Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
31. mar 2009

ahojte, tak uz sme zase boli na 3tej strane, konecne je vonku krasne, tak sme vela vonku...
barbi uzasne bezka, podarena je, cela ulica na nu kuka ako male drozdiatko a uz beha ako splasena 😵

bashka
31. mar 2009

cafte...ze,aka je mini,vsak ma chudatko furt len 70cm...mne sa to ani nezda, ale ked je s nou moja mama, alebo niekto iny tak aj ja kukam, ze ake male 😀 ...ale este sa ju bojim samu nechat na betone, pred cinziakom mame velku travnatu plochu tak tam bezka sama...a dost dobre sa drzi aj na hrboloch...csiki, posli mi mail do IP, poslem ti Tomikove fotecky ak chces

juuuuj, my idem na ockovanie buduci tyzden, musim niekoho vybavit nech ide s malou, ja to nezvladam ☹

evitkamalicka
1. apr 2009

ahoj kocky,
my mame dnes 6 mesiacov a mame 7900g a 70cm

csikike
1. apr 2009

evit, gratulujeme, to je riadny chlapak 😉 tak Adamkovi vsetko naj 😵

evitkamalicka
1. apr 2009

csiki dakujeme...ako sa mate?

sonenschein
1. apr 2009

ahoj kocky pridete zajtra cvitit do MC?

csikike
1. apr 2009

son, ja mam zajtra gyndosa 😵
a tomik ma vyrazky, takze nechem aby isiel medzi deti, aj ked to nie je nakazlive, ma to dost skarede, tak to nebudem riskovat

sonenschein
3. apr 2009

ahoj csiki ako sa ma drobec mom nove foto z MC Leusik bude modelka 😵

bashka
7. apr 2009

No ked nic tak aspon Sonicka ma narodeninky...Vsetko dobre k prvemu rocku, hlavne vela zdravicka a ostatne uz pride 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A maminke s tatkom nech robi len radost ako doteraz 🙂

A my sme dnes boli v poradni...narastli sme za 2 mesiace 7 cm a pribrali pol kila ( no jedine z toho nocneho papania, inak neviem kde by to nabrala ) Takze 77cm, 9 kg 😵

ria81
7. apr 2009

Jeeeeeeeeej Bashka, ďakujemeeeeeeeeee!!! 😀 😀 😀
Strašne to letííííí, teraz sa narodila a už má rok! V sobotu oslavujeme, tak držte palce 😉
Aj my sme boli včera v poradni, vobec nepribrala má 9200g a 76 cm.

csikike
7. apr 2009

tiez sa pridavame k bashke a jej prianiu a Sonickce len to naj... 😵

sonenschein
7. apr 2009

aj ja sa pridavam 😵 😵 😵 riadne to oslavne a spravte veela fotiek, je to neskutocne ako to leti. Aj Barbi ma ochvilocku rocik Leuska az v juni. ,,a ti sne nedavno cvicili u Emi 🙂

ria81
8. apr 2009

Baby, ďakujeme!!! 😵 😵 😵

gween
12. apr 2009

Júúúj, tak Soničke všeto najlepšie! 🙂

angellinka
12. apr 2009

Aj my prajeme Sonicke vsetko naj!!!! 😉

Gween aka fotos 🙂 peknaaaaa!!!

a tuto to nejak zmrzlo?Co sa deje baby?Urcite stale vonku ako my.
My budicek kazdy den o 6 hod,a o po ranajkach len ku vchodovym dveram a von.Tak uz o pol 8 cupitame pred barakom a zbierame kvetinky a klebetime so susedmi 😀 😀

A mame 11 kg,som ho vazila doma.Velkost uz pomaly 86 nosime,je to kus chlapa.No ale ma byt po kom 😀
Tucny sa mi nezda,papat mu chuti,tak co ho budem obmedzovat.
a sme stale u nasich,rodinny dom je rodinny dom.Rano ideme,vecer sa vraciame.A ked sa mi nechce,prespime tam.

csikike
13. apr 2009

ahojte, vsetkym krasne sviatky, kocicam vela vody a chlapcom vela cokovajec 😉

sonenschein
13. apr 2009

Ahoj kocky tak ako vypolievane? My len trosku ale nestazujeme sa 😀

Boli sme u starej mamy na dome a pripajam sa k nazoru angelinky len skoda ze ten nas dom je az za Zlatymi Moravcami.

bola si plavat v GA? My ideme o tyzden do Nitry ak ovsem dovtedy neochorieme 😀

zajtra nas caka ockovanie ble
dobru noc 😉

bashka
13. apr 2009

cavte, tak koko vam ti vasi chlapaci vysibali? Tu sa mali cigosi chvastali, ze aj 1000 😀 U nas chvalabozku nikto nebol, alebo vlastne ani neviem, bola som s malou cele doobede vonku...len dedo ma pooblieval nejakou gebudzinou. No a tato nas este v posteli vycapal
🙂

My spavame momentalne supis, od 8 do 7 vacsinou, niekedy potiahne aj do pol 9 no a cez den od 12 tak 2 hodky, niekedy aj 3. Tak sa konecne aj spat naucila 😀 Sice stale papame 1-2 krat, ale inac OK
🙂

Angel, no vy ste riadny kus...ja som dnes kupovala malej bodycka ze 6-9 velkost, lebo take su jej dobreee 😀

Rius, ako dopadla oslava?

sonenschein
13. apr 2009

csiki typujem na dievcatko 😀

ria81
13. apr 2009

Ahojte! Oslava dopadla výborne, Sonicka dostala 3 torty, ktoré sme jej zjedli 😀 😀 😀
Od stvrtku sme boli u nasich, celé dni vonku, paráda 😎 😎 😎 Sonička behala po dvore, ide jej to čoraz lepšie, je opálená, má červenučké líčka, aj soplík jej prešiel. Až mi je ľúto, že sme sa dnes vrátili a zasa začne stereotyp ☹ ☹ ☹ Ale nevadí, aspoň sa v meste stretneme s vami - teda dúfam, keď je takto pekne 😉
Sonen, držím palce, nech očkovanie prebehne OK
Bashka a vy ste dnes boli? (na očkovaní)

angellinka
13. apr 2009

No tak my body 12-18,ale Norbi je skor dlhyyyyy ako siroky 😀 😀
sonneschein-plavat sme nesli,lebo ta pani co to ma na starosti na nas zabudla,a neohlasila na nas,tak ja ju kaslem.
A ked som jej zavolala ja,ze co sa deje,kurz uz bezal.

Toto nechapem na Slovensku,chces im dat zarobit a nevazia si to

angellinka
13. apr 2009

som to odoslala omylom a este som chcela pisat....
No o tom kurze,ty im musis vyvolavat aby som sa mohla zucastnit.Uuuuplne som znechutena..
Nevadi,ide leto.Aj tak budeme chodit k vode.A potom aj mozno volaco odborne navstivime 😀 😀 😀
A spavame 2 krat co mi nesmierne vyhovuje,mam klud 😉 a prespi do rana!!!
Aj my ideme na ockovanie,som volala mudr.ze po dovrseni 11 mesiaca

sonenschein
13. apr 2009

to vazne, no otras. kasli na nich ked maju "tolko" zakaznikov.
a chces ist este niekam ci si to vzdala?

bashka
14. apr 2009

to vaaazne, angel? Som myslela, ze uz veselo chodite...tak skus niekde inde, nebudes sa nkomu prosit...
Na ockovani sme neboli, lebo Babuli je este stale chora, momentalne kasle jak hrniec stary
No a o prespatej noci snivam celu noc 😀 😀 😀

Angel, kam budete chodit k vode? Tento nas Vah bajecny je dost otrasssssss, ale ked nc inee 😝

angellinka
14. apr 2009

Sonnen-nebudem momentalne chodit nikam.Kym nebude horuco,vyskusame Duslo.A mozno na jesen vyskusame Trnavu a Nitru.A do tej Nitry kam budete chodit?
Inac aj tou Nitrou som bola dost sklamana.Musis im vyvolaavat,ked nemaju este fixny termin kurzu a tak... 😠
Bashka,neeee k Vahu.Bud do Tomasikova,tam je aj tie(sice mame aj slnecnik,taky veliky)
alebo do Deakov.Alebo aj Cierna voda nie je zla

csikike
14. apr 2009

baby, super travu ste nasli, dnes bolo fantasticky, asi tam budeme chodit castejsie, spravime tam prenosne materske centrum, v lete zoberieme slnecniky a ideme 😀

bashka
14. apr 2009

csiki, nabuduce dame aj picnic...ale este lepsie je tam pri nas, vies, medzi vecierkou a nasim cinziakom...teda vacsi plac a aj stromy keby moc pieklo 🙂

angel, my sme na tej pesej boli, nevideli sme vas 😕 Juuuuu, uz si mi spravila chute, boli sme vsade zatial, okrem Tomasikova, tam sm boli pri tom mlyne a mrte komarov, dufam, ze tam si nemyslela. Ale rozmyslala som aj normalne na Vah, maly bazenik, doniest vodu cistu z domu v bandaske a nech sa mala cvachtaaaa...

v bille maju akcosku na nutrilon kase, ak kupujete a nevedeli ste 😉

csikike
14. apr 2009

baby, latkujete niektora?
ja zacinam uvazovat, mozno tomik by rychlejsie odvykol od pienky a druhe chcem cisto latkovat... tak len tak ci o tom neviete nieco blizsie, pripadne vlastne skusenosti

bashka
15. apr 2009

csiki, fuuuha, no to by som si dala, este latkovat...asi ee. Ja si este pamatam ten plny kybel namocenych smradlavych pienok v kupelni ked bol moj brat maly 😝 A nemala by som na to cas urcite. Ale skus, mozno potom, ked podas spravu. Ale ked sa ti Tomik uz pyta sam tak v lete skus normalis bez plienky, par krat sa pocika, nechat ho v tom, bude sa citit neprijemne mokro a odvykne si. Minule mi hovorila jedna holka, ze mala si za jeden den takto odvykla a bolo to v zime, tak este ked isli von jej dala pre istotu plienku a mala ani za svet sa vycikat do tej plienky... 😀 Mala rok a pol, ta malá.

Ozaj babule 1. juna je pondelok, co keby sme urobili akcosku, veeeeeela drobcov, picnic...tam na tom velkom placi co som spominala, hm? Tak poobede okolo 4-5-tej? 🙂

csikike
15. apr 2009

bash, ja som zaaaaaaaaaa
a dryh sa pyta ci donesieme čibedrôt aj pre ostatne deti alebo len pre nasho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre