Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
8. apr 2010

elenita-dufam,ze nikto ma nezabije,ale Veca-nikto by ma tam nedostal byvat!!!je to fakt hrozne.nic tam nie je,tak ako pise Bash len tesco a plno spiny.....alebo mozno je to len o zyvku.Preco vam dedina nevyhovuje?Veca ti pride v som lepsia?

manika77
8. apr 2010

ahojte, neda mi nezapojit sa do debaty Veca 🙂

zila som tam dvadsat rokov a mozem povedat ze som rada ze som odtial vypadla..zial sa musim priklonit k nazorom ze Veca je strasna..je tam spina, nic len tesco ani jedna drogeria, nic a este plno ciganov ☹ vsetky ihriska su hned zdemolovane...ja som odisla do GA sice sa mi tu tazko zvykalo kedze som nikoho nepoznala...ale uz keby si mam vybrat tak isto Sala...nie Veca... 🙂

evitkamalicka
8. apr 2010

podla mna je to len o zvyku, ja nie som original Salanka ani Vecanka, ale da sa zvyknut a mne sa teda Sala ako mesto nepozdava celkovo

evitkamalicka
8. apr 2010

su tam tusim 2 ihriska a vobec tam nechodia cigani, aspon ja som na ihrisku nikdy ziadneho nevidela ked sme boli a nie su ani znicene, ale je to fakt vec nazoru....ja do Sale nechodim vobec

manika77
8. apr 2010

evit nemyslela som ze na ihrisko chodia cigani, ale to ze ich je tam nespocetne mnozstvo celkovo vo Veci 😉

ale je to fakt vec nazoru mne sa tam vobec nepaci...

evitkamalicka
8. apr 2010

ja som na ciganov zvyknuta z domu, na vychode je ich pozehnane

elenita
8. apr 2010

Hm, vidim, ze sa tu rozputala ohniva debata 🙂
Akurat, ze my este stale nie sme rozhodnuti..........☹
Fakt neviem............inak ide len o prenajom, takze ratam, ze max. na rok...........

elenita
8. apr 2010

Inak ja by som ostala aj tu, ale MM chce silou-mocou odist, takze tak...ja sa len prisposobujem........

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
9. apr 2010

No tak sme sa rozhodli pre a vzali sme to, tak som zvedava....zaciname asi od maja, drzte palce 🙂
Ja som nikdy ani len v byte nebyvala.......

tamka84
9. apr 2010

elenita tak ti držím palce...no s vlastnej skúsenosti ja bývam od novembra minulého roku v činžiaku a strašne zle si zvykám...ale to samozrejme závisí veľa od susedov aký sú...naši nie moc dobrý, hlučný a stále mi budia malú...a mne chýba dvor...takže akonáhle je piatok balím kufre a som u našich na dedine do nedele 🙂) aj dnes hurráááá

evitkamalicka
9. apr 2010

elenita, tak potom daj vediet kde presne to budete byvat....dojdem na kafe 😅 😀

elenita
9. apr 2010

Evitka, s radostou, aj na ihrisko mozeme chodievat spolu - teda aspon do augusta, to uz budes mat asi ine starosti 🙂

evitkamalicka
11. apr 2010

elenita urcite budem chodit aj potom, vsak mimi moze v kociariku spat a deticky sa budu hrat

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
12. apr 2010

Tak aspon bude aktualne to MC 😉
Hoci my sme uz takmer dva tyzdne chori.......☹

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evina34
12. apr 2010

Ahojte,
byvam v Sali 2 roky {inac pochadzam z Bardejova}...a zatial sa mi tu vela ludi nepodarilo spoznat. {pred nastupom na matersku som pracovala v Ba} Potrebovala by som teda helfnut...zopar tipov. Rodili ste v GA? Vybavovali {teda aj zaplatili} ste si porodnika?Chodite s detickami do materskeho centra? prip. na ktore detske ihrisko? Meno nejakeho dobreho pediatra? Vidim, ze tu uz riesite uplne ine veci...ale hadam mi niekto odpise. Dakujem

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evina34
13. apr 2010

dik za odpoved, prave na tu dr. Neuwert. som dostala vizitku od gynekologa, ale este som jej nevolala...ci by malu zobrala, tak teraz neviem. Tvoj pediater sa vola ako? { ja byvam pri Kauflande, takze ten Hralaland nemam daleko...v lete tam skusim zabludit} Inac pozeram, ze tvoj syncek bude mat pomaly 3 roky, planujes ho potom dat do skolky?...ako je to vlastne so skolkami tuna? { v niektorych mestach vraj mamicky prihlasuju deti do skolky, este ked su tehotne aby sa im uslo miesto...} Tu na ul. 8. maja je jedna skolka...nevies nahodou ako to tam chodi, ci sa netreba nejako dopredu nahlasovat?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
13. apr 2010

Ozaj, a s jaslickami v SA nema nikto skusenosti, uz ked to tu rozoberate? 😅

elenita
13. apr 2010

Miska, zajtra sa chystate do MC?

evitkamalicka
13. apr 2010

elenita a kedy sa stahujete?

elenita
13. apr 2010

Evitka, okolo 20-ho bude volny byt, najprv vymalujeme a potom nabytok. Tak ja dufam, ze do konca toho buduceho tyzdna tam uz budeme 🙂

evina34
13. apr 2010

...na tu skolku {8.maja} totiz vidim z okna...to by bolo na zlost, keby potom malu nevzali... {ale to je predcasne riesit, ved este nie je ani na svete ...} ...inac teraz riesim vybavicku, tie burzy v MC su ako casto? {videla som na stranke, ze nejaka bola v marci...}neviete, ci sa nieco take este chysta? resp. kupili ste si tam niekedy nieco?

evitkamalicka
13. apr 2010

elenita a na akej ulici budete byvat?

klaudia74
13. apr 2010

Evina, burza býva 2x do roka, na jar a na jeseň. Kúpila som tam pár vecí, keď bol malý ešte malý, väčšinou tam predávajú všetci na menšie deti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre