Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

no ved jasne, ja som len zvedava, ako to nakonec dopadlo s vasou vyzdobou
hmm, ja som bola v tom, ze cez tyzden a po sezone, bude volne, co uz, aspon usetrime 🙂
co pekne budes pozerat?

kaprik
23. aug 2006

Tak ja idem na tu romantiku.
Pekny vecer! 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

papa

zuz11
24. aug 2006

dobre ranko salanky, v sali este nevykuklo slniecko? 🤐 😉

evatu
24. aug 2006

U mna uz ano.. 🙂

Ahoj zuz 🙂 🙂

zuz11
24. aug 2006

ja ze som tu sama uplne sama 😀

evatu
24. aug 2006

Ja som iba teraz zapla pc,dne ssom si trosku dlhsie pospala 🙂

zuz11
24. aug 2006

ach jaj ako je niekomu dobre ale ja uz iba raz vstanem a tiez tak lahko vstavat nebudem 😅 cakaju nas dva tyzden dovci 😅

evatu
24. aug 2006

Juuuj,ty sa mas...u nas tento rok ziadna dovolenka.Mame toho tolko,ze nevieme,co skor.
Ja vacsinou vstavam o 7-7:30h,ale dnes sa naozaj nedalo 🙂 ,v poslednom case som zo vsetkeho podrazdena,citliva,stale slzy na krajicku...neviem,co je so mnou..

zuz11
24. aug 2006

evatu, a este nemeska? 😀
no ja som sa tiez uz davno nezastavila a o manzelovi ani nehovorim.. potrebujeme to ako sol a pred prichodom Drobca musime nacerpat silu tak ideme do teplych krajin, naposledy ako dvaja 😀

evatu
24. aug 2006

Ja som tiez vravela tomu mojmu,aby sme sli na dovolenku,kym sme este dvaja,no al enaozaj nam to teraz nevyhovuje. Ja mam vela prace,on tiez,ideme dorabat dom...No ale uz by sme to volno potrebovali..

zuz11
24. aug 2006

evatu, ale tak to este stihate ist na dovcu aj v zime niekam do teplych krajin, ale pre nas je toto posledny termin na dovcu 😵 bo potom treba zacat kupovat veci pre Drobcatko a uz potom je tam riziko predcasneho porodu 🤐

evatu
24. aug 2006

zuz,u nas je to s tou dovolenkou trosku zlozitejsie,lebo manzel ani nema koho dat za seba do firmy,kedze jeho brat si vzal teraz dva tyzdne volna a akosi na nas nemyslel.. 😒 A v septembri sa u nas uz zacina robit na dome,takze... ☹ ziadna dovolenka. Rozmyslali sme,ze mozno az v januari,ale to mam zas jeho brasko skuskove obdobie...

evatu
24. aug 2006

Ver tomu,ze keby sme mali uz take pripravy ako vy 🙂 tak by som na dovolenku uz ani nemyslela,taaak by som sa tesila..

zuz11
24. aug 2006

evatu a co tak v decembri? 😀 terminov je kopec, teplych krajin este viac a aj ceny sa celkom daju 😀 😉 tak nezufaj nadej umiera posledna 😀

evatu
24. aug 2006

no uvidime,co bude.. 😉

zuz11
24. aug 2006

to sme tu len my dve? 😨

evatu
24. aug 2006

aj mna to prekvapuje...
Kaprik ma vela prace,csikike neneviem,kde sa tula 🙂 a zabka tu uz tusim nebude alebo co...spominala tusim nieco take.. ?

evatu
24. aug 2006

No ale aj ja uz budem koncit,lebo takto nic nespravim..

emkaa
25. aug 2006

dnes tu nikto nie je?

zab_ka
autor
25. aug 2006

ahojte hlasim prichod 😉

kaprik
25. aug 2006

To si opat v robotke?
Ahojte!

zab_ka
autor
25. aug 2006

ahoj kaprik hej, caka ma pracovny vikend

csikike
25. aug 2006

tak sa pridam, uz brusi?

csikike
25. aug 2006

to ste sa len pozravili a uz aj padate dalej, alebo co? hm?

csikike
25. aug 2006

ved je piatok, a v piatok sa nepracuje 😠 😎

zab_ka
autor
25. aug 2006

heeej, som doobeda utiekla, cca o osmej som bola v blave, stihli sme to umyt a o desiatej uz strartovala masinka 🙂 vyzeraju byt ok parketary, prisli s velkou vybavou, tak snad to bude vsetko ok a vece sa budem moct tesit 😵
co vy, co mate nove?

csikike
25. aug 2006

nic, sa zdriavam v robote a drahy este asi drichme po nocnej...zatial sme nezohnali ziadneho co by to spravil...ale teraz aj tak musime cakat do vyplaty.
Takze vecer to uz budete mat aj nalakovane? alebo si nedavate lakovat?

zab_ka
autor
25. aug 2006

budu aj lakovat ale neviem kolko vrstiev a neviem kolko to bude schnut, takze neviem ani kde budeme v noci spat 😀 mame vsetko tak zapratane, ze neviem kam postavi postel (sme chceli veci na balkon vyhadzat, ale ked prsi sa neda 😖 )

csikike
25. aug 2006

a ta cena co si hovori plati aj s lakovanim?
Ti verim, mozete spat v kuchyni...jeden na druhom, ale bacha aby ste male zabiatko moc nepomackali...lebo sa zjezi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre