Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudialip
5. aug 2010

@klaudia74 a nevies asi kolko?

evitkamalicka
5. aug 2010

@klaudialip stoji 19,75€ na noc

klaudialip
5. aug 2010

@evitkamalicka dost,ale ako citam tak to stoji za to

evitkamalicka
5. aug 2010

@klaudialip urcite to stoji za to, ja som si pripadala jak nejaka pani, jedlo mi nosili na izbu, vlastna kupelna, WC, telka, kazdu chvilu za mnou niekto chodil ci nieco nepotrebujem

evitkamalicka
5. aug 2010

@klaudialip a mozes tam mat navstevy nonstop 24 hodin a moze tam ktokolvek aj s tebou spat

klaudialip
6. aug 2010

@evitkamalicka tak to sa naozaj oplati,to aby som zacala setrit :D
a kolko je tam tyh izieb?ci bude nejaka sanca sa tam dostat.ako si to riesila ty?povedala si,ze si chces zaplatit a zobrali ta na tu izbu?

evitkamalicka
6. aug 2010

@klaudialip je tam len jedna....ja som sa pytala ci je volna ked ma hospitalizovali, plati sa az na konci ked odchadzas

klaudialip
6. aug 2010

@evitkamalicka aha,tak to sa hned opytam ked tam pojdem.no ved este uvidime,mozno pojdem nakoniec rodit niekam inam,este sme sa nerozpravali s dr.

evitkamalicka
6. aug 2010

@klaudialip a k akemu dr. chodis?

klaudialip
6. aug 2010

@evitkamalicka k Trajanovi,na Veci na kruhovom

evitkamalicka
6. aug 2010

@klaudialip ja chodim do Šale k Laluhovi

klaudialip
6. aug 2010

@evitkamalicka k tomu chodi mama,bude pri mojom porode,ale zatial sme ostatne este neriesili,este mame trochu cas :D

bashka
6. aug 2010

no ved to je to...peňáááááze...peňááááze...ako keby si ostatne maminy neplatili poistenie aby mohli mat par krat za zivot normalne o seba v nemocnici postarane. Nie ze by som na ten nadstandard nemala, ani som ho nechcela, no ale fakt 😝 😝 😝 Netuzila som po tych nadstandardnych vecickach na tie 4 dni, stacila mi vlastna postel, aj spolocne wecko, sprcha, ani vymalovane som nemusela mat, len aby pristup bol na urovni...

moniq
9. aug 2010

cauko krasky 🙂
uz som tu mooc dlho nebola - kedze sa este stale neviem radit medzi maminky ☹
chcela by som sa vsak opytat na Vas nazor na jaslicky - vyuzili by ste ich, keby boli v Sali - s fajn personalom, ktory deticky zabavi aj nieco nauci? - prosim o Vas nazor...
dakujem 🙂

sonenschein
9. aug 2010

ahoj moni, ale v sali su jasle a celkom dobre, vraj, chces otvorit? Neboj urcite sa k nam maminam coskoro pridas 😵

evitkamalicka
9. aug 2010

ahojte,
ja si myslim, ze jaslicky nemaju az taku sancu v malom meste ked uz tu jedny su, skor skolka mozno

moniq
9. aug 2010

jasle sice su, ale pocula som uz vela toho... preto sa aj pytam, vsak deticiek je v Sali veeela a prave, ze sme male mesto, tak mamicky mozno chcu vypadnut bud za pracou - co mozno ani nie chcu - ale musia, alebo sa trocha odreagovat a krpca nechat v dobrych rukach aspon na par hodin 😉

kisska
9. aug 2010

Ahojte, ja by som castokrat vyvazovala zlato spolahlive strazenie. Aj ked som na materskej. Uz len poradna s malou a s malym v zavese je celkom makacka. Aj ked doktorka je zlata... len ja mam z toho stresy. A nie kazdy ma super bezdetnu kamaratku 😉

kisska
9. aug 2010

Jediny problem by asi bol... ako dostanem dieta domov, ked sa mi on tak dobre postaraju 😉

kisska
9. aug 2010

Babule inak k tej debate o GA nemocnici - mala som to asi podobne ako vacsina: ked som tam bola, bola som rada, ze som rada a dnes by som uz bola hakliva... ALE keby bola nemocka hotel Hilton, tak tam lezim cele 600nedelie. Takto som sa tesila domov a veeeeeelmi 😉

klaudialip
10. aug 2010

ahojte,chcem sa spytat uz maminiek,ktore rodili prirodzenym porodom.mali ste niekoho pri porode?je lepsie tam niekoho mat alebo nemat?
napiste svoj nazor,ja by som chcela manzela,ale ten nechce,ze vraj ma nechce vidiet trpiet.kamaratka sa sice ponukla,ale neviem.
chcela by som ist rodit do NZ a kamaratka neviem ako by sa tam dostala,a bojim sa ostat sama pri porode v neznamom prostredi

manika77
10. aug 2010

@klaudialip ja by som pri porode mat nikoho nechcela, a ak muz nechce urcite ho nenut moj nazor..
lebo ja som ten typ ze ak by som tam dakoho mala tak by ma mal kto polutovat tym padom by som bola prectlivela nepocuvala by som dokiho 😒 ..a myslim si ze aj doki sa bude chovat inak ak tam dakto bude..neviem ja som mala dobreho lekara ktory si somnou aj pozartoval aj porozpravali sme sa o tom o com by sme sa asi nebavili keby tam este niekto bol..zalezi od povahy..tod moj nazor 😉

andika10
10. aug 2010

@klaudialip ak nechce, tak ho nenúť,ja som chcela manžela ale robí v zahraničí a nestihol, ale som aj rada, ale to je len môj názor. Neviem kolko toho muž vydí pri pôrode, ale už som aj to počula že bol otecko pri pôrode a ako matku si svoju partnerku vážil viac ale ako žena sa mu sprotivilo, keď videl ako znej vyťahujú dieťa, ale to záleží aj na povahe muža, ale jednoznačne nenútiť

klaudialip
11. aug 2010

@manika77 dakujem za nazor,a dr.si mala svojho?alebo z nemocnice?a kde si rodila ak sa smiem opytat?

klaudialip
11. aug 2010

@andika10 ved ja ho nechcem nutit,ale kamoska chcela byt sama,a ked ju tam doviezol a potom odisiel zevraj na nu dolahla depresia,ze ostala na vsetko sama

manika77
11. aug 2010

@klaudialip ja som rodila v Galante, mala som dr, Havraneka ja k nemu aj patrim 😉 , ale nemozes nato mysliet ze si na vsetko sama..mysli nato ze ty budes prva kto uvidi svoje babatko 😵 a potom tie dve hodky co tam budes lezat nech ja tam s tebou ale uz po porode...ak tam teda nechce byt...aj u nas to tak bolo..pri porode nie, ale tie dve hodky tam bol on somnu a potom chvilu aj mamina

klaudialip
11. aug 2010

@manika77 to je dobry napad,skusim mu to navrhnut,s tym bude uz hadam suhlasit :D

andika10
11. aug 2010

@klaudialip toje to že každý to prežíva inak, ja som ten typ, že nerada ukazujem city navonok, preto som aj rada že nebol pri mne, ale keby bol doma a chcel by byť somnou, tak by som mu to dovolila, pozeram, že bývaš vo vlčanoch, ja tiež ale nepoznám ťa
@manika77 to je dobrý nápad

klaudialip
11. aug 2010

@manika77 este ma tak napadlo,a tie dve hodiny co tam lezis,tak tam mas aj babatko,alebo bez babatka?

klaudialip
11. aug 2010

@andika10 ja tu byvam dva roky,som sa sem pristahovalo,manzel tu kupil dom.byvam v silvasi,ty byvas v kt.casti?
nepozname sa asi aj preto ze vlcany su dost velke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre