Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
28. feb 2011

@kitchima to netusim, ale ja by som tam uz len s principu nesla, ale samozrejme je to kazdeho vec

ejco
1. mar 2011

Ahojte kocky,ja mam na vas prosbu.Pred vianocami som cez net predala jednej holke postelnu supravicku do postielky a nezaplatila mi to do dnesneho dna.Neodpoveda na maily,tak sa Vas chcem opytat ci ju niektora nepoznate.Vola sa Alexandra Horakova a je z Hornej Kralovej.Dakujem.

bashka
1. mar 2011

no teda hanba jej 😝 😝 😝 Nepoznam, ani poznat nechcem 😝 Inak pravidlo cislo jedna, neposielat nic kym peniaze nie su na ucte...ale asi si sa uz poucila, ze...neboj, jej sa to vrati a tebe tiez 😵 😵 😵

angellinka
1. mar 2011

@ejco nepoznam 😠 to je teda dost smutne,ale ako vidim vselijaki sme 😠 😠
neboj,ako povedala Bash,jej sa to urcite vrati.A ze jej to vobec stalo zato,jedno postelne pradlo a takuto hanbu si spravi

ejco
2. mar 2011

Dnes som jej poslala doporucene list,tak ma na to 14dni,aby mi poslala tovar,alebo peniaze.Ak nie,budem to musiet nejak inak riesit,lebo je to 25eur za uplne novy tovar (baldachyn,hniezdo a navlecky) a to zrovna neni malo penazi.

bashka
2. mar 2011

@ejco neviem odkial si, ale ja na tvojom mieste sadam do auta a zazvonim jej... 😠 😠 😠

ejco
2. mar 2011

Som z Pn 😖 ,ale asi to tak aj dopadne ak nepomoze list.

csikike
3. mar 2011

@ejco , zial ani ja ju nepoznam, teda pre mna stastie

bashka
4. mar 2011

@ejco ak chces, hod mi do IP jej adresu, mam tam par znamych, mozno by sme nieco poriesili 🙂

bashka
7. mar 2011

@ejco zatial som zistila, ze je jedna z tych tmavsich...

ejco
7. mar 2011

to mi ani nehovor.Ako to z nej dostaneeeeeem 😠 ?

bashka
8. mar 2011

@ejco neviem, ci sa ti oplati, ale mozes ju ist navstivit...alebo sa vykaslat na to, lebo to asi nema vyznam...tes sa, ze to nebolo viac peniazkov a uz si davaj pozor 😵 😵 😵

csikike
6. apr 2011

fuha, to tu mesiac nikto nezakopol... cca, hanbite sa 😵

sissika
10. apr 2011

Málo času, problémy s tehotenstvom, teda ani nie problémy, len musím ležať ...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
11. apr 2011

@michaelamaranesi budeme na vas mysliet, a drzime palce nech vsetko prebehne OK a nech ste co najskor doma pekne pokope vsetci 4ia 😉

klaudia74
12. apr 2011

@michaelamaranesi Ejha, pekný a silný dátum! 😉 Držím palce, určite na vás budem myslieť! 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
12. apr 2011

@michaelamaranesi Lebo je to prvý deň znamenia býk... a ľudia, ktorí sa narodia v ten deň (hociktorého znamenia), nosia v sebe najsilnejšie tie vlastnosti aj nadania, ktoré im dané znamenie dáva. 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkaa
15. apr 2011

ahojte, neviete mi poradit niekoho, kto lici na spolocenske udalosti? moja kozmeticka nemoze v den, ked potrebujem.. dakujem

csikike
16. apr 2011

@emkaa licia aj v budove alianz hore, vola sa to salon jarka, ale ceny ti nepoviem

angellinka
17. apr 2011

@michaelamaranesi tak sa tesime na Mattea 😉 aj my mame jedneho v Miami 😵
neboj sa zvladnes to,mas predsa Fabia skoro cely den v skolke,a to budete mat cas pre seba 😉 a ide leto,takze budete vela vonku,teda spon myslim.Ja som mala Norbiho doma,tato nam chodi domov pred 7 vecer,su dni ked pride az pred 8 a zvladli sme to....najdete si system,a potom uz to ide 😉
Drzime palce,a oddychuj este

angellinka
17. apr 2011

@emkaa myslim ze vsetky kozmeticky ta nalicia,ak to budes potrebovat

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkaa
18. apr 2011

@angellinka ja viem 🙂 len som chcela nejaku referenciu... plus keby mala aj dobru cenu, lebo u niektorej na nete som videla za licenie 25 EUR a to mi pripada celkom vela, aspon teda v porovnani s tou, ku ktorej chodim.

@michaelamaranesi @csikike dakujem za info 🙂

klaudia74
24. apr 2011

@michaelamaranesi Matteo, vitaj na svete, blahoželám celej rodinke! 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre