Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
21. feb 2008

ahoj mamina, no uz som ich riadne spucovala ze davaju vediet na poslednu chvilu, jasne ze vadi ja by som ich vybila 🙄 skoda ze niesom v SA ja by som na tu torticu dosla 😵
ozi kolko si pribrala ja zatial +4

csikike
21. feb 2008

son, mne to neva, torticka sa popapa aj tak 😵
ja som pribrala 12 kg a do 2 tyzdnov po som mala vsetko dole, ale to hlavne kvoli cr, po nom nemozes jest par dni pevnu stravu

sonenschein
21. feb 2008

aha tak to som ani nevedela, ozi k akej deckej doktorke chodis? to si bola pred porodom zanou?

csikike
21. feb 2008

son, bola som za nou uz pred porodom, dohodli sme sa a aj v nemocke sa pytali ku komu budem chodit. Tomik patri ku Gejdosovej, k nej som chodila aj ja ked sme boli deti, mne sa zdala fajn, preto som tam chcela aj tomika

zab_ka
autor
26. feb 2008

ahoj csikike, vseeetko naj naj k tvojim meninkam 😵 ospravedlnujem sa za oneskorenie, ale mam toho tak vela, ze ani kalendar nevnimam ☹

csikike
26. feb 2008

zabi, diky, neva, takze ucis...ked je takto krasne vonku tak aj mna to taha von, a tomik si uz vyzaduje vzdy viac a viac pozornosti

kisska
26. feb 2008

csiki - kde ordinuje pani doktorka? Ja by som si tiez mala (a uz aj celkom rychlo) najst nejaku dobru pediatricku, ale v SA zatial nikoho nepoznam. Mate niekto tip na dobru doktorku?
Pridete zajtra na te satky? Sonnen, tesim sa 😉

bashka
27. feb 2008

Noooo, inac aj ja by som si mala uz zacat hladat detsku doktorku...takze privitam tipy. Ja som chodila od malicka k Janegovej, ale neviem, ci este funguje, alebo aka je teraz...

bashka
27. feb 2008

Ozaj, kde su Evitka a Ivica a cojaviemeste kto tu chodil??? 😕 😨

evitkamalicka
27. feb 2008

bashka tu som 🙂

bashka
27. feb 2008

hahaaaaaa, som ta privolala co? Pod do tej druhej temy, aby nebol chaos zas 😉

csikike
27. feb 2008

kisska, janegova este robi, ta je tam kde aj bola predtym a gejdosova je tiez tam kde bola oproti janegovej 😉 , podla mna su obe fajn

csikike
2. mar 2008

ahojte, tak sme boli riadne zaprasena tema, to mate vsetky tolko roboty? 😀

zab_ka
autor
2. mar 2008

ahoj, ja urcite, ale dnes som koooonecne tlacila minimovku a snad zajtra ju idem odniest oponentovi, huraaaaa 🙂
cize od buduceho tyzdna mozeme kvakat 😀

csikike
2. mar 2008

super, uz sa tesim 😉 , my teraz piseme bakalarku 😅

zab_ka
autor
3. mar 2008

jeeej ozaj, muzicek 🙂 a ako mu to ide? ja nechcem nic spisovat az do dizertacky 😠 zase sme sa so sefom rozisli v nazoroch 😠 😖

csikike
3. mar 2008

hm, co ti poviem, ma toho dost, stale robota, skola a my, medzitym este skusky, bo niektorym profakom je jedno ze daju zo zimaku termin iba v lete, kde maju aj bakalarku a okrem toho milion letnych predmetov...mna ide rozhodit ako to mozu takto spravit a drahy je kludas....
a co sa mu nepacilo? tiez len provokuje, co?!

zab_ka
autor
3. mar 2008

hlavne, ze to bude mat za sebou, vies aka to bude pre vas oboch ulava, ze bude Bc.
urcite je toho vela, to poznam ale vydrzte, ja uz som s tymto tu chcela posledne tyzdne vazne seknut, ale zase, ked som sa uz tolko snazila, musim dobojovat (aj ked uz je to naozaj casto boj)

ja uz mam pracu zviazanu a tak sa tesim, ze sa toho zbavim, este musim porobit skusky a 14.3 obhajujem a potom, huraaaa jar 🙂 (musi byt suprova velka noc, nech si vynahradim tie zabite dni a vikendy) a praca v labaku 😝

zab_ka
autor
4. mar 2008

dobre rano zelam 🙂

csikike
4. mar 2008

ahojcek, mala som kopu roboty a tomik spal, tak som to vyuzila, kedy dame stretko?

zab_ka
autor
4. mar 2008

do sale pridem bud 14-16.3 alebo na velku noc ale to este netusim, ale mohli by sme daco spachat 😀

csikike
4. mar 2008

miesto uz mam 😉 , trafis k nem, vsak?

zab_ka
autor
4. mar 2008

no cca,a le ved to je detail, len aby ste vy nemali program vtedy, ale to sa este dohodnete

hlavne chcem ist v sali konecne kadernicke ostrihat a prefarbit (drahy mi vybral farbu, tak som zvedava, co to bude z acudo 😀 😝 ) tie moje vlasy

csikike
4. mar 2008

a aku ti vybral? mojmu sa najviac pacia cierne, ja by som sla aj na cervenu... tiez by som sa mala dat zutulnit, bo naposledy som bola u kadernicke pred narodenim tomika (vtedy ma strihala, aj farbila- samponom) a odvtedy som bola len 1x a to na uces na krstenie

zab_ka
autor
4. mar 2008

nieco do cervena, nepamatam si je to uz hodna chvila ... jas om chcela skusit inu farbu, reku muzik vyber si co chces 🙂

ako sa ma tomik?

csikike
4. mar 2008

tomik je poklad, spinka ukazkovo, dnes 11hodin v noci, takze parada, je zlatucky, nemenila by som ho za nic na svete, takze co najskor chcem druhe 😵

zab_ka
autor
4. mar 2008

juuj to sa mate, nasa mala potvora sa teraz naucila vstvat o piatej a nuti aj nas 😀 , uz aby sa menil cas

cize uz ste si zvykli na urcity rytmus, to je super, uz som zvedava aky bude nazivo 😵
a co krst? niekde som zachytila, ze ste mali ... vsetko v pohode?

csikike
4. mar 2008

hej, kopa ludi, maly prereval kostol a na urade mali sou, tomik totiz nerad lezi na chrbte, tak lezal v koliske na brusku a cumakoval co sa deje, kdezto druhe dieta co tam bolo pekne lezalo na chrbatiku cumlalo dudel a pohoda, len vyzeralo o dost mladsie ako tomik a pritom bol medzi nimi rozdiel 2 tyzdne...
no rytmus ma ako chce on, takze...ale snazime sa

zab_ka
autor
4. mar 2008

jeej to musel byt zlatunky, aspon vidite, ze nemate apaticke dieta ale zive, co uz dosledne sleduje dianie okolo seba 😀

csikike
4. mar 2008

mne sa zda, ze az prilis zive 😀 , ale neva, hlavne nech je zdravy... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre