Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
26. okt 2007

ahoj 🙂 konecne opat vikend 😵 co planujete vy?

no snad to uz budete mat ok, ja som zvedava aky neporiadok po nich zostane 😖 a kedze nemame vysparovane parkety, musime to vsetko zakryt

csikike
26. okt 2007

no, my nic neplanujeme, bo drahy ide dnes do skoly na 13tu, pride o 19tej, do roboty ide o 20, pride rano o 8 a od 7mej ma zase skolu. Ja idem vencovat, len neviem ako sa dostanem do diakoviec, ved nieco sa snad vymysli a v nedelu chce ist drahy do garaze nieco robit doobeda a poobede ma prist Maja a este 1 kamoska.
A ty kam ides na chatu?

zab_ka
autor
26. okt 2007

teda pracovny vikend 😒 a co drahy spravil tu skusku co bol minule?

my ideme z katedry mladi nadejni vedecki pracovnici 😎 ale vobec sa mi nechce, radsej by som doma cakala na draheho 😔

csikike
26. okt 2007

hej, spravil, preto je 3tiak, inac by musel opakovat.
no ja tiez nie som za take chlastave chatovacky a neviem si predstavit, ze by som sla bez draheho.

zab_ka
autor
26. okt 2007

draheho nechcem tahat, nemam rada, ked su tam pariky,
ked uz ideme z katedry ako partia tak solo, lebo by to mohlo skoncit ako ked som bola s draheho skupinou na husacine, oni sa bavili, ja neviem o com a len som ticho sedela a papala 😒
a o tom chalstani mi ani nehovor, to bolo prve co som sa pytala, reku ak sa chcete ozierat nemam zaujem, tak vraj nie 😎 som ale zvedava, asi pri tom aj tak skoncia 😀

csikike
26. okt 2007

hm, ved prave, podla mna to tiez skonci tak, nebudu mat co robit tak sa bude chlastat, a kto bude s jess?

zab_ka
autor
26. okt 2007

mame sa s drahym minut len o par minut, takze stafetu preberie muzik, nech sa trapi 😀 strasne sidlo mame doma

csikike
26. okt 2007

skoda, ze nemozes hodit par foto na chvilku, urcite narastla krasavica malinka 😵

zab_ka
autor
29. okt 2007

bre rano tak opat pondelok 🙂
foto ti poslem na mail, nech nikoho nedrazdim, ale az zajra, dnes sa doma k pc nedostanem a musim aj odfotit 😉

kaprik
29. okt 2007

Ahojte!
Mozem sa na chvilu pridat? Nikdy tu nie ste, ked pisem.

csikike
29. okt 2007

Ahojte, kaprik, vitaj, dobre zabi, pridaj, ako bolo na chate?

kaprik
29. okt 2007

Co ty ako? Uz je babo velke? Budes mat krasny vianocny darcek.

csikike
29. okt 2007

Neviem ake velke je babo, lebo naposledy mi to vraveli pred 5tt a vtedy malo 1440g , co sa mi zdalo dost malo, ale bachor je riadne velky, kukni do mojho albumu, mam tam foto zo vcera.
A co vy? Kedy sa pridate? Nasli ste uz pozemok?

kaprik
29. okt 2007

Pozemok stale hladame, ale snad sa nam uz nieco podari. A babatku uz coraz castejsie hovorime, a veru pokusenie je velke. A stat sa moze vsetko.

csikike
29. okt 2007

No to by bolo super, teiz si myslim, ze nie je naco cakat, ja vobec ale vobec nelutujem, ze to takto dopadlo.
Prides tak toho 9ho?

zab_ka
autor
29. okt 2007

jeeej cawte, to je super, ze vas vidim
kaprik tak pokusajte, nech ma csikike spolocnost 😉

csikike
29. okt 2007

zabi, a vy sa nepridate? nech sa stretavame nadalej aj s kocikmi?

kaprik
29. okt 2007

Ale dufam, ze este taky rok zostaneme len pri pokusani. Ale uz ma to laka.

zab_ka
autor
29. okt 2007

ja budem chodit s mackou na obojku 😉

csikike
29. okt 2007

😀 zabi 😀
kaprik, tak to ti zelam pevne nervy, rok je doooooooooost dlha doba a hlavne ked mas v okoli babo...to sa neda 😅

kaprik
29. okt 2007

Mam, ale uz bude mat dva roky a prave ma obdobie, ze neposlucha, tak neviem...

zab_ka
autor
29. okt 2007

kaprik to je dlha doba 🙂
csikike a mam inu moznost 😎

csikike
29. okt 2007

zabi, jasne ze mas 😀 😵
kaprik, no to tiez dobre poznam 😀

kaprik
29. okt 2007

Csikike, to brusko mas uz teda poriadne velke.

Zabi a tebe ako pokracuje skola?

csikike
29. okt 2007

kaprik, ani nevrav, sa citim ako hroch 😀 ale inac mi je fajn

zab_ka
autor
29. okt 2007

ale aky hroch! neprehanaj! si buduca mamca s bruskom 😉
kaprik dobre, prave sa vratil sef z prahy a doniesol novu robotku 😖
ty sa nam pochval ako zijes?

kaprik
29. okt 2007

Zijeme dobre! Sme este stale zalubeni a zo dna na den este viac. Nasi odisli do rodicovskeho domu, lebo starkej sa zhorsil zdravotny stav a nemoze zostavat sama, tak sme len 2.

Ja sa obcas nudim, lebo drahemu vrcholy rybarska sezona, ale aspon si citam a tak.

zab_ka
autor
29. okt 2007

kaprik super, ze sa tak lubkate 😉 len tak dalej
o tom nudeni mi hovor, drahy teraz cestuje kazdu chvilu a ja len cakam ako psik, kedy konecne pride domov 😔 ale uz mam aspon stvorlabkovu spolocnost 😀

kaprik
29. okt 2007

Hej, ja som si povedala, ze po skole sa budem ucit AJ, ale z toho zatial nic nie je. Lebo ked sa nudim, tak do toho sa mi nechce.
Ale v praci som si zobrala na seba nove veci a dost som si to nosila domov, tak aspon ze som si nieco zopakovala zo skoly.

zab_ka
autor
29. okt 2007

treba ten cas nejako vyplnit, aj ja som si nosievala pracu ale teraz som s tym prestala, doma ma caka spuntik a som rada, ze mozem trochu vegetit a nemysliet stale na pracovne veci (a hlavne sa mi prestali snivat take divne sny 😎 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre