Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
14. júl 2009

baby, nechcete niektora par marhul... ja uz ich mam plne zuby, nie je toho vela, akurat tak na papanie

bashka
14. júl 2009

misa, vsak a to srdiecko? inak sa ti opytam kamosky, len neviem, dokedy ma volno, hlada si robotu a ked najde tak uz cas nebude, chces aj tak?
csiki, ee, dik...kazdy den min. pol kila ovocia vyhadzujem co je hnile, furt nam niekto donesie a tiez nestihame 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
15. júl 2009

michel-skus si dat na net inzerat,ale zas neviem ci by si mala odvahu ho dat cudziemu.
A keby si mala tie stretaka poobede?To by zatial mohol byt aj v srdiecku 😉

My sme boli vcera cely den u nasich,teraz sme prisli domov leb nieco vybavit,maly spi a ked sa zobudi ideme naspat.
Zajtra budeme uz v Sa 🙂 tak sa mozme stretnut

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
15. júl 2009

my sa cvachceme pred obedom na balkone, malej vynesiem vanicku s vodou a o zabavu postarane...akurat pred chvilou ju celu vykotila, esteze nema nikto vyvesane 😀
A poobede na Vahu, jupiiiiiiiiiiiiiiii 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
16. júl 2009

My sme uz doma,u nasich bolo super!!!!
Len skoda ,ze sme nemohli ist do bazena,lebo ocko este nema Norbi v poriadku ☹
Zajtra sa mozme stretnut,len neviem kedy poobede vyjdeme z domu,lebo aj dnes sme vysli az o pol 6 a to
som myslela ze umrem 😝

Nepojdeme zajtra do centra?Michel,aky mate plan?Neprides otvorit?Bash pridas sa?

angellinka
16. júl 2009

Odoslala som to skor,ako som dopisala.
Csiki pridali by ste sa aj vy?Klaudi?

klaudia74
16. júl 2009

Ja ráno vyrážam s malým, jeho nechám u našich a je idem na splav. 😎
Už sa teším, tie splavy organizuje môj manžel, odkedy sa poznáme som s ním chodila každý rok, niekedy aj dvakrát a teraz som už dva roky nebola... už mi to chýbalo. 🙂

angellinka
17. júl 2009

parada Klaudi!!!!Vela,vela adrenalinu zelame,uzi si to!! 😉

csikike
17. júl 2009

ahojte, my sme boli dnes v BA zaviest nasich na letisko a pred chvilkou sme dorazili domov... tomi sa oclapkal v bazene, aspon sa trocha schladil, a von pojdeme asi az po 20tej, ked uz nebude tak priserne teplo 😝 😝 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
19. júl 2009

Caute,my mame taky vikend za sebou ☹ ☹ a este neviem co nas caka.
Norbi ma teploty(inac mu absolutne nic nie je) rano o pol 5 sme skoncili na pohotovosti.Vsetko mi vyvracal-mlieko,caj.Total prudom.Cipky som doma nemala,tak sme bezali nech mu pichnu injekciu na teplotu.
samozrejme lekarka kt.sluzila hned ATB,ktore som mu vobec nedala.Ale bola som rada ze mi dala inj.
Cely den sa drzal a teraz poobede zasa mu stupla,tak sme dali nurofen a spinka.
Som zvedava na noc 😝 Ale keby ste videli tie kravy-Mudr.plus sestricka,dve matohy,zabrzdene,ani bu ani me!!

Ked nam nic nebude do utorka prideme do MC 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
20. júl 2009

cafte, my sme mali dost super weekend, v sobotu sme sa boli cvachtat u kamosky na dome v bazene, poobede sice brutal pocko, ale nejak sme to zvladli vnutri...vcera sme mali stretavku zo strednej v Nitre, niektore spoluziacky som videla prvy krat po 13 rokoch 😕 , no a konecne sme boli v tom parku, paraaaaaada 😵
Angel, dufam, ze to neni nic vazne, mozno len zubky

Zajtra MC mooooze byt, asi az take teplo ze na kupanie nebude, takze pohodovic, este dajte vediet ci plati 😉

angellinka
20. júl 2009

Dnes sme boli znovu u lekara,v noci horuckoval jedna radost.Dr.mu zobrala CRP,je to ok,takze ATB naozaj netreba.
Inac je zlaty ,aj pekne papa,len horuckuje.O 2 dni sa mame prist znocu ukazat,chudatko moje.
Asi to naozaj sarapatia tie stolicky ☹
My sa pridame zajtra ,ak nebudu teploty 😉 😉
Bash,pekny je ten park ze?My pojdeme v sobotu.
Dokedy si bola na stretavke?Jaaaj aj my sme mali ked som bola tehoska,dosla som o pol 2 domov z Trnavy,super bolo 😀

ria81
20. júl 2009

Ahojte, aj Sonicka ma teploty - 38 a inac jej nic nie je - ani kasel, ani sople, chvalabohu ani nevracia, neviem, z coho to moze byt. Boli sme aj u lekara, ale vraj jej mame davat iba cipky a sledovat ju. Teraz spinka, chudatko, je uplne horuca ☹
Angel, na tej pohotovosti ste asi natrafili na moju "oblubenu" dvojicu - mam s nimi jednu blbu skusenost este z Vianoc 😠

gween
20. júl 2009

caute! a ku mne kedy prídete. ešte ste nevideli nové štúdio pre ženy, tak hor sa za bývalý hydrostav!Páááááá! 😵

ria81
20. júl 2009

Ahoj gween, my Ťa určite prídeme pozrieť, len neviem kedy 🙂

A zistili sme, že nám idú 2 dolné stoličky, takže tie teploty majú na svedomí asi ony

angellinka
20. júl 2009

ria-Norbi vtedy vracal len jednorazovo,asi mu nesadol ten nurofen.
Aj my davame len cipky,nic mu nie je okrem toho.Jedna stolicka je uz pekne vonku,a nal lavej strane uz kuka dalsia 😝 Takze vieme z coho to je,chudatko uz mi je ho tak luto.Tak nech to aj vam rychlo prejde 🙂

bashka
20. júl 2009

nam ide horna lava stolicka, no este jej davam take 2 dni...teplotku zatial nemame a ani nepotrebujeme...

angel, super je ten park, urcite este pojdeme. Inak na stretavky som doteraz nechodila, toto vlastne bola len stretavka mamin s detmi a konala sa poobede. Organizuju ju baby z Nitry uz 3. rok, vzdy v lete, tak som bola hlavne kuki deticky...no a ked uz Barbi stacilo isli sme do parku, ale strasne rychlo sme ho prefrcali, uz bolo pol 8 ked sme odchadzali

gween, dojdeme...dojdeme 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
21. júl 2009

michel-a ako ti ide soferovanie?Jeeezis ja uz si to neviem ani predstavit,ze by som nejazdila.Je to super!!! 🙂
idem kam potrebujem,ci na nakup,k nasim,alebo niekam mimo Sale.
Tak my uz teploty nemame,len vrestime 😀
Poobede sa stretneme v centre,skoda ze az o 16 hod,ak bude maly spat po starom...Vcera spal len do 15 h
Teisme sa na vas!!!

bashka
21. júl 2009

tak MC plati, hovorila som s Misou, otvara sa o 15, tesime sa na vsetkych...aj na "iba citatelky" 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre