júl 2008

son, ja som kupila tie via kelimky od aventu a patricne ich vyuzijem aj teraz, teraz robim do nich kasu malemu, zohrievam mu v tom jedlo a tak, uz nemam zasoby mlieka

csikike
11. júl 2008

tak, od dnes nemame druhu plienocku, parada 😵

kisska
14. júl 2008

Ahojte babulky - bashka, skoda, ze nevyslo, tesila by som sa na vas. Ozaj uz satkujeme o sto milych dvesto. Maly si uz konecne zvykol. Cez vikend sme boli na chate v Hornej Marikovej a bola som s nim v satke v lese. Az na tie kopce, ked vypluvam dusu aj sama, nieto este so 7kg zatazim, bolo super. Tych marhul je vazne skoda, ale ako hovoris, na buduci rok som u vas ako na koni 😉
Babule v stredu mam auto, idem s malym k ortopedovi... skocime von? Okolo 14,00 by sme mali byt naspat. Sonen, dokedy budes mat problemy s nozkou? Mala je inak vazne uzasna, uz ju chcem vidiet nazivo!!!
Csiki - mali ste ortopedicke nohavicky doteraz? Tyyyy brdo, ja sa modlim, aby nam ich dali dole uz teraz ,aj ked maly sa uz vrti aj s nimi....

Ozaj dievcata, neviete o nejakej praci na doma, co sa da zvladat pri krpcoch? Je tu nejaka agentura, ktora nieco podobne ponuka? A netreba sa registrovat za poplatok ani platit "vstupne"?

csikike
14. júl 2008

kiss, hej doteraz sme mali, a ani nevies ako velmi som sa bala, ci to uz bude mat dobre, ale nastastie bolo vsetko OK a teraz uz lezie ako dabel, sice to aj predtym, ale teraz je ovela rychlejsi
a keby si vedela daku dobru robotu, tak mysli aj na mna 😉

evitkamalicka
14. júl 2008

ahojky kocky 🙂

maminecka26
15. júl 2008

ahojte maminy.... tak dlho som tu uz nebola.... dako mi maly zabera vsetok cas.... teraz ked uz lieta ako blazon, nemozno ho ani na sekundu nechat sameho... vzdy je tam kde netreba.... sonen gratulujem k malinkej.... je peknucka....

csikike
16. júl 2008

baby, tak, co, bude dnes to stretko?

kisska
16. júl 2008

jaaaaj csiki - bola som tu rano a ked nikto nic, tak som isla rovno domov, poslem ti moje cisielko a dame si vediet.
Inak ortopedicka nam dnes zrusila postolky!!!!! 😀 mame prist az ked maly bude mat 8 mesiacov. Tak hned dnes vecer zaspal na brusku... tak som zvedava, bojim sa nechat ho tak spavat, ale ked sa tak ulozi sam, tak co s nim....
Ozaj neviete, po kolko predavaju v Matuskove broskyne? Isla som dnes okolo, ale nemala som cas zastavit sa (samozrejme som k dokine meskala)... mame dasli artikel na zavaranie 😝

csikike
17. júl 2008

kiss, vidim, ze zavaras vo velkom 😉
a super, ze ste bez postoliek, nastastie uz aj my 😵 a kludne ho nechaj tak spat, moj maly spi tak od 1. mesiaca, aj ked tiez som sa bala, ale inac spat nechcel.
Tvoje cislo mam, ja som doobeda bola s drahym v GA, ale poobede sme sa stretli nahodne vonku so son

bashka
17. júl 2008

A ja som vas videla 🙂 Na pesej. 😉

Dohodnime to stretko. Zajtra poobede?

csikike
17. júl 2008

bash, ja som za 😉

kisska
17. júl 2008

hmmmm, ja nemam zajtra auto... budem mat v pondelok, idem zase na masaz... tak si dajte za mna zmrzku 😉

kto si nas da aj v pondelok? 😀

csikike
17. júl 2008

ja idem v pondelok s malym cvicit...
😖

bashka
18. júl 2008

Csiki, ja mozem dnes poobede, cinknem Son a dohodneme...
Kisska aj v pondelok mozem 😀 Ja mozem vzdy. Cely den som aj tak vonku s malou, ona mi doma nebude 😒 ...takze v poho. Ozvi sa 🙂

kisska
18. júl 2008

csiki - kedy a kde cvicite?
Bashka - oki, cinknem ti, ked sa budem blizit 😀 Kedy ti to inak vyhovuje? Ja mam masaz do cca 12. uvidime ako sa bude tvarit maly, ci ma necha ist hned, alebo sa budeme musiet zastavit aj doma..

csikike
18. júl 2008

kisska, asi pojdem okolo 10 tej.
Kedy to dnes bude?
ak sa mi podari, tak pridem aj v pondelok, ale neslubujem, konecne bude mat drahy ranne, takze bude chciet byt s malym

bashka
18. júl 2008

Csiki, Sonen dosiel dnes mangelik, tak nic. A ja som akurat odovzdala malú mame...A co cvicite?

csikike
18. júl 2008

bash, neurologicka nas poslala, ale nekomentujem... 🤐 , tak nic, idem von aj tak, maly je dnes extremne podrazdeny

kisska
18. júl 2008

babule zase spln?
csiki - ved sa moze pridat aj drahy:o))) Aj ked ma maly posle domov, tak mozno okolo jednej by sme mohli dat niekde rande 😀 Zalezi od pocka, ked bude vtedy prazit slnko, tak pojdem az neskor...

bashka
18. júl 2008

Csiki som myslela, ze k Emoke chodite nieco cvicit...dufam, ze nas neposle na nejake taketo veci, malej sa nechce past koniky, ale no a co, nech nepasie. Na brusku vydrzi tak max. minutku s nosom zarytym do podlozky...a spusti plac...tak ju nutit nebudem

Kisska jasne, ked bude brutus teplo tak az neskor...ale zavolame si este

Majte pjekny weekend 🙂 😉 😵

csikike
18. júl 2008

bash, co si zmazala albumik?
baby, ja mam dnes neskutocne umrnkane dieta, normalne vaham, ze drahy zostane na materskej a ja idem robit 😅

bashka
18. júl 2008

Csiki, ja ho mam umrncane uz tri mesiace...no ale co, vraj po mame...ze ja som bola najhorsie decko na svete mama hovori...moji surodenci totalni anjeli oproti mne 😖 🤐

Albumik niekedy urobim zas...mame uz asi 2 miliony fotiek tak sa mi tazko vybera

csikike
19. júl 2008

jej, leuske vsetko naj k 1. mesiaciku 😵

sonenschein
20. júl 2008

dakujeme csiki 😵

inak moja tiez nema rada polohu na brusku, ale stal sa asi zazrak manzel ju teraz uspal a ulozil na brusko, vlastne uz asi hodinu spokojne spi a konecne som mohla aj nieco spravit.

sonenschein
20. júl 2008

bashka moja je cim dalej tym viac umrncana, asi zistila ze ked place vsetci skacu 😀
a k tomu nocne ponocovanie no dakujem pekne, ale mam nove hupacie kreslo, dostali sme 😎 tak dnes v noci vyskusam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre