Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

dida84
10. feb 2012

@annmarie ešte je tu vraj nejaká opatrovateľská služba... kamoška má cez tú firmu opatrovateľku... ale neviem, ako sa volajú... skúsim zistiť... 😉

annmarie
10. feb 2012

@dida84 jeej to fakt?ani som nevedela a vopred dakujem ked sa daco podari zisti ;)

barbarka
7. mar 2012

ahojte. chcem sa opytat ci tu je nejaka aktualna tehula co chodi k dr. trajanovovi, mam otazocku, vdaka 😅

bambulka81
13. mar 2012

ahojte babulky, som tu novaaaa....niekto na pokec? mam maleho 3,5mesacneho synceka, ktory bez kocikovania vonku nezaspiiii. ako to riesite vy?

lupena
18. mar 2012

@annmarie ahooooj...🙂 neviem ako fungujú štátne jasle, ale v tých súkromných je vraj jedna učiteľka ktorá je tam stále a väčšinou sa tam striedajú ženské z UP, ktoré tam chodia na absolventskú prax... inak neviem či z deťmi chodia na vychádzky a tak. my chodievame v lete do MC na dvor... doobeda tam tie deti z jasiel chodia dookola po takom chodníku čo je medzi budovami (taká kocka asi 20x20 m, ale to je len odhad..🙂) no a také, že do piesku a tak, to im nedovolia, lebo vraj potom majú plné plienky piesku..🙂
@barbarka tehulka nie som, ale chodím k nemu, takže ak Ti viem poradiť. pýtaj sa..🙂

barbarka
18. mar 2012

@lupena chcela som vediet ci aj ostatne tehule posielal na morfo do dunajskej. ja som ale teda nakoniec nesla, len ma to prekvapilo, lebo pri prvom ma neposielal nikde

lupena
18. mar 2012

@barbarka mňa posielal na 3D do Dunajskej.. neviem, či to je to isté alebo nie.. ale myslím, že tam ide iba o love.. že tam aj on niečo robí. Lebo zrovna keď som tam vtedy bola, tak prebehol po tej klinike aj on - je to tam všetko súkromné.. takže určite biznis..

lupena
18. mar 2012

@barbarka a inak posielal ma tam vtedy tuším okolo 24tt, ale tým som si neni istá

barbarka
18. mar 2012

@lupena hej toto malo byt tiez 3d, tak som nakoniec nesla, len som nevedela ci ma posielal preto, ze sa mu nieco nezdalo alebo posiela vsetkych, ale dakujem 😉

lupena
18. mar 2012

@barbarka podľa mňa ide o biznis.. ale on mi sám s odstupom času povedal cca 2 mesiace potom, čo ma tam poslal, že ide len o peniaze.. že keby niečo tomu dieťaťu je, tak to vidí on na 2D.. teda nepovedal to priamo, ale myslel to tak.... a inak čo si mu povedala, že prečo tam nepôjdeš?

barbarka
18. mar 2012

@lupena ip 😉

barbarka
18. mar 2012

@lupena inak zaujimave ze mna pri prvom neposielal a to su nasi rovnako stari 😅

kisska
14. apr 2012

Ahojte dievcata. Hľadám šikovnú a zodpovednú opatrovateľku pre svoju 2 ročnú akčnú dcéru. Už rok pracujem (od decembra naplno), ale malej jasličky veľmi neprospievajú - po týždni v jasliach trávi vždy min. 2 týždne doma a nám už pomaličky dochádzajú náhradné zdroje, dovolenka a pod. Aj doktorka nám odporúča obmedziť kolektív. Aspoň kým nepôjde do školky (február 2013). Malá je šikovná, aktívna, veľmi spoločenská a učenlivá, bezproblémovo papá všetko (skôr naopak). Najlepšie by bolo, ak by mala spoločnosť jedného-dvoch rovesníkov, lebo keď sa nudí, tak vtedy vymýšľa, ale detičky miluje. Rada kreslí, tancuje, spieva, učí sa básničky, ak potrebujem niečo urobiť, rada mi pomôže. Ideálne by bolo, ak by si to s ňou človek vedel aj "užiť", nie len prežiť deň. Časovo: cca 7,30 - 16,30, cena: do 200€ (mesačne), príp. dohodou. Neviete náhodu o niekom v Šali? Alebo dajte tip, ako to riešite vy?

sonita
3. máj 2012

ahojte neviete niektorá na dr.gyn.Trajanov vo veci telefon na poradnu ?poprosím do ip ,,,dakujem

denisa87
7. máj 2012

Ahojte žienky,neviete nahodou ako sa volá tá pani doktorka -kožná,oproti nemocnice?chcem jej zavolat či dnes ordinuje len nemam na nu kontakt,Dakujem

luskacik
7. máj 2012

@denisa87 - asi myslíš MUDr. Gabrielu Krbilovú, predpokladám. Ale číslo na ňu neviem :(

moni82
7. máj 2012

@denisa87 ak myslis Krbilovu tak cislo na nu by malo byt 031/ 770 7333

sissika
7. máj 2012

ahojte baby, nemáte niektorá na predaj nosítko do 18 kg za rozumnú cenu???

drobcekrs
3. júl 2012

ahojte babenky. Zháňam jasle pre syna. Poradíte mi nejaké v Šali, resp. Veči? Ďakujem🙂

sima.p
9. júl 2012

maminky, ktoré chodíte s detmi k dr. Neuwerthovej, ako ste s nou spokojné?

drobcekrs
15. júl 2012

@sima.p ahoj, Ja chodím k Neuwerthovej s oboma chlapcami (1 a 4 r) a som s ňou namieru spokojná. Je milá k deťom, má otázky na správnom mieste a nedáva hneď antibiotiká. Odporúčam 🙂

drobcekrs
15. júl 2012

@icokoo ahoj, kde je na Veči park? Bývame tu pomaly 7 mesiac, ale ešte som naň nenatrafila 🙂

sima.p
15. júl 2012

@drobcekrs ďakujem, ja som k nej na odporúčanie kamošky k nej prešla z Močenka, lebo tam sú hrozné doktorky

drobcekrs
15. júl 2012

@sima.p nie je zač 🙂 🙂

babul83
20. júl 2012

@drobcekrs Ahoj, no pred kulturákom. 🙂 To je akože "park"... Mal sa upravovať, ale žiaľ nie sú peniaze. :( Tvoj malý chodil na tanečnú, že?

drobcekrs
22. júl 2012

@babul83 Ahoj 🙂 ,
nenapadlo by ma, že to je park 🙂 . Áno malý chodí na tanečnú a mám pocit, že aj tvoj občas chodieval, že?

babul83
27. júl 2012

@drobcekrs Do mája sme chodili pravidelne, a potom to začal flákať. Nechcel občas. A teraz už vyhlásil, že nebude chodiť. do toho mája tanečnú miloval, neviem čo sa tam udialo....

laura28
6. aug 2012

@kisska ahoj, ja som raz v jednom obchode nasla letacik, ze opatruje jedna pani deticky od cca 1roku a starsie, aj formou detskeho kutika.Kratkodobe aj dlhodobe strazenie deti. V rodinnom dome V Sali v tichej stvrti,dvor pozostavujuci z pieskoviska, preliezok, nizka chorobnost aj cena atd...to opisujem z toho letacika... mam ho doma, tak oscanujem a pridam sem ak by niekto potreboval. Ma vysokoskolske vzdelanie a jedno dieta. Je to pani Mgr. Silvia Urbanova - mobil 0905 505 175, dufam som pomohla 🙂

laura28
6. aug 2012

tak tu je letacik, cenu neviem ak zistite, dajte vediet, ja som si to zobrala,ze ak budem raz potrebovat 🙂

michaelasno
26. aug 2012

@kisska
@drobcekrs
Otvorené nové bilingválne anglicko-slovenske jasle, v centre v Šali,
Nové krúzky pre deti od 1,5 roka a family programy, viac info poslem cez IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre